Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Dlaczego boimi się zmiany?

Każda zmiana zewnętrzna zaczyna się od zmiany wewnętrznej a ta wymaga Twojego czasu, zaangażowania, determinacji, również chcenia oraz wielkiego pragnienia dokonania zmiany w sobie a zatem w swoim życiu. Pisząc o zmianie należy podkreślić, iż jest to stopniowy proces, gdyż nic nie dzieje się z dnia na dzień. Wewnętrzna przemiana wymaga czasy, Twojego czasu. Lęk często wynika z tego, że boimy się nieznanego, tego co niepewne, przyszłości... itd.

Czytaj dalej

Wystawy i wernisaże

  • 2017-01-12 Wystawa zbiorowa  Klub Osiedlowy w Gdyni
  • 2017-01-21 Wystawa malarstwa "Sercem malowane"  Caffe Anioł w Gdyni 


Czytaj dalej

Kurs Serca online Aspekt Małego Artysty

 

Kurs Serca Online

Aspekt Małego Artysty

Tutaj malujesz prosto z serca bez żadnych narzuconych zasad w czystości swojego serca więc Twoje percepcja , postrzeganie obfitość to wszystko zmienia się na plus.

Czytaj dalej

Polecane: Książka Co mówi Niebo. Prawdziwa historia.

Drodzy, polecam Wam do przeczytania książkę godną uwagi  "Co mówi Niebo-Prawdziwa historia" , którą można zakupić na stronie:

http://www.holistycznaodnowa.pl/produkt/ksiazka-co-mowi-niebo-prawdziwa-historia/

Do końca września promocja książki 15 zł brutto,

Opis książki: Jeśli chciałbyś/chciałabyś zrozumieć czym jest prawdziwa duchowość czyli życie Ziemskie to książka ta jest idealna dla Ciebie.  Otrzymasz całą wiedzę o Niebie opisaną w sposób przystępny i zrozumiały dla każdego.

Czytaj dalej

Wyjątkowość Kursu Serca Online

Jeżeli pragniesz odkryć swój potencjał to z Kursem Serca, ze mną namalujesz to gdzie ono jest  

Jeżeli pragniesz odkryć swój obfitość to ją namalujesz a wraz ze mną wydobędziesz ją ze swojego obrazu

Dotyczy się to wszystkich tematów: szczęścia , zdrowia, rodziny, partnerstwa itd. to z Kursem Serca namalujesz to wszystko i znacznie więcej.

 

Wyjątkowość Kursu SERCA online polega na tym, iż każdy z uczestników Kursu Serca zaczyna malowanie  sam w swojej własnej domowej przestrzeni od pierwszego Aspektu: Małego Artysty.

Każda Sesja online  odbywa się za pośrednictwem wideokonferencji i trwa od 1,5 do 2 h, gdzie widzimy się i słyszymy się nawzajem. 

Podczas naszego spotkania przechodzimy przez jeden konkretny aspekt.

Czego mogę się spodziewać na Kursie online?

 

Sesja odbywa się za pośrednictwem wideokonferencji gdzie widzimy i słyszymy się nawzajem. Podczas Naszego spotkania przechodzimy przez jeden konkretny aspekt.

Na każde spotkanie ustalamy czas i termin dogodny dla Ciebie, każdy maluje w swojej własnej przestrzeni. Gdy przepracujesz ze mną jeden aspekt, możesz wtedy spotkać się ponownie ze mną i przejść do kolejnego aspektu malowania, bardziej zaawansowanego aby głębiej poznać, zrozumieć i poczuć siebie. To Ty decydujesz w którym momencie chcesz ukończyć kurs serca online. Czy przejść wszystkie aspekty malowania, których jest pięć. 

 

 

Kurs Serca online korzyści dla Ciebie

 

Co daje ukończenie Kursu Serca Online?

  • otworzy się Twoja obfitość, postrzeganie świata i przede wszystkie siebie. 
  • uwolnisz się od mentalności, które ograniczały Twój rozwój,
  • polepszy się jakość Twoich związków, relacji partnerskich również w  pracy,
  • zobaczysz, że masz w sobie dotąd nieznane Tobie talenty dary i możliwość, które do tej pory były "uśpione".
  • Podczas Kursu Serca malujesz prosto z serca bez żadnych narzuconych zasad w czystości swojego serca więc Twoje percepcja , postrzeganie obfitość tego wszystkiego się zmienia na plus. 

Po zakończeniu kursu serca zawsze zachęcam swoich kursantów do malowania ponieważ w ten sposób jeszcze bardziej poprawi się zrozumienie każdego aspektu i przez to samego siebie. 

 

Czytaj dalej