Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Kobiecość, czy można ją namalować na swoim obrazie?

Oczywiście, że tak !

Tak naprawdę, każdy temat który dotyczy Twojej osoby możesz namalować na obrazie. Obraz, który namalujesz podczas kursu serca pokazuje to kim jesteś, zatem tematów jest wiele. Dla nas kobiet ważna jest nasza kobiecość. To ona powoduje rozkwit, rozwój, podnosi Twoje skrzydła do lotu, daje miłość, obfitość, partnerstwo, związek i wiele więcej. Jednak aby to wszystko zaistniało potrzeba ją pokazać na zewnątrz, nie chować wewnątrz siebie.

Podczas naszych zajęć wiele kobiet pragnie pokazać siebie. Pokazanie swojej kobiecej natury, swojego piękna, wewnętrznej siły, mądrości, wiedzy, które mają kobiety można zacząć od namalowania obrazu czyli swojej kobiecości. Wtedy to co zobaczysz czyli Twój obraz zaskoczy Cię bardzo pozytywnie. A to co nie będzie cieszyć Twojego serca i Twoich oczu zamalujesz tyle razy jaka będzie potrzeba, aby przemienić, zmienić tą "niefajną" część w sobie. Zapraszam do wspólnego malowania już 8 września 2018, podczas naszego spotkania możesz wymalować również swoją kobiecość.

" Im bardziej stajesz się kobietą, tym więcej energii kobiecej jest w Tobie. Energia kobieca, która "przyciąga" zawsze jest dobra, ponieważ działasz w intencji dobra". Ewelina Malinowska