Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Wasze pytania

Czego mogę się spodziewać na Kursie?

Wyjątkowość Kursu SERCA polega na tym, iż każdy z uczestników Kursu Serca  zaczyna malowanie od pierwszego Aspektu:Małego Artysty. Jak sama nazwa wskazuje, jesteś na początku drogi do poznania siebie , KIM JESTES. Tutaj nastąpi przypomnienie , że każdy z nas jest artystą i potrafi malować.  Namalujesz dwa obrazy.

Co może się zadziać w trakcie Kursu Serca?

W trakcie trwania Kursu Serca mogą pojawić się różne emocje począwszy od radości do gniewu, buntu, płacz, smutku itd. Ponieważ "pracujesz" z przestrzenią swojego Serca, wszystkie negatywne stany, które tam zaległy teraz zostaną uwolnione. Podczas malowania emocje "popłyną" jak chmury na niebie zmieniąjac swą formę na czyste światło i miłość,  dzięki czemu pod konic kursu poczujesz się w miłości, pokoju i harmonii.  

Nie umiem malować, nigdy nie trzymałam/em pędzla w dłoni, czy mogę przyjść na Kurs?

Oczywiście, Kurs Serca jest dla każdego. Tutaj odkrywamy swoje ukryte talenty, to kim jesteś w prawdzie, zatem zdobyte nauki z zajęć plastycznych w szkole są zupełnie nieistotne, gdyż każdy z nas jest Artystą, a my tę wiedzę, która jest w nas będziemy sobie przypominać.

Byłam, byłem podenerwowany przed kursem, nie mogłem spać czy to "normalne" objawy?

 Osoby, które przychodzą na warsztat, często opowiadają, że przed spotkaniem występuje podenerwowanie, ekscytacja a nawet brak apetytu lub snu. Uspokajam, to zupełnie normalne objawy. Tak.! Tłumaczę wtedy, że Twoja wewnętrzna istota,(dusza) to kim prawdziwie jesteś wiedzą wcześniej że nastąpi Twoja wewnętrzna transformacja, oczyszczenie wewnętrznego " domu" - Przestrzeni Serca, poszerzy się świadomość, aspekt samego siebie, kreatywność i już nic nie będzie takie samo jak było. Wyjdziesz odmieniony, rozpromieniony z kompletem własnych, osobistych obrazów spójnych z Twoją wewnętrzną drogą i pięknem, które masz w sobie. A to wszystko zobaczysz na płótnie, bo Ty i obraz to jedność. 

Czym różnią się obrazy Kursu Serca od innych obrazów intuicyjnych i ich twórców ?

Dlaczego taka cena obrazu ?

Obrazy Kursu Serca różnią sią od innych obrazów intuicyjnych wysokimi wskaźnikiem energii, ponieważ zostały zmierzone metodami naukowymi, przez co są wiarygodne , zatem są tak wyjątkowe. 

Niezależnie, z której strony na to popatrzymy, nie unikniemy stwierdzenia, że energia emanująca z obrazów Kursu Serca oraz pojawiające się "Istoty Światła to czyste światło.

Więcej w zakładce: Naukowe podejście do pomiarów energii obrazów

Podczas malowanie obrazów osoby często pytają mnie jak maluję, skąd przychodzi "pomysł " na obraz?

Moja odpowiedź jest prosta, nie mam żadnego pomysłu "gotowca" na obraz. Zaczynam malowanie od czystego płótna, wybieram intuicyjnie kolor, który w danym momencie chcę użyć. Kształty i formy pojawiają się spontanicznie, to moja przestrzeń serca, to kim prawdziwie jestem prowadzi mnie w tym procesie twórczym. Jestem wtedy całkowicie zaabsorbowana tym co tworzę. Jeden obraz czasami powstaje kilka tygodni a ja nie spocznę dopóki go nie ukończę. Gdy jest już gotowy, wtedy następuje podpisanie obrazu, staję się jednym z obrazem. Czuję wielką radość i wolność gdy obraz jest już ukończony i widać na nim istoty niebiańskie (anielskie) oraz aspekty ziemskie(niebo, las, morze , drzewa, rośliny, zwierzęta itd...) To wielkie wzruszenie i radość, iż podczas mojego wielowymiarowego malowania te piękne istoty zechciały się pokazać, ujawnić i połączyć na obrazie. Dzięki temu obraz ma niezwykłą moc energetyczną. Gdy taki obraz jest już gotowy działa  uzdrawiająco na osobę , która przebywa w jego otoczeniu zarówno na poziomie ciała jak i ducha (uzdrowienie wielowymiarowe), a ja jestem niezwykle szczęśliwa, że mogę w ten sposób wyrazić siebie pomagając jednocześnie innym.

Po Kursie tyle się zmieniło, co dalej?

Żyj w miłości, harmonii , twórz , działaj maluj... Żyj w zgodzie z Własnym potencjałem i wewnętrzna prawdą spójną z Twoją drogą.

Kurs Serca zbędna jest teoria czy ćwiczenia duchowe.
Wynikiem naszej pracy jest Twoja transformacja, odkrycie prawdziwego siebie.

„Miłość, światło i dar życia”