Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Działamy prężnie-Maluj z nami i TY

Działamy prężnie. Zapraszam na odzyskanie wolności finansowej poprzez siłę kobiecości, którą wymalujesz na warsztatach malowania, które nazwałam " Kobiecość w kobiecie". Pokazanie swojej wewnętrznej siły kobiecej uruchamia w Tobie Twój potencjał twórczy do działania, kreatywność, Twoje talenty i dary które posiadasz. Warsztaty odbywają się online poprzez wideokonferencje, więc nie musisz tracić czasu na dojazdy i przede wszystkim malujesz sam w swoim zaciszu domowym. Termin i czas uzgadniam z Tobą indywidualnie. Istnieją 3 pakiety do wyboru. 7 dniowy. 14 dniowy i 30 dniowy 
Więcej informacji:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pokaż swoją kobiecość!

Pokaż swoją kobiecość zarówno tą wewnętrzną jak i zewnętrzną. Odkryjesz ją na warsztatach malowania " Kobiecość w kobiecie".

Moje słowa-Cytaty

"Skupiaj się na teraźniejszości. Od czasu do czasu patrz jednak w przyszłość prostując swoją drogę aby była prosta i koniecznie Twoja, spójna z Tobą i Twoim sercem". :)
autor: Ewelina Malinowska
— z: Ewelina Malinowska

Kolejny dzień indywidualnych warsztatów "Kobiecość w kobiecie"

Kolejny dzień indywidualnych warsztatów "Kobiecość w kobiecie" przed nami. Wyzwań jest sporo. Nie zawsze jest lekko i przyjemnie. Bywają też trudne momenty. Jednak każdy dzień pracy z Twoją nieodkrytą prawdziwą kobiecością jest po to aby przybliżyć Cię do sukcesu. Twojego sukcesu abyś rozkwitła w pełni jako kobieta z tym pięknem i darami, talentami, które masz w sobie.
Zapraszam Ciebie jeżeli masz ochotę spotkać się ze swoją prawdziwą kobiecością.
Terminy ustalane są indywidualnie w zależności od twojego czasu i dostępności.
Szczegóły na stronie: wwww.kursserca.pl
Lub e-mail: biuro@ kursserca.pl lub wiadomość prywatna fb

Zajęcia malowania Kursu Serca a Twoja Kobiecość!

Dzięki zajęciom malowania: Kursu Serca, które prowadzę możesz zobaczyć na obrazie całą swoją kobiecość. Warsztaty te noszą tytuł: Kobiecość w Kobiecie. W 21 dniu poznajesz swój wewnętrzny charakter kobiecy. Ten prawdziwy, nieudawany. Spójny z Tobą i tą kim jesteś. Często okazuje się, że obraz, który wymalują uczestniczki warsztatów różni się znacznie od ich wyobrażenia o sobie i swojej kobiecości. Jest wtedy wielkie zaskoczenie. Jak to? To moja prawdziwą kobiecość tak wygląda?... Taka jestem? Obraz pokazuje prawdę o Tobie często schowaną głęboko, pięknie zdolności dary, siłę wewnętrzną. Zapraszam Ciebie na warsztaty jeżeli masz ochotę i odwagę wydobyć z siebie swoją prawdziwą kobiecość, bez masek, udawania tego kim nie jesteś. Odwagi trzeba mieć sporo ale gwarancja zobaczenia siebie na obrazie swojej kobiecości jest niezwykła i wyjątkowa. Wtedy wzmacniasz siebie swoją drogę życiową i realizujesz się w pełni jako kobieta.

Tematy poruszane podczas Warsztatu Kobiecość w Kobiecie Pakiet Mini

Trochę informacji dla Was odnośnie warsztatów "Kobiecość w kobiecie".

Tematy jakie poruszamy podczas warsztatu online w Pakiecie Mini w cenie 150 zł
Dzień 1. Jesteś w ciele fizycznym kobiety będąc teraz w tym czasie na Ziemi.
Dzień 2. Uwolnienie od obwiniania się, że jest się kobietą.
Dzień 3. Czym dla Ciebie jest Twoja kobiecość. Cofniecie się do czasu gdy pierwszy raz pojawiłaś się, zaistniałaś jako kobieta.
Dzień 4. Dzień „uzdrowienia” swoich poprzednich kobiecości, które... niegdyś pojawiły się w Twoich życiach.
Dzień 5. Pożądanie kobiece, fantazje kobiece.
Dzień 6. Kompletowanie siebie i swojej kobiecości. Układania siebie w jedną spójną całość.
Dzień 7. Malowanie obrazu : Mój początek kobiecości

Czytaj dalej

Zadowolone uczestniczki warsztatów "Kobiecośc w Kobiecie"

Kolejna osoba po warsztacie " Kobiecość w kobiecie" dowiedziała się bardzo dużo o sobie i swojej kobiecości. Każdego dnia podczas warsztatu jest coraz to głębsze poznawanie siebie, uwolnienie się od blokad wewnętrznych przez co jest zwiększenie pomysłów na realizację siebie.
Zapraszam Ciebie do poznania swojej kobiecości i zobaczenia jej taką jaka jest naprawdę.

Jednym z tematów jaki poruszamy podczas warsztatu online "Kobiecość w kobiecie" to uświadomienie sobie tego, że wcześniej też byłaś kobietą. I ta Twoja kobiecość była różna buntownicza, gniewna, królewska itd. To, ważny moment aby wiedzieć, poczuć, zobaczyć i poznać, iż byłaś różnymi kobietami i pełniłaś różne role. To jeden z wielu elementów odkrywania swojej prawdziwej kobiecości jakie poruszamy podczas warsztatu gdzie następuje malowanie obrazu siebie i kobiecości, ktor...a jest w Tobie.
Pakiety warsztatu dla Ciebie:
Pakiet mini 7 dniowy cena 150 zł
Pakiet średni 14 dniowy cena 250 zł
Pakiet max 30 dniowy cena 500 zł