Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Aspekt Małego Artysty -online

Aspekt Małego Artysty online

Pragnę przybliżyć Tobie bliżej  ten aspekt abyś zobaczył , poczuł i wiedział, iż każdy z Nas ma w sobie część artysty. Małego Artysty, który przypomni Tobie, że jesteś Artystą i potrafisz malować, gdyż całą wiedzę i mądrość masz w sobie. Dzięki medytacji wprowadzającej to "zadanie" będzie ułatwione. Aspekt Małego Artysty pobudza Ciebie do tworzenia. Teraz Ty malując intuicyjnie pokażesz siebie od nowa, swoje dary, talenty w pełni. Mały Artysta, który jest w każdym, przygotowuje nas do czegoś większego, odkrywania siebie, jeszcze bardziej dochodzimy do środka, swojego wnętrza.

Sesja odbywa się za pośrednictwem wideokonferencji Zoom gdzie widzimy i słyszymy się nawzajem. Podczas naszego spotkania przechodzimy przez pierwszy aspekt Małego Artysty. Nasze spotkanie online trwa 2 h. Wcześniej ustalamy dogodny dla Ciebie czas i termin. Podczas każdego spotkania przechodzimy przez jeden konkretny aspekt. Jak sama nazwa wskazuje, jesteś na początku drogi do poznania siebie. Tutaj nastąpi przypomnienie, że każdy z nas jest artystą i potrafi malować.  Tutaj namalujesz swoje dwa obrazy zgodnie.

Twoja inwestycja w warsztat Małego Artysty Cena 75 zł
Napisz do mnie, że jesteś zainteresowany jednodniowym warsztatem pierwszego aspektu malowania: Małego Artysty, wybierzemy wspólnie dogodny dla Ciebie czas i termin. Zaczniesz malować pod moim czujnym okiem to kim  jesteś. To pierwszy ważny krok do poznanie siebie i swojej wewnętrznej obfitości.