Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Wasze pytania o Kurs Serca online.

Jak odbywają się szkolenia online przez wideokonferencję.

Sesja odbywa się przez aplikację ZOOM. Oficjalna strona tutaj

Strona do pobrania ZOOM Komunikator tutaj

Po dokonaniu płatności za kurs, otrzymasz ode mnie na maila adres z linkiem, pokojem do wejścia. Klikasz na ten link i otwiera się strona. Następnie klikasz na download & run zoom

Po kliknięciu na linka przesłanego do Ciebie pojawi się pokój Kursu Serca, gdzie będziemy widzieć i słyszeć się nawzajem.

Możesz również skorzystać z aplikacji ZOOM Cloud Meetings na telefon, wtedy możesz skorzystać z kursu z każdego miejsca w którym jesteś.

Sesja odbywa się za pośrednictwem wideokonferencji gdzie widzimy i słyszymy się nawzajem. Podczas Naszego spotkania przechodzimy przez jeden konkretny aspekt.

Jakie są terminy warsztatów?

Termin warsztatów ustalam z Tobą indywidualnie. Na każde spotkanie ustalamy czas i termin dogodny dla Ciebie, każdy maluje w swojej własnej przestrzeni. Gdy przepracujesz ze mną jeden aspekt, możesz wtedy spotkać się ponownie ze mną i przejść do kolejnego aspektu malowania, bardziej zaawansowanego aby głębiej poznać, zrozumieć i poczuć siebie. To Ty decydujesz w którym momencie chcesz ukończyć kurs serca online. Czy przejść wszystkie aspekty malowania, których jest pięć. 

Na czym polega wyjątkowość Kursu Serca Online?

Wyjątkowość Kursu SERCA online polega na tym, iż każdy z uczestników Kursu Serca zaczyna malowanie  sam w swojej własnej domowej przestrzeni od pierwszego Aspektu: Małego Artysty. Jak sama nazwa wskazuje, jesteś na początku drogi do poznania siebie. Tutaj nastąpi przypomnienie , że każdy z nas jest artystą i potrafi malować.  Namalujesz dwa obrazy.

Co może się zadziać w trakcie Kursu Serca online?

W trakcie trwania Kursu Serca mogą pojawić się różne emocje począwszy od radości do gniewu, buntu, płacz, smutku itd. Ponieważ "pracujesz" z przestrzenią swojego Serca, wszystkie negatywne stany, które tam zaległy teraz zostaną uwolnione. Podczas malowania emocje "popłyną" jak chmury na niebie zmieniąjac swą formę na czyste światło i miłość,  dzięki czemu pod konic kursu poczujesz się w miłości, pokoju i harmonii.  

Nie umiem malować, nigdy nie trzymałam/em pędzla w dłoni, czy mogę przejść Kurs Serca online?

Oczywiście, Kurs Serca online jest dla każdego. Tutaj odkrywamy swoje ukryte talenty, dary, kim jesteś,  zatem zdobyte nauki z zajęć plastycznych w szkole są zupełnie nieistotne, gdyż każdy z nas jest Artystą, a my tę wiedzę, która jest w nas będziemy sobie przypominać.

Przed kursem serca online byłam, byłem podenerwowany , nie mogłem spać czy to "normalne" objawy?

Osoby, które przychodzą cały kurs serca często opowiadają, że przed spotkaniem występuje podenerwowanie, ekscytacja a nawet brak apetytu lub snu. Uspokajam, to zupełnie normalne objawy. Tak.! Tłumaczę wtedy, że Twoja wewnętrzna istota,(dusza) to kim prawdziwie jesteś wiedzą wcześniej że nastąpi Twoja wewnętrzna transformacja, oczyszczenie wewnętrznego " domu" - Przestrzeni Serca, poszerzy się świadomość, aspekt samego siebie, kreatywność i już nic nie będzie takie samo jak było. Wyjdziesz odmieniony, rozpromieniony z kompletem własnych, osobistych obrazów spójnych z Twoją wewnętrzną drogą i pięknem, które masz w sobie. A to wszystko zobaczysz na płótnie, bo Ty i obraz to jedność. 

Co daje ukończenie wszystkich aspektów Kursu Serca?

Gdy przejdziesz wszystkie aspekty :

  • otworzy się Twoja obfitość, postrzeganie świata i przede wszystkie siebie. 
  • uwolnisz się od mentalności, które ograniczały Twój rozwój,
  • polepszy się jakość Twoich związków, relacji partnerskich również w  pracy,
  • zobaczysz, że masz w sobie dotąd nieznane Tobie talenty dary i możliwość, które do tej pory były "uśpione".
  • Podczas Kursu Serca malujesz prosto z serca bez żadnych narzuconych zasad w czystości swojego serca więc Twoje percepcja , postrzeganie obfitość tego wszystkiego się zmienia na plus. 

Po zakończeniu kursu serca zawsze zachęcam swoich kursantów do malowania ponieważ w ten sposób jeszcze bardziej poprawi się zrozumienie każdego aspektu i przez to samego siebie. 

Jak przygotować się to kursu  Serca online?

Wystarczy, że przed każdym naszym spotkaniem online przygotujesz papier, blok , kartki, kredki, podobrazia lub farby. To ty decydujesz na czym chcesz rysować bądź malować, forma jest dowolna. Każdy aspekt kursu trwa 2 h. Całość kursu składa się z 5 spotkań. Każde nasze spotkanie to osobny aspekt do malowania i przejścia. To ty decydujesz na jakim aspekcie pragniesz ukończyć kurs. Radość tworzenia i ciekawość to Twoje przygotowanie do kursu. 

Jaka jest cena za kursy online ?

Cennik znajdziesz tutaj

 

Podczas malowanie obrazów osoby często pytają mnie jak maluję, skąd przychodzi "pomysł " na obraz?

Moja odpowiedź jest prosta, nie mam żadnego pomysłu "gotowca" na obraz. Zaczynam malowanie od czystego płótna, wybieram intuicyjnie kolor, który w danym momencie chcę użyć. Kształty i formy pojawiają się spontanicznie, to moja przestrzeń serca, to kim prawdziwie jestem prowadzi mnie w tym procesie twórczym. Jestem wtedy całkowicie zaabsorbowana tym co tworzę. Jeden obraz czasami powstaje kilka tygodni a ja nie spocznę dopóki go nie ukończę. Gdy jest już gotowy, wtedy następuje podpisanie obrazu, staję się jednym z obrazem. Czuję wielką radość i wolność gdy obraz jest już ukończony i widać na nim istoty niebiańskie (anielskie) oraz aspekty ziemskie(niebo, las, morze , drzewa, rośliny, zwierzęta itd...) To wielkie wzruszenie i radość, iż podczas mojego wielowymiarowego malowania te piękne istoty zechciały się pokazać, ujawnić i połączyć na obrazie. Dzięki temu obraz ma niezwykłą moc energetyczną. Gdy taki obraz jest już gotowy działa  uzdrawiająco na osobę , która przebywa w jego otoczeniu zarówno na poziomie ciała jak i ducha (uzdrowienie wielowymiarowe), a ja jestem niezwykle szczęśliwa, że mogę w ten sposób wyrazić siebie pomagając jednocześnie innym.

Po Kursie tyle się zmieniło, co dalej?

Żyj w miłości, harmonii , twórz , działaj maluj... Żyj w zgodzie z Własnym potencjałem i wewnętrzna prawdą spójną z Twoją drogą.

Kurs Serca zbędna jest teoria czy ćwiczenia duchowe.
Wynikiem naszej pracy jest Twoja transformacja, odkrycie prawdziwego siebie.