Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Ewelina Malinowska

Nazywam się Ewelina Malinowska uczę ludzi osiągać sukces według ich własnego potencjału i mądrości serca.

To co obecnie robię wynika z moich poszukiwań, swoich doświadczeń osobistych i zawodowych.

Dzisiaj, pisząc o sobie mam dużą świadomość siebie, tego kim jestem i jaka jestem. Jakie są moje zdolności, talenty, dary, co chce robić dla siebie i ludzi. W wyniku moich poszukiwań powstał Kurs Serca. Kurs, który oferuje Tobie gruntowną przemianę byś  zobaczył prawdziwe siebie, swoje zdolności, talenty, dary, które posiadasz aby odnieść sukces tu gdzie teraz jesteś. To wszystko o czym teraz piszę nie zadziałoby się bez intuicyjnego malowania z serca,przestrzeni serca i intensywnej pracy nad sobą. Z perspektywy czasu na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że było warto. Ja na własnym przykładzie pragnę pokazać Ci, Czytelniku, iż mając w sobie ciekawość siebie, miłość i idąc swoją wewnętrzną drogą prawdy, kierując się tym, kim naprawdę jesteś, możesz osiągnąć dużo. Realizuj swoje marzenia, plany, idź za wewnętrznym głosem serca, bo warto. Moja historia pokazuje, że dzięki pracy nad sobą, oczyszczaniu programów z różnych poziomów można na nowo rozbudzić w sobie światło miłości, żyć i być szczęśliwym.

Pragnę aby ten kurs był dostępny dla każdego, gdyż pomaga żyć szczęśliwie.Prowadzę Cię przez ten kurs abyś w pełni rozwinął swój potencjał, otworzył się na obfitość, uwolnił od blokad i mentalności blokujących Twój rozwój. Podczas Kursu Serca jestem świadkiem wielu przemian jakie przechodzą uczestnicy, to przemiany serca zatem stałe i prawdziwe.  To wielki zaszczyt, że mogę być obserwatorem tych pięknych przemian.  

Parę lat wcześniej:

W 2005 roku studiowałam Ochronę środowiska w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu i  uzyskałam dyplom  Inżyniera  w zakresie inżynierii ekologicznej, później przyszedł czas na rozwijanie swojej drogi zawodowej, dlatego też podczas studiów podyplomowych w Instytucie Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej - Politechnika Warszawska- zdobyłam uprawnienia służb BHP. Przez ponad 13 lat pracuję jako  BHP-owiec. 

Moja pasją są ludzie, prowadzenie szkoleń, rozwój osobisty, psychologia. Chcąc pogłębić swoją wiedzę w 2012 roku ukończyłam studia podyplomowe z Psychologii Pozytywnej –w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. 

Jestem również dyplomowanym nauczycielem malowania intuicyjnego Vedic Art.

Od października 2018 roku rozpoczęłam studia podyplomowe Akademia Coachingu z programem akredytowanym przez Izbę Coachingu w Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Kurs Serca zmienił wszystko...

Pasja malowania była we mnie od zawsze, jednak powrót do malowania powrócił po studiach. Pragnęłam odkryć swój potencjał, talenty, wewnętrzną mocy,  swoje źródło i piękno.  Przypomniałam sobie to wszystko dzięki malowaniu. Z mojego intuicyjnego malowania i przesłań "narodził" się Kurs Serca. To moja niezwykła pasja i radość tworzenia.

 

Ważniejsze wystawy:

  • 2017-01-12 Wystawa zbiorowa  Klub Osiedlowy w Gdyni
  • 2017-01-21 Wystawa malarstwa "Sercem malowane"  Caffe Anioł w Gdyni 

 

  

Znajdziesz mnie również na FB

https://www.facebook.com/KURS-SERCA-1452154778392883/

https://www.facebook.com/ewelina.malinowska.144