Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Więcej kobiecości w TOBIE!

Kobiecość, temat znany każdej z Nas. Może nawet już „wyświechtany”, potoczny. Wiele warsztatów rozwoju osobistego porusza zagadnienie kobiecości, podając podczas spotkań liczne narzędzia i metody na to aby odkryć w sobie kobiecość.

Czym jest prawdziwa kobiecość, wypływająca z Twojego serca, z Twojego wnętrza Ciebie?

Nie mówię tutaj o kreacji kobiecości z poziomu umysłu, sztuczności, to się wyczuwa na „odległość”. Ubieraniu siebie w przysłowiowe piękne ciuszki z „metkami”. Piszę o prawdziwej pięknej kobiecości, która została Tobie dana od początku Twojego stworzenia, ponieważ jesteś w ciele fizycznym kobiety.

Czy pamiętasz o tym?

Piszę o prawdziwej kobiecości po to abyś zwróciła uwagę na to, że prawdziwą kobiecość, czyli kobiecość w kobiecie, Twojej wewnętrznej kobiecie potrzeba wydobyć, pokazać, uwidocznić. Zanim się to zrobi najpierw należy znać siebie, swoją naturę ludzką, to kim jesteś również jako kobieta, w tym obecnym swoim życiu ziemskim. Poznawanie siebie to proces stopniowy, nie rewolucja, ani natychmiastowe działanie za pomocą „czarodziejskie” różdżki. Prawdziwa kobiecość to energia, która jest widoczna dla Ciebie i ludzi, którzy przebywają w Twoim otoczeniu. Mówię o kobiecości jako o energii, która porusza wszystko wkoło, jest twórcza, jednocześnie silna i łagodna. Nie nachalna, która daje rozwój, rozkwit, spełnienie w życiu osobistym i zawodowym. Nie piszę tutaj o kołach, „kręgach” kobiet i wzmacniana swojej kobiecości w obecności innych kobiet, wypełniana się nieswoją energią kobiecą. Temu jestem przeciwna. To moje zdanie. Twoje może być zupełnie inne i szanuję je. Jednak pragnę przekazać Tobie, iż prawdziwe piękno Twojej kobiety jest wewnątrz Ciebie, a nie na zewnątrz. Nie szukaj tam kobiecości tylko patrz do środka. To nie jest łatwe, można nawet stwierdzić, że trudne, a czasami nawet bardzo trudne. Wymaga odwagi, determinacji, chęci ale proszę zrób to dla siebie.

Dlaczego?

...ponieważ masz twórczy, „boski” potencjał w sobie, który być może jest niewykorzystywany.

Obserwując kobiety na swoich szkoleniach, czy to zawodowych (BHP) czy z Kursu Serca zauważyłam, że mało kobiet daje sobie przyzwolenie na to aby mieć więcej kobiecości w sobie. Chowają i ukrywają swoją kobiecość z różnych powodów.  Nie znają jej, nie znają siebie. Zrozumienie a jeszcze bardziej zobaczenie i odczucie swojej natury kobiety jest pięknym niezapomnianym przeżyciem. Poznanie swoich talentów, darów, zasobów kobiecych powoduje otwarcie na życie w pełni z poziomu serca. Z poziomu duszy i całej Twojej istoty kobiecej.

Jeżeli temat ten jest dla Ciebie ważny i pragniesz zobaczyć, poczuć swoją kobiecość w kobiecie podczas kursu serca to zapraszam Cię serdecznie.  Zaczniemy od aspektu pierwszego: Małego Artysty, więc poznasz początek początków swojej kobiecości, to kim prawdziwe jesteś.

Zapraszam serdecznie.