Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Kobiecość w Tobie. Dlaczego jest taka ważna?

Prawdziwa Twoja wewnętrzna kobiecość jest niezwykle ważna i cenna. To ona powoduje, że rozkwitasz każdego dnia. Wznosi Ciebie wyżej, daje rozwój, miłość, obfitość materialną, finansową, partnerstwo, dobre rodzicielstwo. To energia niezwykle ”mocna „ w swoim stworzeniu a jednocześnie subtelna. Kobieta , która odkryła swoją prawdziwą kobiecość w swojej kobiecie emanuje siłą, blaskiem, jasnością, stabilnością, pewnością siebie. Wie czego chce, po co jest na Ziemi i „chwyta” po to każdego dnia. To co jej się należy w czystości swojego serca. Prawdziwa kobiecość nie boi się wyzwań, kobiecości. Zna siebie swoje talenty, dary i swoje możliwości. Prawdziwa energia kobieca jest twórcza, jesteś niczym stwórca siebie. Kobiecość tworzysz Ty od samego początku siebie. Zapominamy o tym często, że kobiecość to energia, to fizyczność, to ciało, dusza , istota i wszystko to kim jesteś i byłaś przez wszystkie pokolenia. To nie tylko dzień dzisiejszy. Od tego zaczynamy Naszą podróż podczas warsztatów  „Kobiecość w kobiecie” od fizyczności ciała. Przypomnieniu sobie tego. Później w kolejnymi dniami przechodzimy do bardziej zaawansowanych tematów. Zwieńczeniem Twojej pracy jest namalowanie obrazów intuicyjnych na tematy, które zostały poruszone podczas ćwiczeń przygotowujących Ciebie, Twoja kobiecość do malowania.

Proces jest stopniowy. Tutaj niczego się nie wymusza. Wszystko dzieje się w odpowiednim czasie i miejscu. Jeżeli czujesz, że pragniesz wydobyć z siebie więcej kobiecości to zapraszam Cię serdecznie. Poprowadzę Cię w tym „procesie”. A Ty  poczujesz się w końcowym efekcie prawdziwą kobiecość w sobie. Pewną siebie i tego kim jest.

Przygotowałam dla Ciebie 3 pakiety.

Wybierz proszę pakiet odpowiedni dla siebie

Warsztat online "Kobiecość w Kobiecie" Pakiet Mini więcej tutaj

Warsztat online "Kobiecość w Kobiecie" Pakiet Średni więcej tutaj

Warsztat online "Kobiecość w Kobiecie"  Pakiet Max więcej tutaj

 

 

Jak wzmocnić swoją kobiecość?

Skoro już wiemy, czym jest prawdziwa kobiecość, że to subtelna a zarazem mocna energia wewnętrza, to teraz pragnę Tobie przekazać, że im bardziej dotrzesz, zobaczysz i wyobrazisz sobie swoją wewnętrzną kobiecość, tym bardziej ją wzmocnisz. Podczas trwania Kuru Serca będzie Tobie łatwiej to zrobić a skuteczność będzie większa. Dlaczego?

Czytaj dalej

Więcej kobiecości w kobiecie!

Kobiecość, temat znany każdej z Nas. Może nawet już „wyświechtany”, potoczny. Wiele warsztatów rozwoju osobistego porusza zagadnienie kobiecości, podając podczas spotkań liczne narzędzia i metody na to aby odkryć w sobie kobiecość.

Czym jest prawdziwa kobiecość, wypływająca z Twojego serca, z Twojego wnętrza Ciebie?

Czytaj dalej

Kobiecość, czy można ją namalować na swoim obrazie?

Oczywiście, że tak !

Tak naprawdę, każdy temat który dotyczy Twojej osoby możesz namalować na obrazie. Obraz, który namalujesz podczas kursu serca pokazuje to kim jesteś, zatem tematów jest wiele. Dla nas kobiet ważna jest nasza kobiecość. To ona powoduje rozkwit, rozwój, podnosi Twoje skrzydła do lotu, daje miłość, obfitość, partnerstwo, związek i wiele więcej. Jednak aby to wszystko zaistniało potrzeba ją pokazać na zewnątrz, nie chować wewnątrz siebie.

Podczas naszych zajęć wiele kobiet pragnie pokazać siebie. Pokazanie swojej kobiecej natury, swojego piękna, wewnętrznej siły, mądrości, wiedzy, które mają kobiety można zacząć od namalowania obrazu czyli swojej kobiecości. Wtedy to co zobaczysz czyli Twój obraz zaskoczy Cię bardzo pozytywnie. A to co nie będzie cieszyć Twojego serca i Twoich oczu zamalujesz tyle razy jaka będzie potrzeba, aby przemienić, zmienić tą "niefajną" część w sobie. Zapraszam do wspólnego malowania już 8 września 2018, podczas naszego spotkania możesz wymalować również swoją kobiecość.

" Im bardziej stajesz się kobietą, tym więcej energii kobiecej jest w Tobie. Energia kobieca, która "przyciąga" zawsze jest dobra, ponieważ działasz w intencji dobra". Ewelina Malinowska

Kurs Serca sesje indywidualne

Zapraszam Ciebie na spotkania indywidualne z Kursem Serca online. Termin spotkania, godzinę dostosuję indywidualnie do Twoich potrzeb.

Wszystkie aspekty, kursu serca zostaną dostosowane do Ciebie, Twoich potrzeb i Twojej osoby. Twoich darów, talentów i tego kim jesteś.

Zapraszam do kontaktu. email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. omówimy więcej szczegółów.

 

Twoja droga ziemska

Twoja droga ziemska, może być pięknym i wspaniałym przeżyciem, gdy przeżywamy ją świadomie, świadomi swoich możliwości, talentów darów, swojej kobiecości i piękna, które mamy w sobie. Żeby to wszystko osiągnąć potrzeba czasu, zaangażowania i chęci zmiany. Zobaczenia siebie na drodze, na której obecnie się znajdujesz. Dokonania świadomej odważnej decyzji co do tego , gdzie i w jakim momencie życia jesteś i gdzie chcesz być. Życzę Tobie aby Twoja droga ziemska była prosta, jasna, przepełniona miłością i blaskiem i zapraszam na zobaczenie w sobie kobiecości w kobiecie.

Zapisy w warsztaty "Kobiecość w kobiecie"

Pakiet Mini więcej

Pakiet Średni więcej

Pakiet Max więcej

Czy rozwój duchowy jest potrzebny?

Tak naprawdę wszystko zależy od tego czy chcesz i pragniesz się rozwijać. W naszym życiu często są osoby, którym jest dobrze tak jak jest. Nie potrzebują zgłębiać swojej natury, poznawać siebie, wiedzieć kim są i po co są na Ziemi. Żyją, zarabiają i to im wystarczy. cd...

Czytaj dalej

Dlaczego boimi się zmiany?

Każda zmiana zewnętrzna zaczyna się od zmiany wewnętrznej a ta wymaga Twojego czasu, zaangażowania, determinacji, również chcenia oraz wielkiego pragnienia dokonania zmiany w sobie a zatem w swoim życiu. Pisząc o zmianie należy podkreślić, iż jest to stopniowy proces, gdyż nic nie dzieje się z dnia na dzień. Wewnętrzna przemiana wymaga czasy, Twojego czasu. Lęk często wynika z tego, że boimy się nieznanego, tego co niepewne, przyszłości... itd.

Czytaj dalej