Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Jak wzmocnić swoją kobiecość?

Skoro już wiemy, czym jest prawdziwa kobiecość, że to subtelna a zarazem mocna energia wewnętrza, to teraz pragnę Tobie przekazać, że im bardziej dotrzesz, zobaczysz i wyobrazisz sobie swoją wewnętrzną kobiecość, tym bardziej ją wzmocnisz. Podczas trwania Kuru Serca będzie Tobie łatwiej to zrobić a skuteczność będzie większa. Dlaczego?

Dotarcie samemu do swojej kobiecości jest znacznie trudniejsze, gdyż ograniczenia, które siedzą w podświadomości mogą blokować Twoją kobiecość. Podczas malowania z Kursem Serca mogę zobaczyć te ograniczenia w Tobie, które są w podświadomości. One pojawią się też na Twoim obrazie, później będziesz je zamalowywać, ale na początku trzeba zdać sobie sprawę jakie one są. Zobaczyć je, niekiedy nazwać. Uświadomienie, zobaczenie sercem to wszystko jest ważnym elementem całego Naszego spotkania, później następuje czas zamalowania. To już jest czas Twojej samodzielnej pracy nad tym tematem.

Moje zadanie podczas trwania kursu serca: Pomagam zobaczyć poprzez malowanie, kieruję Ciebie w tym procesie aby Twoja kobiecość została wzmocniona, pokazała  się i rozkwitła Twoim blaskiem i pięknem.

Zapraszam na najbliższe spotkanie 8 września 2018r. Spotkanie odbywa się online.

 Co potrzebujesz na spotkanie:

  •  Potrzebne materiały na warsztat malowania (8 września godz.11.00)
  • Potrzebny sprzęt: 2 szt. podobrazi bawełnianych, rozmiar dowolny ;-)
  • Farby akrylowe: najlepiej w komplecie. Można kupić również osobno, na sztuki.
  • Kilka pędzli, kubeczki na wodę i tacki papierowe, do mieszania farb;-).