Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Przesłania Kursu Serca

Tutaj umieszczam dla Was Przesłania Kursu Serca na każdy dzień abyście jeszcze bardziej poznali Kurs Serca.
 
 
 
Przesłania: Kurs Serca (31-03-2017)
Wyjaśnienie do przesłania z 29-03-2017
Kochani, pojawiły się zapytania odnośnie przesłania z 29-03-2017. Postaram się je wyjaśnić.
Pisząc o tym, iż wkraczając na swoją Prawdziwą Drogę Duchową, powinieneś być sam pragnęłam Wam przekazać iż nie chodzi teraz tutaj o to, żeby izolować się od bliskich Tobie osób, które kochasz: rodziny, męża, partnera itd. Takie wsparcie Kochających Cię osób jest często bardzo potrzebne. Jednak co innego jest wspieranie a co innego zapraszanie na swoją Prawdziwą Drogę, do swojego doświadczenia.
Przyszła taka informacja aby na swoją drogę nie zapraszać tłumu znajomych i “przyjaciół”, gdyż każdy z nich ma inną indywidualną drogę doświadczania, tak różną od Twojej. Oni powinni iść swoją drogą a ty swoją. Otoczenie miłością i bliskie wsparcie tych najbliższych nam osób jest ważne, niech Tobie kibicują, widząc Twoje „zmagania” w drodze dojścia do Prawdziwej Drogi Duchowej. Z miłością.
Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (30-03-2017)
Kochani, Kurs Serca, to prawda, widzenie całościowe i globalne na wszystkich poziomach i przestrzeniach bez ograniczeń miejsca, czasu.
Czy jesteś gotowy zobaczyć, usłyszeć tą prawdę zgodnie z 5 aspektami Kursu Serca?
Kochani, zdaję sobie sprawę, że nie jest to łatwe, wymaga dużej umiejętności przezwyciężania strachu. Podjęcie się temu wyzwaniu to niesamowita odwaga. Podczas Kursu Serca możesz zobaczyć wszystko, także z innej perspektywy, prawdy, jasności i miłości jakże różnej od tego „codziennego” patrzenia fizycznymi oczami do którego ludzie przywykli. Kurs Serca to patrzenie, słuchanie, widzenie , odczuwanie Sercem i kontakt z najprawdziwszą prawdą, którą jest Stwórca ten Najwyższy. Nie ma nic pośredniego.
Autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (29-03-2017)
Gdy zboczyłeś z własnej drogi, Twojej Istocie znanych powodów, złych decyzji życiowych, postępowania niezgodnego z miłością, kiedy następuje ten moment obudzenia, przebudzenia, gdy pragniesz z powrotem wkroczyć na swoją najlepszą drogę rozwoju, swojej prawdziwej Drogi Duchowej, proszę pamiętaj, że na tej swojej drodze powinieneś być sam. Nie zapraszaj licznej grupy znajomych, przyjaciół do doświadczania swojej drogi. Nie asekuruj się ludźmi, oni nie naprowadzą Cię na twoją prawdziwą drogę tylko jeszcze bardziej odciągną Cię od niej. Nie szukaj sprzymierzeńców na zewnątrz, niech Twoje otwarte Serce będzie Twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Powodzenia.
Przesłania: Kurs Serca (28-03-2017)
Wywyższanie się.
Wywyższanie się, to wynoszenie siebie ponad siebie samego, tego Kim Jesteś , Twoja Istota. Nie można tego robi, gdy tak czynisz dostajesz ostrzeżenie, tzw. “Jasne Pioruny” , które zniża Cię do parteru abyś nauczył się pokory.
autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (27-03-2017)
Kierujcie swoje prośby do siebie, swojej Prawdziwej Istoty, później do swoich Opiekunów i Aniołów Stróżów. Gdy już jesteś na tyle rozwiniętą Istotą Duchową, wtedy możesz kierować swoje prośby bezpośrednio do Boga. Dotyczy to jednak Istot bardzo rozwiniętych duchowo, reszta powinna skierować swoje prośby najpierw do swojej Istoty Duchowej, jeżeli została zgubiona poproś aby wróciła do Ciebie. Gdy wróci do Ciebie , dalej kieruj prośby, nie modlitwy ! do swojego Opiekuna Duchowego i Anioła. Bóg Stwórca, jest tu na samym końcu wysłuchiwania Twoich próśb. Modlitwa to wołanie o pomoc. Taka jaką jesteś osobą taką energie modlitwy przyciągasz, dlatego bezpieczniej jest kierować prośby, chodzi o Twoje bezpieczeństwo. Prośba jest bezpieczniejsza dla Ciebie.
autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (26-03-2017)
Życie to Łaska i Dar. Ty jako Istota duchowa zadecydowałeś wcześniej jak długo będziesz tu na Ziemi, zatem zarządzaj mądrze swoimi decyzjami . Żyj w miłości. Czyń dobro.
autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (25-03-2017)
W największym mroku jest światełko. Światełko to Twoje dobro, które człowiek czynił kiedyś, niekonieczne dzisiaj, często zapominając o tym, że je ma. Aby wyjść z mroku potrzeba sięgnąć jego “dna”, tam jest to światełko, które “wybije ”Cię do góry do jasności.
autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (24-03-2017)
Przesłanie dla Ludzi
Odwagi, z zobaczeniu swoich zmian w życiu i dostosowaniu się do nich aby wejść na wyższy stopień rozwoju świadomości i uduchowienia. Potrzeba pilnego Otwarcia Serca, Energetycznego Serca aby wznieść się na wyższy poziom Prawdziwej Duchowości, jeżeli ją masz i jesteś Istotą duchową to pozostaniesz na Tej pięknej planecie Ziemi, reszta wróci do siebie. Tylko otwarte, czyste Serca to brama na wyższe poziomy, które już się narodziły na Ziemi. Już czas przystosować się do tego. Niełatwy czas, okres , wymagający odwagi, determinacji, siły ...ale warto, jest potrzebny ludziom, Ziemi. Powodzenia w otwarciu Serca.
autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (23-03-2017)
Związek Prawdziwej Miłość to połączenie świadomego mężczyzny z świadomą kobietą. Partnerów energetyka, poziomy uduchowienia są podobne do siebie. Nie ma tutaj mowy o dużych różnicach, wtedy taki związek rozkwita, promienieje i niesie ze sobą duże pokłady miłości, niosąc światło i miłość.
autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (22-03-2017)
Doceniaj życie. Ciesz się swoją obecnością na Ziemi. Żyj w miłości.
autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (21-03-2017)
“Ile jeszcze trzeba odkryć prawd, by prawdziwie zacząć żyć. ?”słowa: Lipnicka
Tyle ile ludzi, tyle prawd. Każdy ma swoją. Stwórca to najwyższa Prawda, nie ma innej. Gdy pochodzisz od niego wszystko staje się jasne, proste. Jaskrawe, jasne, boskie światło to najczystsza prawda.
autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (20-03-2017)
Droga poznania siebie, swojej Prawdziwej Istoty wymaga Odwagi, zobaczenia Prawdy o sobie. Pamiętaj niezależnie w jakim miejscu się znajdujesz, wszystko jest możliwe, gdyż Stwórca czeka na Twoją Przemianę.
autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (19-03-2017)
Kurs Serca ma za zadanie na nowo pomóc Tobie nawiązać „łączność” z swoim Sercem, z samym sobą, otworzyć ludzkie Serca, przestrzeń Serca na piękno każdego z nas.
autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (18-03-2017)
Malowanie z Kursem Serca to takie zatrzymanie się nad sobą, zobaczenie, że jest coś więcej niż tylko ciało fizyczne. Proszę zrób to dla siebie, swojej Istoty, tym Kim jesteś. Poznanie siebie, poprzez uświadomienie: KIM Prawdziwie Jestem, to niesamowita odwaga i duże wyzwanie.
autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (17-03-2017)
Im bardziej otwierasz swoją Przestrzeń Serca, tym więcej będziesz zauważał, wyczuwał, gdyż twoja Intuicja się przebudza, jak dziecko ze snu.
autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (16-03-2017)
Dzisiaj zobacz “oczami duszy” czy droga , którą idziesz jest tą najprawdziwszą, gdyż możesz mieć wybór nieskończonej ilości dróg. Otwórz swoje Serce, Przestrzeń Serca, wizualizuj swoje różowe Serce, które się budzi, otwiera, wskaże Ci właściwy kierunek, Twojej Drogi
autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (15-03-2017)
Wyższa Duchowość to jeden z końcowych etapów w rozwoju człowieka. Dojście do tego momentu jest niezwykłym przeżyciem i nagroda za całą „pracę” włożoną w swój rozwój.
autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (14-03-2017)
Dotarcie do Wyższej duchowości następuje poprzez przypomnienie jak ona wygląda, powinieneś wiedzieć, że każdy ma inną duchowość i porównywanie się z innymi nie ma sensu, może to wywołać jedynie frustrację, każdy ma swoją indywidualną Wyższą Duchowość i sam powinien ją po prostu odnaleźć, pomocne w tym jest malowanie intuicyjne z Kursem Serca.
autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (13-03-2017)
Wyższa Duchowość: To Zbiór wszystkiego co najlepsze dla Twojej Istoty, Twojego boskiego Ja, Twojej duszy i człowieczeństwa.
autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (12-03-2017)
Naszym zadaniem tu na Ziemi jest aby osiągnąć Najwyższą Prawdziwą Duchowość tu na Ziemi i oby żyć najlepszym życiem teraz.
autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (11-03-2017)
Świat duchowy to pełna paleta, gama barw i kolorów. Pamiętaj ty też jesteś tymi kolorami, jesteś częścią tego świata.
autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (10-03-2017)
Zimne światło.
Prawdziwą boskość, człowieczeństwo, wielką Istotę Duchową rozpoznasz po jego świetle. Tylko ciepłe, jasne, subtelne i delikatne światło pochodzi od Boga. Spójrz dziś na swoje światło wewnętrzne, na światło innych ludzi , którzy są wokół Ciebie, obrazy intuicyjne różnych twórców;-)...Sercem zobacz jego kolor i poczuj temperaturę.... a będziesz wiedział już wszystko to co ma wiedzieć Twoja Istota.
autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (09-03-2017)
W świecie duchowym człowiek uczy się człowieczeństwa, są to różne emocje: emocje ciemne (mroku) energia złości, gniewu oraz te jasne ”fajne”, pochodzące z miłości. W niebiosach poznajesz światło w różnych kolorach miłości.
autor: Ewelin Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (08-03-2017)

Jak odnaleźć swoja drogę PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI?

Im dalej odejdziesz do drogi do swojej prawdziwej miłości tym trudniej później do niej dojść, trzeba mieć to na względzie. Istnieje kilka możliwości odnalezienia swojej drogi prawdziwej miłości:

1)     Poproszenie wszechświata o osobę, która znajduje się już na swojej drodze prawdziwej miłości i jest blisko osoby proszonej o wskazanie prawdziwego kierunku.

2)     Idzie „na ślepo” metodą prób i błędów. Dojść ryzykowne gdyż można wtedy w swoim życiu ziemskim nie zdążyć wejść za dwoją drogę prawdziwej miłości, gdyż czysto ludzko może zabraknąć nam na to czasu.

3)     Poprzez „przekazy”

4)     Lub poprzez malowanie intuicyjne Kursu Serca

autor: Ewelina Malinowska

Przesłania: Kurs Serca (07-03-2017)
Dojście do swojej prawdziwej miłości wymaga uważności, gdyż często osoba nie wie jakie jest jej położenie na drodze do prawdziwej miłości, gdzie się znajduje ,w którą stronę ma iść, nie zna prawidłowego kierunku, która droga jest tą najprawdziwszą. Może mieć wybór nieskończonych ilości dróg...
autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (06-03-2017)

Czym zatem jest PRAWDZIWA MIŁOŚĆ.

Definicja prawdziwej miłości: ewaluowała ze stanu umysłu do Serca, Przestrzeni Serca w przestrzeń zrozumienia. Przestrzeń zrozumienia to rozumienie samego siebie, poznawanie siebie od nowa, swojej Istoty,  z czego jestem zbudowany jako ciało fizyczne i energetyczne.
autor: Ewelina Malinowska
 
Przesłania: Kurs Serca (05-03-2017)
Miłość daje życie.
autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (04-03-2017)

Każdy człowiek jest stworzony z miłości i aż miłości.

autor: Ewelina Malinowska

Przesłania: Kurs Serca (03-03-2017)
Skrzydła ;-)
Często widzimy na obrazach różnych twórców, także na moich obrazach można dostrzec, iż Anioły, które są prezentowane mają domalowane skrzydła. Czy takie skrzydła to tylko atrybut Aniołów? Czy człowiek jako dusza też może posiadać takie energetyczne skrzydła, niewidoczne fizycznymi oczami , widziane Sercem?
Pewnie, że tak, Skrzydła są nie tylko przypisane Aniołom ale także człowiekowi jako symbol człowieczeństwa, postępowania z niezwykłą miłością, światłem na drodze ziemskiej. Rosną z nami całe nasze życie, jeżeli postępujemy i idziemy zgodnie z naszym Planem Duszy, stają się coraz większe, piękniejsze świetliste, cudne. Unoszą nas delikatnie, dając niezwykłe poczucie bezpieczeństwa, pewności, równowagi między tym co ziemskie i niebiańskie. Sprawdź dzisiaj jak wyglądają Twoje skrzydła, strzepnij z kurzu…nich lśnią pięknie na wiosnę. ;-))
autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (02-03-2017)
Światło, w nim jest wszystko co dobre dla Ciebie, prawdziwa miłość i ciepło.
autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (01-03-2017)
 
Jeżeli chcesz czuć energię czyli wiedzieć jaka informacja przychodzi do Ciebie, jak ją “odszyfrować” i odczytać i co należy zrobić aby wiedzieć ? za pomocą wiązki wysłanej z przestrzeni Serca do tej informacji.
Ponieważ każde pole, energia, każda informacja ma swój kolor, jest inna i niesie ze sobą najrozmaitszą informację należało by te kody informacji “rozszyfrować” pomocne jest w tym nasze Serce.
Jak to zrobić?
Za pomocą energii serca, wiązki światła którą wysyłamy z Serca do danej pojawiającej się informacji. Boskość, którą mamy w sobie pomaga nam w “odszyfrowaniu” wszystkich kodów, zrozumieniu ich.
autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (29-02-2017)
Czy nigdy nie jest za późno ….na zmianę z życiu. ?
Uważam, że nie jest za późno na dokonanie zmian w życiu, wejście na swoją prawdziwą drogę, ten najprawdziwszy scenariusz zapisany w „ Twojej Księdze” zgodny z twoimi talentami, darami i planem duszy. Jednak istnieje wyraźna zauważalna granica, czerwona linia, po przekroczeniu, której będzie już trudno się cofnąć i odszukać swoją najprawdziwszą drogę. Pamiętaj jest to możliwe. Nie ma rzeczy i sytuacji niemożliwych, takie cofniecie po przekroczeniu krytycznej linii to łaska. Zobacz dzisiaj gdzie jesteś, czy droga którą idziesz to twoja prawdziwa? czy może jej pochodne, drogi prowadzące w „ślepy zaułek”, mroku. A może widzisz gdzieś w oddali ta czerwoną linię. Wtedy proponuję zatrzymać się, nie pędzić na „złamanie karku” na „oślep”. Proszę zrób to dla siebie, swojej Istoty, tym Kim jesteś. To droga do prawdziwego Ciebie. Powodzenia.
autor: Ewelina Malinowska
 
Przesłania: Kurs Serca (28-02-2017)
 
Co to znaczy czuć energię? Nie odczuwać, tylko CZUĆ. Czy przypominasz sobie (Twoja Istota)co to znaczy czuć energię?
Wiele osób odczuwa różne energie na wiele sposobów, odczuwając ją i reagując za pomocą zmysłów, czując niekiedy na całym ciele fizycznym , skórze itd... Jednak czucie energii to zupełnie co innego niż jej odczuwanie. To dwa różne tematy.
Czym jest czucie energii ?
Czucie energii to informacja pola energii, która pojawiła się w przestrzeni i trzeba ją „rozszyfrować”. Co możesz przez to osiągnąć? Przypomnienie czucia energii powoduje u Ciebie szybszy wzrost samego siebie, nie tylko swojej duszy ale również ciała fizycznego , astralnego, swoich darów, zdolności, talentów.
O tym jak to zrobić w następnym przesłaniu. ;-)
autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (26-02-2017)
Twoje obrazy, które namalujesz podczas Kursu Serca opowiedzą Ci “historię” o Tobie. Zobaczenie tego wszystkiego co namalowałeś to już wielki SUKCES, a przemalowanie obrazu to ODWAGA, to wielka zmiana z Tobie bez ograniczeń w kierunku :Prawdziwej Twojej Istoty. To WYGRANA dla Ciebie. Dosłownie.
autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (25-02-2017)
Nidy nie jest za późno za zmianę w swoim życiu. Malując z Kursem Serca patrzysz głębiej na swoją Istotę, widzisz siebie prawdziwego, wymalowujesz na płótno w formie obrazu to co “nosisz” ze soba tyle lat a co blokuje Cię w dalszym rozwoju, radości, spełnieniu na każdym polu w życiu aby było tylko lepiej i lepiej dla Ciebie ty na Ziemi, gdzie teraz jesteś.
autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (24-02-2017)
Sporo Wam piszę o tym, że obrazy, które maluję zawierają w sobie duże ilości ciepłego, światła, jasności. To obrazy transformujące, energetyczne.
Chciałabym jednak napisać parę słów o mroku i hipnozie jak ja to widzę poziomu duszy.
Czym jest mrok?
Mrok to zagubienie Istoty, oślepienie ciemnością, zniewolenie poprzez różnego rodzaju parygmaty, dogmaty wierzenia, podłączenia itd…
Czym jest Hipnoza?
Hipnoza to mrok, nicość, starsza siostra” mroku”. Hipnoza to pozwolenie wejścia w ludzką przestrzeń wszystkich zagubionych dusz.
Z mroku każda Istota może wyjść, i iść w stronę jasności, blasku, miłości. Z hipnozy znacznie trudniej. Jest to jednak możliwe ale trzeba mieć na uwadze, że to „skomplikowany” proces.
Autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (23-02-2017)
Prawdziwa Twoja Istota.
Aby zobaczyć swoją Prawdziwą Istotę, nie można pominąć faktu istnienia Duszy.
Czy wiesz, że Dusza tworzy Nową Duszę. A gdzie jest Twoja piękna duszyczka.
Zobacz , poczuj, czy jest w Twoim ciele fizycznym? Jeśli tak to wspaniale, idealnie. Niech kroczy z Tobą każdego dnia.
Poszukaj dzisiaj swojej duszy. Prawdziwej całości ciebie. Zadaj sobie pytanie: Gdzie jesteś moja prawdziwa Istoto=Duszo? Zobaczysz odpowiedź w Sercu.
autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (22-02-2017)
Na dzisiaj przełomowe zdania:
Dusza to ciepłe Światło, powstaje z promienia ciepłego Słońca . Najpierw powstaje ciało fizyczne, później Dusza. Nie odwrotnie. Podczas malowania intuicyjnego z Kursem Serca uwzględniamy te dwa aspekty wymalowując je na obrazie.
autor: Ewelina Malinowska
Przesłania: Kurs Serca (21-02-2017)
Osoby przychodzą na Kurs Serca z zamiarem zmiany, z taką też intencją malują.
Jako twórca Kursu Serca i nauczyciel, jestem “drogowskazem”, “wskazówką”, dla uczestnika kursu. Jeśli osoba podczas wymalowywania danego tematu “zabłądzi”, zagubi się w procesie malowania nie wie co dalej namalować, wtedy ja wkraczam do akcji mówiąc czasami jedno słowo, zdanie , powoduję nakierowanie. SERCEM odbieram informację , odczytuję ją i naprowadzam aby zmiana się dokonała zarówno na obrazie jak i w życiu.
autor: Ewelina Malinowska

Przesłania: Kurs Serca (20-02-2017)
Poznanie siebie, poprzez uświadomienie: KIM Prawdziwie Jestem, to niesamowita odwaga i duże wyzwanie. Gratuluję Tobie, że masz odwagę to zrobić, poznawać siebie poprzez Kurs Serca. TAK!;-) Jesteś wyjątkowy, odważny, dzielny. Nie każdy ma W SOBIE TYLE „SIŁY”, aby poznać Prawdziwą Swoją Istotę ale nagroda jest zacna, niebo na Ziemi. Powodzenia.
autor: Ewelina Malinowska

Przesłania: Kurs Serca (19-02-2017)
Im więcej prawdy odkryjesz w sobie tym więcej świat Ci zaproponuje możliwości rozwoju. Działaj! Odkrywaj. Poznaj siebie.!
autor: Ewelina Malinowska

Przesłania: Kurs Serca (18-02-2017)
 
Zwolnij, odpocznij , posłuchaj siebie. Porozmawiaj z sobą w Sercu. Zobacz siebie PRAWDZIWEGO, obejrzyj z każdej strony oczami duszy. Co widzisz? Jak wyglądasz? Jak się poruszasz? Co mówisz? Gdzie jesteś?
autor: Ewelina Malinowska

Przesłania: Kurs Serca (17-02-2017)
Światło
Pokazuje zasłonę światów tą widzialną i niewidzialną. Im jaśniejsze światło tym więcej widzisz, dostrzegasz niczym z lotu ptaka cały horyzont, przestrzeń.
autor: Ewelina Malinowska

 
Przesłanie: Kurs Serca (16-02-2017)
Ruch, wiara , widzenie.
Wszystko jest w ciągłym ruchu i nie stoi w miejscu. Również prawa ziemskie się zmieniają , dostosowując do energii panującej na Ziemi. Zmiany, które TU i w nas zachodzą muszą się dokonywać a my nie może ich zatrzymać. Miej WIARĘ , że każda zmiana jest dobra, ponieważ Twoja WIARA zamieni się w WIDZENIE. A wtedy wszystko będzie jasne i widoczne dla Ciebie. W tej kolejności nie odwrotnej.
autor: Ewelina Malinowska

 
Przesłanie: Kurs Serca (15-02-2017)
Malując z Kursem Serca dążysz do tego aby pokazać na obrazie swoje czyste, piękne światło, boskość w sobie. W pełni jest to możliwe dochodząc stopniowo do Aspektu Niebiańskiego. Tutaj jasność światła jest już tak duża, że możesz pokazać na obrazie całe swoje stworzenie, całą prostą drogę .
Autor: Ewelina Malinowska

 
Przesłanie: Kurs Serca (14-02-2017)
Gdy jesteś MIŁOŚCIĄ JESTEŚ PRAWDĄ.
Życie w miłości daje Ci wszystko: miłość, zdrowie, relację z bliskimi , obfitość i wiele więcej…
Kochaj prawdziwie siebie i innych. Kochaj życie.
autor: Ewelina Malinowska

 
Przesłanie: Kurs Serca (13-02-2017)

Szczęście to podążanie właściwą swoją  drogą, zgodnie z planem Duszy na Ziemi. Szczęście to postępowanie i bycie w energii Serca.  Rób to co kochasz, kieruj  się SERCEM.

autor: Ewelina Malinowska


 

Przesłanie: Kurs Serca (12-02-2017)
Prawdziwa Duchowości
Jak często się okazuje, że jesteśmy zlepkiem różnych obcych duchowości a tak naprawdę nie znamy swojej prawdziwej wewnętrznej duchowości.
Czym jest prawdziwa duchowość,? jak ją odkryć ?, zobaczyć i namalować. ?Tego uczy Aspekt Małego Artysty. To dopiero początek do dalszych pięknych przeobrażeń.
autor: Ewelina MAlinowska

Przesłanie: Kurs Serca (11-02-2017)
Kim Jesteś?
Prawdziwa TY
Prawdziwy TY
Zaufaj sobie, swojej wewnętrznej prawdzie, swojej wewnętrznej mądrości, prawdziwej Istocie, tym Kim jesteś. Ona Cię kieruje na najlepszej drodze rozwoju, miłości.
Autor: Ewelina Malinowska
 
 

Przesłanie: Kurs Serca (10-02-2017)
 
Życie to energia. Będąc połączonym ze Stwórcą masz jej wystarczająco dużo by żyć pełnią życia. Wszystko jest w równowadze.
autor: Ewelina Malinowska

Przesłanie: Kurs Serca (09-02-2017)
 
Całą wiedzę i mądrość masz w sobie. Tylko od Ciebie zależy czy chcesz ją wydobyć na światło dzienne i pokazać w pełni sobie i światu. Otwórz Serce to początek do zmiany.
Autor: Ewelina Malinowska
Przesłanie: Kurs Serca (08-02-2017)
Aspekt Niebiański=Bezwymiar
Malowanie w bezwymiarze to ostatni aspekt malowania z Kursu Serca. Tutaj malujesz swoje stwórcze dzieło bez ograniczeń . Dojście do tego zaawansowanego aspektu wymaga cierpliwości i pracy nad sobą. Obraz żyje , emanuje piękną energią, ciepłym światłem , pojawiają się Istoty Anielskie na obrazie.
Autor: Ewelina Malinowska

Przesłanie: Kurs Serca (07-02-2017)
Aspekt Mistrzowski
Malowanie z Kursem Serca i w aspekcie Mistrzowskim to połączenie aspektów Ziemskich i Niebiańskich na jednym obrazie. Dla pełniejszego zrozumienia w Aspekcie Ziemskim malujesz na obrazie najbardziej frasobliwe stany umysłu , emocje, przekonania i wzorce. W aspekcie Niebiańskim wymalowujesz , uwzględniasz na obrazie swoje dary, które otrzymałeś z Niebios i talenty.
Zatem Aspekt Mistrzowski to połączenie tych dwóch ważnych aspektów, do których warto dotrzeć poznając „głębiej” siebie. To bardziej zaawansowana „praca” nad sobą.
Autor: Ewelina Malinowska

Przesłanie: Kurs Serca (06-02-2017)
 
Wszystko ma swój czas, porządek, swoje miejsce. Nie ma przypadków. Wszystko jest z góry ustalone i zaplanowane. Jednak Ty masz wolną wolę, którą drogą iść.
autor: Ewelina Malinowska

Przesłanie: Kurs Serca (05-02-2017)
 
Indywidualna przemiana, w Aspekcie Plastycznym Kursu Serca pozwala Tobie dostrzec najbardziej frasobliwe , potrzebujące zmiany, “elementy” Ciebie. Wymalowując to wszystko na obrazie, analizując z poziomu Serca i w dalszym etapie przemalowując obraz, Ty sam powodujesz, że przemiana Ciebie się dokonała, a dalszy rozwój duszy, dzięki kolejnym aspektom Kursu Serca jest już wspaniałym wyzwaniem. Krocz śmiało naprzód.
autor: Ewelina Malinowska
Przesłanie: Kurs Serca (04-02-2017)
Swoją przemianę z Kursem Serca zaczynasz od Aspektu Małego Artysty. Tutaj następuje przypomnienie Kim jesteś i Swojej duchowości. Czy jesteś gotowy zobaczyć siebie i wymalować to na obrazie?
autor: Ewelina Malinowska

Przesłanie: Kurs Serca (03-02-2017)
Postępuj tak aby :
każdy Twój dzień,
każda Twoja godzina,
każda Twoja sekunda,
każda Twoja chwila,
wypełnione były sensem życia=Rytmem. Miłością. Życiem.
autor: Ewelina Malinowska

Przesłanie: Kurs Serca (02-02-2017)
Zauważaj znaki.
Zauważ znaki na swojej drodze, nawet te najbardziej subtelne. Wszystko jest ze sobą połączone. Czasami tak bardzo pędzimy do przodu, biegniemy, że nie widzimy tego co wkoło nas. Twoje marzenia nie są przed Tobą ale dookoła Ciebie. Biegnąc “na ślepo” ich nie zauważysz i nie dostrzeżesz. Zwolnij, idź spokojnie, naturalnym rytmem swojego ducha i ciała w jedności, zauważysz wtedy wszystko co wokół Ciebie. Zauważaj znaki.
autor: Ewelina Malinowska

 
Przesłanie: Kurs Serca (01-02-2017)
Twój wewnętrzny „głos”.
Gdy słyszysz swój wewnętrzny głos nie lekceważ go.
Gdy słyszysz swój wewnętrzny głos jesteś na właściwej drodze , w domu.
autor: Ewelina Malinowska

Przesłanie: Kurs Serca (31-01-2017)
Instynkt.
Nie wszystko jest takie jakie widzisz „ na pierwszy rzut oka”. Pielęgnuj swój instynkt a nikt Cię nie zawiedzie. Twój wewnętrzny głos, instynkt powie Tobie na co zwrócić baczniejszą uwagę, jaką każdy z nas indywidualnością jest .
autor: Ewelina Malinowska
 

Przesłanie: Kurs Serca (30-01-2017) 
Obfitość.
Obfitość wszechświata przychodzi do każdego z Nas. Od Ciebie zależy na ile się otworzysz by ją przyjąć. Aby przyjęcie całej Twojej obfitości nastąpiło w pełni potrzebne jest Twoje czyste, otwarte Serce i wkroczenie na prawidłowe drogę, ścieżkę rozwoju, wtedy Twoja obfitość jest niczym nieskrępowana i gotowa, żeby się pojawić, objawić w materialnym świecie fizycznym.
autor: Ewelina Malinowska

 
Przesłanie: Kurs Serca (29-01-2017) 
Wdzięczność.
Bądźmy wdzięczni za wszystko co przychodzi ....
To wszystko co przychodzi do Nas może być początkiem lub końcem zmiany w Twoim życiu. Wszystkie zmiany są dobre.
autor: Ewelina Malinowska

 
Przesłanie: Kurs Serca (28-01-2017) 
Odpowiednie warunki do wzrostu rozwoju.
Każdy z nas stwarza odpowiednie warunki do swojego wzrostu i rozwoju. Tylko Ty decydujesz jakie one będą, czy wyrosną chwasty czy dąb. Sam stwarzasz swój mikroklimat do rozwoju swojego drzewa.
autor: Ewelina Malinowska

 
Przesłanie: Kurs Serca (27-01-2017) 
Pewność siebie.
Pewność siebie=Rozkwit + ugruntowanie
Aby być bardziej pewnym siebie trzeba wybaczyć.
Komu? Ludziom.
Jakim? Co wzbudzają w Tobie strach i lęk.
Medytacja na pewność siebie:
Pobądź w przestrzeni swojego Serce, następnie wyobraź sobie tą przestrzeń i powiedź:
Proszę aby przyszli Ci ludzie, którzy wzbudzają u mnie strach i lęk.
* możesz zaobserwować, że pojawiło się sporo ludzi.
Po czy mówimy : WYBACZAM, WYBACZAM, WYBACZAM (*koniecznie 3 razy)
Następnie wypowiadamy słowa: Kto jest główną przyczyną strachu?
*Obserwujemy , kto pozostał, to nasz “główny” “oprawca” naszego strachu i lęku .
Następnie mówimy: Niech Boskie Światło wypełni ten strach i lęk.
i słowa: PROSZĘ WYBACZ MI, PROSZĘ WYBACZ MI, PROSZĘ WYBACZ MI, PROSZĘ WYBACZ MI, * (*koniecznie 4 razy)
WYBACZAM CI, WYBACZAM CI, WYBACZAM CI, WYBACZAM CI, (*koniecznie 4 razy)
DZIĘKUJĘ CI, DZIĘKUJĘ CI, DZIĘKUJĘ CI, DZIĘKUJĘ CI. (*koniecznie 4 razy)
autor: Ewelina Malinowska

Przesłanie: Kurs Serca (26-01-2017) 
ZWYCIĘSTWO
Gdy kierujesz się w życiu Sercem, zawsze jesteś Zwycięzcą. Kierując się w życiu tylko i wyłącznie umysłem, logiką, analizą, kalkulacją, stoisz na pozornej pozycji „Zwycięzcy”, jednak jest to przegrana dla Twojej Prawdziwej Istoty. Ona chce żyć w przestrzeni serca, Sercem , prawdą, Twoją najlepszą drogą, prostą w jasności i lekkości.
Postaraj się dokonywać wyborów z pozycji Serca. Bądź dla siebie Zwycięzcą.
autor: Ewelina Malinowska

 Przesłanie: Kurs Serca (25-01-2017) 
Świadomość opiekuje się umysłem.
Dusza opiekuje się ciałem.
autor: Ewelina Malinowska

Przesłanie: Kurs Serca (24-01-2017) 
Wybór i Przeznaczenie
Przeznaczenie, każdego z nas jest indywidualne, jest ono już zapisane, spisane. Twój wybór następuje zatem nie w zmianie przeznaczenia tylko w sposobie jego przejścia. Obrazując na skali liczbowej.
Skala przejścia przeznaczenia jest w zakresie od 1 do 10.
Od 1 do 5 to przejście w jasności. (lekkość, łatwość)
Im bardziej zbliżasz się do 5 skali jest już szarość.
Po 5 stopniu coraz bardziej wchodzisz w ciemność, przejście jest cięższe, trudniejsze.
Punkt 10 –uderzenie w „ścianę” rzeczywistość.!!!
Masz zatem wybór, swoja wolną wolę jak chcesz swoje przeznaczenie przejść. Należy tylko podkreślić, iż będąc już osobą „świadomą” , świadomą siebie, swojego celu, przeznaczenia gdy zbliżasz się świadomie coraz bardziej do punktu 10 to wiedz, że „ciężkość” jest nieunikniona i może nie być już powrotu do jasności, do punktu 1 , początkowego, ponieważ twoje działanie i wybór był świadomy.
Zatem jak ważna jest tutaj nasza uważność i odpowiedni wybór dokonany z serca i jasności.
autor: Ewelina Malinowska

Przesłanie: Kurs Serca (23-01-2017) 
Dzisiaj o Zmianie i jej etapach .
3 etapy zmiany:
  • Zmiana “Lightowa” Kiedy to sam zadecydujesz, że zmiana jest Ci potrzebna, otworzysz się na nią z ”dnia na dzień”. Gdy nie przekroczysz jeszcze linii alarmującej. Łatwa i przyjemna zmiana.
  • Zmiana alarmująca: Jest wtedy, gdy przekraczasz linię alarmującą . Gdy czujesz się już źle sam ze sobą. Mogą pojawić się różne objawy, nadpobudliwość, odczucia niepokoju fizycznego itd. Zmiana nie jest tu łatwa ani prosta ale możliwa zależna od woli walki zmiany.
  • Zmiana krytyczna: Zderzenie ze ścianą=rzeczywistością.
CHODZI O TO , ŻEBYŚ DOSTRZEGŁ/DOSTRZEGŁA ZMIANĘ U SIEBIE JAK NAJSZYBCIEJ, NAJLEPIEJ NA POCZĄTKU DROGI ZMIANY.
autor: Ewelina Malinowska

 
Przesłanie: Kurs Serca (22-01-2017) 
Ocenianie obrazu przez umysł powoduje, że często dostrzegasz w nim niedoskonałość. Czyli, że jest za ciemny, za jasny, że kreski krzywe, itd...itp. Gdy patrzysz Sercem widzisz, że wszystko w obrazie ma sens, swój “ład i porządek”. Wiesz skąd płynie inspiracja do malowania tego obrazu, czujesz , że obraz rezonuje z Tobą, porusza i przypomina niebiańskość w Tobie.
autor: Ewelina Malinowska

 Przesłanie: Kurs Serca (21-01-2017) 
 
Kolejny Aspekt Kursu Serca to: Aspekt Plastyczny
Indywidualność: Koncentracja na dwóch Twoich aspektach, tych najbardziej potrzebujących zmiany. Przenoszenie w formie obrazu do fizyczności, tego wszystkiego co sobie przypomnieliśmy, zobaczyliśmy, dzięki medytacji wprowadzającej.
autor: Ewelina Malinowska

Przesłanie: Kurs Serca (20-01-2017) 
Malowanie z pierwszym aspektem-Małego Artysty wyzwala w nas różne stany emocjonalne, Mały Artysta, który jest w każdym,przygotowuje nas do czegoś większego, odkrywania siebie, jeszcze bardziej dochodzimy do środka, swojego wnętrza.
autor: Ewelina Malinowska
 

Przesłanie: Kurs Serca (19-01-2017) 
Gdy idziesz najlepszą drogą swojego życia, wtedy zmartwienia znikają, ciężkość znika, pojawia się lekkość a wraz z nią wspaniali ludzie, praca, miłość, pieniądze, które są twoim wyznacznikiem, samego siebie. Twojej najlepszej drogi.
autor: Ewelina Malinowska
 
 

Przesłanie: Kurs Serca (18-01-2017) 
 
Uważność.
Bycie w uważności podczas malowania intuicyjnego obrazu, obserwacja emocji, uczuć, energii, pojawiających się obrazów to ważny element odkrywania siebie i dalszej pracy z obrazem i sobą.
Autor: Ewelina Malinowska
 

Przesłanie: Kurs Serca (17-01-2017) 
Jako ludzie mamy Jasną i Ciemną stronę mocy. Jest jednak kilka jej aspektów. Z Jasności możesz przejść w Ciemność. Z Ciemności w Jasność. Z Jasności w WIĘKSZĄ JASNOŚĆ-BLASK. Z Ciemności WIĘKSZĄ CIEMNOŚĆ-MROK.
Różnica jest w doświadczaniu życia.
Jasność doświadcza blasku miłości i czym jest miłość.
Ciemność doświadcza tego wszystkiego czym miłość nie jest.
Masz wolny wybór.
autor: Ewelina Malinowska

 
Przesłanie: Kurs Serca (16-01-2017) 
 
"Przemalowanie obrazu, zamalowanie jego "mroków", powoduje nieodwracalne zmiany w Tobie, teraz jaśniejesz i wchodzisz na prawdziwą drogę duchowości. Drogę samego siebie.
autor: Ewelina Malinowska
Przesłanie: Kurs Serca (15-01-2017)
Przestój, zastój w malowaniu podczas trwania Kursu Serca i aspektu malowania, pojawiający się "bunt", gniew czy inne emocje , to znak dla Duszy, ze została poruszona przestrzeń Twojego Serca i ukryte, skrywane dotąd ciemne strony twojego Ja, które teraz zechciały się ujawnić , wyjść na światło dzienne.
autor: Ewelina Malinowska

Przesłanie: Kurs Serca (14-01-2017)
"Kreacja przestaje istnieć kiedy zwycięża całkowita równowaga. Tylko Stwórca zachowuje równowagę w świecie przeciwieństw".
autor nieznany, przeczytane w necie.

Przesłanie: Kurs Serca (13-01-2017)
Aspekt Małego Artysty pobudza Ciebie do kreacji. Teraz Ty malując intuicyjnie "tworzysz" siebie od nowa, zgodnie z zamysłem samego Stwórcy.
autor:
Ewelina Malinowska

Przesłanie: Kurs Serca (12-01-2017)
 
Obrazy, które malują uczestnicy Kursu Serca są bardzo różnorodne, każdy namalowany obraz jest w rozmaitych tonacjach kolorystycznych, mają wiele form, kształtów, jasności i ciemności. Ponieważ każdy z nas jest indywidualnością zatem obrazy doskonale to pokazują, to kim jesteśmy i na jakim etapie w życiu. Na obrazie nic się nie “ ukryje”, zatem poprzez malowanie poznajesz dokładnie siebie.
autor: Ewelina Malinowska  

Przesłanie: Kurs Serca (11-01-2017)
Malując z Kursem Serca namalujesz najlepszą wersję siebie. Pokażesz na płótnie w formie obrazu najprawdziwszą swoją Istotę.
Dlaczego podczas Kursu Serca?
Ponieważ prowadzący wychwytuje najlepszą wersję danej osoby poprzez słowa klucze, rozmowę, indywidualne przesłania taka osoba jest wtedy w stanie namalować SWOJĄ NAJLEPSZĄ WERSJE SIEBIE.
autor: Ewelina Malinowska

 
Przesłanie: Kurs Serca (10-01-2017)
Kochana, Kochany im bardziej otwierasz swoje Serce, im mocniej wypełniasz się jasnością, boskim światłem i miłością tym coraz bardziej stajesz się “odporna “ na niekorzystne energie zewnętrzne. Stoisz mocno jak drzewo zakorzenione w Ziemi i nic, nikt nie jest w stanie Cię “ruszyć”. Odczuwasz spokój, ciała, duszy, swojej Istoty. Jasność rozprasza mrok. Bądź stabilną ukorzenioną JASNOŚCIĄ.
autor: Ewelina Malinowska
 

Przesłanie: Kurs Serca (09-01-2017)
Pokazuj siebie w pełni. Swoją wyjątkowość i tym kim jesteś. Dziel się z bliskimi, światem swoim prawdziwym pięknem, prawdziwymi talentami. Dzięki temu rozkwitasz, rozwijasz się. Twoja Istota Rośnie. Rozkwit na dziś.
autor: Ewelina Malinowska

 
Przesłanie: Kurs Serca (08-01-2017)
 
Nie zapominaj o swoim wnętrzu, o spokoju duszy. Życie w zgodzie ze sobą , ze swoją najlepszą drogą daje Ci wewnętrzne “ukojenie”, lekkość i jasność.
Zatem na dzisiaj dla Was:
Jasności słońca co rozprasza wszystko...Jasności umysłu, Serca, jasności duszy. ;-)
autor: Ewelina Malinowska

 
Przesłanie: Kurs Serca (07-01-2017)
 
Prawdziwa Miłość uzdrawia. To miłość do samego siebie i obdarowanie tą miłością osoby z którą jesteś “najbliżej”. To miłość uzdrawiająca. Jaką obdarowujesz siebie miłością ?- to ta miłość przenika najbliższą Ci osobę. Jest to działanie obopólne więc niezwykle uzdrawiająca,=to prawdziwa Miłość. Zatem czym jest “nieprawdziwa” miłość? Działa podobnie jak tabletka przeciwbólowa, uśmierza ból a on wciąż pozostaje w czym ?
autor: Ewelina Malinowska

 
Przesłanie: Kurs Serca (06-01-2017)
Czas relaksu, przemyśleń i odpoczynku.
autor: Ewelina Malinowska

 
 
Przesłanie: Kurs Serca (05-01-2017)
Przeslanie od Aspektu Małego Artysty:
Odkrywasz własne Serce poprzez Aspekt Małego Artysty. Zatem, nie chodzi tu o to kto i jakie ma wyuczone zdolności w malowaniu, ile szkół „plastycznych” ukończył. Gdy płynie miłość z serca, ta prawdziwa , stwórcza, a nie odtwórcza, to każdy z Was jest w stanie namalować obraz . Ta miłość płynąca prosto z serca, porusza Twoją przestrzeń, wszystko co w niej jest, całe twoje ciało, twoją dłoń a ona maluje teraz obraz spójny z Tobą i Twoim wnętrzem. Ile masz w sobie miłości aby wyrazić siebie w życiu codziennym i w malowaniu?
autor: Ewelina Malinowska

 
 
Przesłanie: Kurs Serca (04-01-2017)
 
Kurs Serca pochodzi z Serca, Przestrzeni Serca. Jego Źródło, początek i cała wiedza, mądrość dotycząca 5 aspektów malowania, które przedstawiam spisałam i przekazuję Wam od samego Źródła aby były dostępne dla każdego. Opisuję tą wiedzę i mądrość prosto by służyła przemianie, poprzez malowania intuicyjne, aby każdy z Was poprzez otrzymane aspekty malowania i indywidualne przekazy/ przesłania mógł sam doświadczyć swojej osobistej przemiany. Zatem Kurs Serca nie jest związany z żadnymi zewnętrznymi “stowarzyszeniami”.
autor: Ewelina Malinowska
 
 
Przesłanie: Kurs Serca (03-01-2017)
Wszystko co Cię otacza w życiu, twoje krzesło, stół , twoja dłoń, stopa , to co widzisz swoimi pięknymi oczami ma niesamowite znaczenie dla Ciebie. Każda rzecz, osoba , sytuacja, którą spotykasz na swojej drodze jest istotna i ważna. Wszystko co nam się przydarza w życiu jest odzwierciedleniem naszego wewnętrznego piękna, bo jak w środku tak na zewnątrz. Tylko poprzez swoje Serce, przestrzeń serca jesteśmy w stanie dojść do wewnętrznej prawdy, swojego prawdziwej Istoty i żadne programowanie umysłu z zewnątrz nie jest nam potrzebne aby zobaczyć swoją wyjątkowość . Dostrzegaj swoje życie i codzienność z nim związaną. Z Jasnością.
Autor: Ewelina Malinowska
 
 

Przesłanie: Kurs Serca (02-01-2017)
 
Malowanie z Kursem Serca i pięcioma aspektami pobudza Twoją wyobraźnię. Im bardziej “wnikasz” w  swój malowany obraz, tym więcej zauważasz jego szczegółów. Dostrzegasz  istoty, rzeczy, małe obrazy, które na pierwszy rzut oka mogą być dla Ciebie niewidoczne. Wyobraźnia i dostrzeganie jest teraz bardziej wyostrzone. To sprzyja Twojej twórczej kreacji.

Przesłanie: Kurs Serca (01-01-2017)
 
Kurs Serca na Nowy Rok 2017 ma dla Was wyjątkowe przesłanie:
Doceniaj i szanuj swoje życie. Ciesz się każdym momentem bycia na Ziemi. Realizuj siebie w pełni. Bądź szczęśliwy i kochaj z całego serca. Świeć jasno każdego dnia .
autor: Ewelina Malinowska

Przesłanie: Kurs Serca (31-12-2016)
Kurs Serca życzy Wam na Nowy Rok 2017 wielu radosnych chwil, twórczej zabawy z kolorami na warsztatach Kursu Serca. Niech każdy aspekt Kursu Serca zagości w każdym uczestniku. Do zobaczenia w Nowym Roku.
Autor: Ewelina Malinowska

 
Przesłanie: Kurs Serca (30-12-2016)
Kurs Serca pomaga w odnalezieniu pasji ukrytej w głębi Ciebie. Podczas malowania otwierasz swoje drzwi do wszystkich działań , wyzwań , decyzji. Z instruktorem namalujesz te najbardziej właściwe, Twoje osobiste „drzwi” bardziej się otworzą aby iść najlepszą swoją drogą rozwoju.
Autor: Ewelina Malinowska

Przesłanie: Kurs Serca (29-12-2016)
 
Każdy obraz , który malujesz podczas Kursu Serca jest Twoją częścią, jest spójny z Tobą bo obraz i Ty to jedność. Malujesz z potrzeby swojego Serca zatem znaczące jest to aby z tej przestrzeni serca powstały obraz przeanalizować, zajrzeć w niego, spojrzeć jakie uczucia i emocje wywołuje. Dlaczego takie kolory? Co oczami duszy, wyobraźni widzisz patrząc na swój obraz, swoje stworzone dzieło i w razie potrzeby nawet wielokrotnie przemalować. Zamalowanie obrazu, przemalowanie go a nawet jego całkowita zmiana to transformacja Ciebie, Twojego życia. Należy podkreślić, iż uzdrawianie poprzez malowanie nie jest całkowite, kompleksowe bez analizy swojego obrazu. Kurs Serca daje Tobie taka możliwość pracy z namalowanym obrazem. Twoja całkowita analiza obrazu, „praca z nim” powinna trwać kilka dni.
Istnieje możliwość kontaktu mailowego ze mną, przez parę dni po ukończeniu Kursie Serca. Pragnę abyś wiedział, że jesteś pod wyjątkową opieką. Na tym polega wyjątkowość Kursu Serca.
autor: Ewelina Malinowska

Przesłanie: Kurs Serca (28-12-2016)
 
Poznanie swojej świadomości i podświadomości, która ukaże się nam na namalowanym obrazie podczas Kursu Serca jest jedną z najbezpieczniejszych metod dotarcia do swojego prawdziwego wnętrza, serca.
autor: Ewelina Malinowska

Przesłanie: Kurs Serca (27-12-2016)
Malowanie pokazuje stan ekspresji i emocji w czasie rzeczywistym.
Późniejsze przemalowanie zmienia twoje nastawienie, emocje zmieniają się poprzez przemalowania obrazu.
autor: Ewelina Malinowska
 

Przesłanie: Kurs Serca (26-12-2016)
Jedna z metod prawidłowego dotarcie do głębi serca zależy od nauczyciela. Pędzel, twoja dłoń i otwarte serce to wstęp to PRAWIDŁOWEJ przemiany.
autor: Ewelina Malinowska