Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Ewelina Malinowska

 

 

Jestem twórcą i nauczycielem innowacyjnego Kurs Serca.

Kurs Serca jest kursem gdzie pracujesz sam dzięki otrzymanym ode mnie materiałom.  Prowadzę Cię przez ten kurs abyś w pełni rozwinął swój potencjał, otworzył się na obfitość, uwolnił od blokad i mentalności blokujących Twój rozwój. Podczas Kursu Serca jestem świadkiem wielu przemian jakie przechodzą uczestnicy, to przemiany serca zatem stałe i prawdziwe.  To wielki zaszczyt, że mogę być obserwatorem tych pięknych przemian.  

Parę lat wcześniej:

W 2005 roku studiowałam Ochronę środowiska w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu i  uzyskałam dyplom  Inżyniera  w zakresie inżynierii ekologicznej, później przyszedł czas na rozwijanie swojej drogi zawodowej, dlatego też podczas studiów podyplomowych w Instytucie Techniki Lotniczej i Mechaniki Stosowanej - Politechnika Warszawska- zdobyłam uprawnienia służb BHP. Przez ponad 13 lat pracuję jako  BHP-owiec. 

Moja pasją są ludzie, prowadzenie szkoleń, rozwój osobisty, psychologia. Chcąc pogłębić swoją wiedzę w 2012 roku ukończyłam studia podyplomowe z Psychologii Pozytywnej –w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. 

Jestem również dyplomowanym nauczycielem malowania intuicyjnego Vedic Art.

Od października 2018 roku rozpoczęłam studia podyplomowe Akademia Coachingu z programem akredytowanym przez Izbę Coachingu w Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Kurs Serca zmienił wszystko...

Pasja malowania była we mnie od zawsze, jednak powrót do malowania powrócił po studiach. Pragnęłam odkryć swój potencjał, talenty, wewnętrzną mocy,  swoje źródło i piękno.  Przypomniałam sobie to wszystko dzięki malowaniu. Z mojego intuicyjnego malowania i przesłań "narodził" się Kurs Serca. To moja niezwykła pasja i radość tworzenia.

 

Ważniejsze wystawy:

  • 2017-01-12 Wystawa zbiorowa  Klub Osiedlowy w Gdyni
  • 2017-01-21 Wystawa malarstwa "Sercem malowane"  Caffe Anioł w Gdyni 

 

  

Znajdziesz mnie również na FB

https://www.facebook.com/KURS-SERCA-1452154778392883/

https://www.facebook.com/ewelina.malinowska.144