Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Ewelina Malinowska

 

 

Jestem twórcą i nauczycielem innowacyjnego Kurs Serca.

Kurs Serca jest kursem gdzie malujesz prosto z serca w czystości swojego serca. Prowadzę Cię przez ten proces abyś w pełni rozwinął swój potencjał, otworzył się na obfitość, uwolnił od blokad i mentalności blokujących Twój rozwój. Podczas Kursu Serca jestem świadkiem wielu przemian jakie przechodzą uczestnicy, to przemiany serca zatem stałe i prawdziwe.  To wielki zaszczyt, że mogę być obserwatorem tych pięknych przemian.  

Parę lat wcześniej:

W 2005 roku studiowałam Ochronę środowiska w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu i  uzyskałam dyplom  Inżyniera  w zakresie inżynierii ekologicznej, później przyszedł czas na rozwijanie swojej drogi zawodowej, dlatego też podczas studiów podyplomowych w Instytucie Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej - Politechnika Warszawska- zdobyłam uprawnienia służb BHP. Przez ponad 13 lat pracuję jako  BHP-owiec. 

Moja pasją są ludzie, prowadzenie szkoleń, rozwój osobisty, psychologia. Chcąc pogłębić swoją wiedzę w 2012 roku ukończyłam studia podyplomowe z Psychologii Pozytywnej –w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. 

Jestem również dyplomowanym nauczycielem malowania intuicyjnego Vedic Art.

Od października 2018 roku rozpoczęłam studia podyplomowe Akademia Coachingu z programem akredytowanym przez Izbę Coachingu w Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Kurs Serca zmienił wszystko...

Pasja malowania była we mnie od zawsze, jednak powrót do malowania powrócił po studiach. Pragnęłam odkryć swój potencjał, talenty, wewnętrzną mocy,  swoje źródło i piękno.  Przypomniałam sobie to wszystko dzięki malowaniu. Z mojego intuicyjnego malowania i przesłań "narodził" się Kurs Serca. To moja niezwykła pasja i radość tworzenia.

 

Ważniejsze wystawy:

  • 2017-01-12 Wystawa zbiorowa  Klub Osiedlowy w Gdyni
  • 2017-01-21 Wystawa malarstwa "Sercem malowane"  Caffe Anioł w Gdyni 

Gdy maluję swoje obrazy...

Gdy maluję obrazy nie mam żadnego pomysłu "gotowca" na obraz. Zaczynam malowanie od czystego płótna, wybieram intuicyjnie kolor, który w danym momencie chcę użyć. Kształty i formy pojawiają się spontanicznie, moje serce, to kim jestem prowadzi mnie procesie twórczym a ja jestem zaabsorbowana tym co tworzę. Niekiedy jeden obraz powstaje czasami kilka tygodni a ja nie spocznę dopóki go nie ukończę. Gdy jest już gotowy, wtedy następuje podpisanie obrazu, czuję wtedy wielką radość, gdy jest już ukończony. To wielkie wzruszenie, że podczas mojego wielowymiarowego malowania mogę pokazać aspekty, które są nieznane ludziom.  Dzięki temu obraz ma niezwykłą energetykę, działa uzdrawiająco na osobę, która przebywa w jego otoczeniu  a ja jestem niezwykle szczęśliwa, że mogę w ten sposób wyrazić siebie pomagając jednocześnie innym. Dzisiaj głównie maluję obrazy na specjalne zamówienie dla osób, które czują i widzą, że to niecodzienna sztuka płynąca prosto z serca i Nieba. 

  

Znajdziesz mnie również na FB

https://www.facebook.com/KURS-SERCA-1452154778392883/

https://www.facebook.com/ewelina.malinowska.144