Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Czy Twój rozwój jest Ci potrzebny?

Tak naprawdę wszystko zależy od tego czy chcesz i pragniesz się rozwijać. W naszym życiu często są osoby, którym jest dobrze tak jak jest. Nie potrzebują zgłębiać swojej natury, poznawać siebie, wiedzieć kim są i po co są na Ziemi. Żyją, zarabiają i to im wystarczy. cd...

Żyją swoim życiem, tak im jest pozornie dobrze, wygodnie ale czy bezpiecznie? I tak też jest ok, gdyż prawie każdy ma wolny wybór i sam podejmuje decyzję odnośnie swojego życia. Wśród Nas są jednak takie osoby, które pragną czegoś więcej. Pragnienie wewnętrzne jest tak silne aby żyć pełnią życia, rozkwitać, być miłością w tym doczesnym życiu ziemskim więc szukają. Często poszukiwania takie są skierowane na świat zewnętrzny, tu idzie nasza uwaga a nie do środka siebie czyli do Serca. Informacji o sobie szukamy na zewnątrz w różnych metodach, technikach,  twierdzimy, że wielki mistrz czy mówca motywacyjny powie nam co mamy robić, jaką drogą iść aby żyło się sielsko i anielsko. Jednak nie działa to tak prosto.

Kolejne pytanie jakie może się pojawić: Jak to zrobić, jak dotrzeć do swojego serca od czego zacząć?

Na początku usiądź w ciszy 5 minut i zadawaj sobie proste pytania wypływające z Twojego serca i z wielką prawdą, szczerością wobec siebie na nie odpowiadaj To jest ten pierwszy mały krok do swojej wewnętrznej prawdy, wewnętrznej przestrzeni siebie. Najpierw jak najwięcej pytań zadawaj sobie, nie umysłowi, który przeważnie szaleje  i mówi: "Po co Ci to wszystko, to bzdura". Pytaj proszę tylko serca. Umysł nauczysz kochać trochę później. Nie wiem czy wiesz ale mnie osobiście pomogło malowanie intuicyjne z przestrzeni serca, więc dlatego później stworzyłam Kurs Serca aby był dostępny dla każdego. Kurs malowania intuicyjnego z Serca. To moja wypracowana metoda. Twoja może być zupełnie inna. Wszystko zależy od tego jaką jesteś istotą, co Cię pasjonuje, co Tobie sprawia radość, czyli tak naprawdę co Cię uszczęśliwia. Co powoduje, że Twoja energia wzrasta, że Twój blask wypełnia Ciebie całego/ całą Twoją Istotę.

Ludzie często nie wiedzą o tym, że mają duszę, a to dopiero początek Ciebie. Posiadamy również Istotę, Ducha, Pierwotną Naturę itd. Tematów jest wiele. Często gdy rozmawiam z ludźmi  na szkoleniach malowania Kursu Serca, widzę uczestników zdziwienie gdy wymalowują to wszystko na swoich obrazach. Dopiero wtedy prawdziwie poznają siebie to kim są, poznają swoje dary, talenty, które otrzymali. Widzę, to w drugim człowieku, ale nie afiszuję się z tą wiedzą , nie wychodzę przed szereg, dopóki nie otrzymam zapytania. Rozwój duchowy nie jest łatwy i prosty i choć może na początku wydawać się łatwo i pięknie to im większe Twoje zaangażowanie w ten temat, Twojej duchowości to czasami okazuje się, że jest jeszcze tyle innych zagadnień do zrobienia, wyrzucenia czy przerobienia, że w pewnym momencie możesz dojść do wniosku, że nie masz już siły, czasu, czy energii. Brak Ci chęci… Niebiosa Cię „sprawdzają” czy masz w sobie tyle siły, determinacji aby pokonać tą drogę. Chcą wiedzieć jaką nagrodę Tobie wręczyć. Pragnę tutaj podkreślić, że jeżeli przeczekasz to „załamanie” podejdziesz do niego z wielką miłością, pokorą i  rozpuścisz te wszystkie stany w swoim sercu wtedy będzie łatwiej, lżej. W chwilach zwątpienia warto mówić do siebie, że jesteś kimś zupełnie wyjątkowym i ta Twoja wyjątkowość, ta Twoja wewnętrzna siła, moc wewnętrzna powodują Twoje przeobrażenie, powodują, że coraz bardziej poznajesz siebie, lub szukasz siebie jeżeli się zagubiłeś na przestrzeni czasów, wieków czy pokoleń. Różne są historie rozwoju duchowego, każdy ma swoją i każda jest inna. Nie da się ich porównać do siebie. Łączy je wyjątkowość, ponieważ każdy z Nas jest wyjątkowy ale o tym zapomniał lub to utracił. Więc czas na przypomnienie tego. Jaką drogę wybierzesz to zależy od Ciebie i twoich opiekunów jeżeli takowych masz ze świata Niebios.

Powodzenia.

Z serdecznością.