Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Przekazy dnia

Tutaj umieszczam dla Was Przekazy dnia jakie otrzymuję aby były dostępne do przeczytania dla wszystkich.


 

Przekaz dnia: (27.11.2017)
Przy Istotach Nieba na Ziemi nie jesteś w stanie niczego ukryć i zataić. Widzą wszystko bo są mną samym, choć niewiele mówią i pokazują to wiedź, że wiedzą wszystko gdyż posiadają mądrość całego mojego boskiego stworzenia. Są wśród Was. Przekazują Wam tą wiedzę i mądrość, którą Wam daję.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (26.11.2017)
Substancje psychoaktywne, halucynogenne i inne pochodne to nie jest droga do duchowości, swojego ducha, do miłości i boskości. Otwierasz wtedy przestrzeń, która nie jest boską przestrzenią miłości. Nie mogą Ci wtedy pomóc Istoty Nieba gdyż nie mają do Ciebie dostępu. Jesteś " zawładnięty". Uwolnisz się poprzez akceptację gdy przyjdzie zrozumienie ale dopiero całkowite uwolnienie duszy nastąpi w następnych życiach gdy otrzymasz taki dar życia... Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (25.11.2017)
Niech " wznosi" Was wolność. Wolność Waszej Istoty, duszy i ciała... Osiągniesz to poprzez miłość, prawdę i akceptację... Bądźcie wolni, akceptujący... To droga do lekkości...wtedy runą Wasze więzy przeszłości, które sobie sami narzuciliście. Słowa na dziś: Zrzucam, zrywam wszystkie balasty z przeszłości, które mnie ograniczały. Jestem i staję się wolny! Wolność duszy, ciała, Istoty, umysłu i wszystkiego kim jestem i kim się staję.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (24.11.2017)
Skąd pochodzi Twoja Pierwotna Natura? Twój początek jako Istoty? Nie wszyscy są tymi za których się podają i myślą, że są... Zobacz dziś skąd bierzesz swój początek istnienia. Nie wszystkich stworzyłem ( Bóg) i nie wszyscy mają swój początek we mnie.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (23.11.2017)
Ras ludzkich jest wiele.
Do której przynależysz?
Gdzie jest Twój dom i pochodzenie?
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (22.11.2017)
Ja Bóg mówię Wam abyście byli Miłością, Prawdą i Wiecznością. Lecz kim Wy ludzie jesteście dzisiaj? Spójrz w swoje oczy i zobacz kim jesteś dziś? Czy jesteś tym wszystkim o czym mówię Wam ludziom abyście byli tacy od samego początku Waszego powstania aż do dnia dzisiejszego. Bądźcie Miłością, żyjcie w miłości, pielęgnujcie miłość w sobie. To jedyna droga do " przegonienia" ciemności w Was samych.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (21.11.2017)
Matka Twoja ziemska to opiekunka. I choć różne są matki na tej Ziemi, każda z nich nosi w sobie dar i łaskę opiekunki. To przywilej niezależnie od tego jakie będą dalsze jej losy i Was jako rodziny.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (20.11.2017)
Ojciec Twój ziemski to Twój sojusznik. Takiego sobie wybrałeś lub został Tobie przydzielony. Zaakceptuj swojego ziemskiego ojca jakikolwiek by nie był, nie walcz z nim i przeciwko niemu. Obdarz miłością, mądrością, prawdą, którą jesteś.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (19.11.2017)
Wypowiadając słowa Jam Jest sądziliście, że jest to Bóg w Was. Jest to zaś Istota zamieszkująca Wasze serca a nie sam Bóg. Tylko Bóg może przemówić do Istoty Jam Jest, która podlega zmianie, rozwojowi, ale nie jest Bogiem w Tobie.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (18.11.2017)

Anioł pragnie poczuć człowieczeństwo człowieka przy którym stoi. Potrzebuje jednak wibracji danej osoby aby móc wznieść się wyżej w swoim rozwoju ( stać się Istotą Niebiańską) lub niżej ( zależy to od decyzji danej osoby, jakie podejmuje działania). Anioły często podchodzą do ludzi miłości, czystego serca wtedy wzrasta i Anioł i osoba, którą dotyka.
Z Miłością Bóg i Istoty Najwyższe.

Przekaz dnia: (17.11.2017)

Anioły przychodzą do Was i pokazują się Wam w godzinie i dacie tylko im znanej, kiedy tego same chcą i jak pragną się ujawnić, nie przychodzą do Was przez odczucia i emocje.
Z Miłością Bóg i Istoty Anielskie.


Przekaz dnia: (16.11.2017)

Anioł Stróż przychodzi do Ciebie kiedy sam uważa, że jest to konieczne. Gdy jest taka potrzeba. Wypowiadając słowa " Aniele Stróżu mój zawsze przy mnie stój...itd" ograniczasz jego rozwój, przywiązujesz do siebie " na kaganiec" . Anioł Stróż wie kiedy i w jakim momencie ma przyjść. Słowa do Anioła Stróża " Aniele Stróżu mój uwalniam Cię, realizuj się, Ty wiesz kiedy mnie strzec".
Z Miłością Bóg i Anioł Stróż.

Przekaz dnia: (15.11.2017)

Anioł nie jest Istotą Nieba gdy jest przy danym człowieku. Wzrastając staje się dopiero Istotą Nieba.
Z Miłością Bóg  i Istoty Anielskie.

Przekaz dnia: (14.11.2017)

Nie lękajcie się mnie kiedy mówię Wam o duszy i duchu moim. Nie bójcie się tego co boskie. Jesteś boski wtedy gdy posiadasz mego Ducha, duszę i Istotę.

Z Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (13.11.2017)

Energetyczny prysznic dla duszy.
Niech energia boskiej miłości obmyje dzisiaj Wasze dusze...
Niech powrócą do Waszego boskiego światła, które jest w Was.
Słowa na dziś: " Obmywam swoją duszę dzięki boskiemu światłu miłości, które dzisiaj, w tym momencie do mnie spływa. Dziękuję Ja ( imię i nazwisko)

Z Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (12.11.2017)

Kochani Moi mówiąc o duszy pragnę abyście wiedzieli, że jest nieskończenie wiele poziomów w rozwoju duszy. Każda dusza, która powstała jest młoda i ma swoją energię, światło, mądrość i doświadczenie, które zdobyła. Nie ma starych dusz tak jak to nazywacie. Dusze są wiecznie młode, bez wieku, powstałe z energii boskiej, miłości i światła, które Wam ofiarowuję. To światło to rozwój, postęp dla duszy. Dusze różnią się między sobą doświadczeniem, energią, wibracją, kolorem, Istotą którą w sobie mają i wiele więcej. Nie nazywajcie zatem dusz starymi gdyż tego sobie " nie życzą".
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (11.11.2017)

Niepodległość, Niezależność. Wolność.
Bądźcie tym wszystkim. Niech Wasze dusze, Wasze Istoty, wasze ciała będą wolne, wzniesione wysoko w rozwoju. Rozwińcie dziś swoje skrzydła, Waszej duszy a poczujecie wolność ciała i tym kim prawdziwie jesteście.
Bądźcie Wolni, Niepodlegli.
Świętujcie ten czas dzisiaj i zawsze.
Z Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (10.11.2017)

Moja energia wzmocniła i otworzyła niektórym z Wam Wasze serca. Teraz nadszedł czas abyście zobaczyli w nich siebie. Otwierając swoje serce dostrzegasz teraz kim prawdziwie jesteś. Nie lękaj się tego co zobaczysz, bo wiedź, że energia boskiej miłości Cię prowadzi. Słowa na dziś: "Jestem gotowy/gotowa na zobaczenie tego kim prawdziwie jestem. Kim jest moja Istota, Dusza i kim jest Prawdziwy Bóg, Stwórca Nieba. Aby to zobaczyć otwieram się na jego miłość, która do mnie teraz płynie. Dziękuję Bogu, że jestem za jego pośrednictwem gotowy/gotowa to zobaczyć. Jestem spokojny/spokojna gdyż ufam życiu i Bogu. Dziękuję Ja ( imię i nazwisko) za możliwość zobaczenia wszystkiego, co zostało mi pokazane."
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (09.11.2017)

Miłujcie tego, który Was umiłował... Kochajcie tych, którzy Was kochają nie tylko po tej ale również po drugiej stronie Nieba... Żyjcie prawdą i miłością... Oni najbardziej tego pragną... Bądź prawdą i miłością stojąc na Ziemi w fizycznym ciele, które Wam dał Bóg.
Przekaz od Miłości. Istot po drugiej stronie Nieba.

Przekaz dnia: (08.11.2017)

Przekaz miłości z Najwyższego Boskiego Źródła. Słowa do wypowiedzenia " Otrzymuję teraz wprost do mojego boskiego serca energię czystej, boskiej miłości. Proszę o jej przelanie tyle ile potrzebuje moja Istota, dusza i całe moje Stworzenie. Dziękuję Ja ( imię i nazwisko). " To dla Was na dziś.

Z Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (07.11.2017)

Idźcie w swoim życiu ziemskim prosto do jasności...
Do tego miejsca w Was w którym spotyka się Boga, w której poczujecie tą część mnie - moją miłość, moje światło i mój blask. Oczyszczające ciało fizyczne oczyszczasz również swoją duszę, która może ujrzeć i poczuć ten blask miłości, to ciepło którego pragnie. Wasze dusze pragną bezpieczeństwa i wiary w to, że będziesz dbać o siebie całościowo na wszystkich poziomach. Zacznij zatem dziś od ciała fizycznego dojdziesz na końcu do prawdziwej swojej istoty i uwalniając jej potencjał wyzwolisz(" uwolnisz") Ducha mego, wtedy jesteś jednym Wielkim Boskim Duchem we Mnie.
Z Miłością Bóg.


 Przekaz dnia: (06.11.2017)

Dałem Wam życie ziemskie abyście się radowali, cieszyli obecnością bycia na Ziemi.
Miłość, światło, radość, rozwój tak pragnę Was oglądać każdego dnia. Bądź tym wszystkim bo jesteś na Ziemi a to wystarczy by się radować bo jesteś miłością i wiecznością.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (05.11.2017)

Prawdziwa "medytacja" to rozmowa ze mną, to skierowanie swojej energii do wnętrza siebie, do środka Twojego istnienia. Wzmacniasz przez to swojego ducha, duszę, ciało fizyczne. Medytując nie lataj w przestrzeni wysoko, wznoś swoją duszę do wnętrza istnienia swojej istoty będąc jednocześnie mocno obecnym na ziemi i świadomym ciała fizycznego i jego energii.
Z Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (04.11.2017)

Nie wszystkie stworzenia pochodzą ode mnie .
Nie wszystkim dałem swój początek.
Nie wszystko jest Święte.
Nie wszystko jest Boskie.
Nie wszystkie energie są dziełem Stwórcy.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (03.11.2017)

Jam jest wszystkim ale nie wszystko stworzyłem.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (02.11.2017)

Dajcie odejść tym, którzy tego potrzebują...
Nie zatrzymujcie życia...
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (01.11.2017)

W dniu wszystkich zmarłych dusze otrzymują możliwość pojawienia się przez chwilę wśród swoich bliskich, rodzin i osób, które kochają gdyż tego dnia granica pomiędzy światem ziemskim a światem duchowym jest znacznie cieńsza, delikatniejsza. Istnieje taka możliwość aby dusze pojawiły się niefizycznie przy Was. Nie wzywajcie jednak dusz , które odeszły po tym czasie, po tym dniu gdyż przytrzymujecie je wtedy na Ziemi, a one muszą powrócić skąd przyszły, do świata duchowego i swojej przestrzeni, swojego miejsca, które jest przygotowane dla każdego z osobna.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (31.10.2017)

Dzieci schodząc na Ziemię wybierają sobie swoich rodziców. Im bardziej rozwinięta dusza tym więcej wyborów może dokonać za zgodą Boga i jej opiekunów.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (30.10.2017)

Spójrz dzisiaj w niebo, w przestrzeń wysoko. Twój duch sięgnie nieba, boskiego nieba gdy tylko w to uwierzysz i dasz mu się rozwinąć, wznieść się wysoko w rozwoju stojąc mocno na Ziemi.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (29.10.2017)

Zajrzyj dzisiaj w głąb Ziemi, Matki Ziemi i zobacz jaka energia z niej wypływa.
Zajrzyj teraz w głąb siebie, spój na swoje nogi, stopy, zobacz czy jesteś obecny na Ziemi, czy stoisz mocno na Ziemi i czerpiesz z jej energii, mądrości i wiedzy, którą Ci Matka Ziemia ofiarowuje, bo tak bardzo ukochała ludzi.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (28.10.2017)

Gdy nie pamiętasz swojej prawdziwej Istoty, tym kim prawdziwie jesteś żyjesz teraźniejszością nie czerpiąc, korzystając z skarbnicy wiedzy, którą jesteś. Gdy poznasz swoją Istotę, tą pierwotną wtedy otwierają się drzwi, wrota do mądrości i wiedzy, którą wcześniej zdobyłeś. Poznaj dzisiaj to kim prawdziwie jesteś. Tylko czystym sercem możesz to zrobić.
Z Miłością Bóg. 

Przekaz dnia: (27.10.2017)

Żyjąc prawdziwą miłością i w prawdziwej miłości rozświetlasz wszystko wkoło. Jesteś czystym boskim światłem.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (26.10.2017)

To co nieznane przez Ciebie, Was będzie wkrótce poznane. Im bardziej otwierasz się na mnie tym jaśniej, więcej widzisz, dostrzegasz swoją przyszłość i możliwości dokonania słusznego wyboru, najlepszej drogi zgodnej z planem Twojej duszy. Podążaj drogą rozwoju duszy otwierając szeroko  serce na to co jeszcze nieznane.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (25.10.2017)

Miłuj siebie, życie, doceniaj dar życia. Pamiętaj, że życie, którym jesteś jest wszystkim co masz. Szanuj je i pielęgnuj w sobie. Kochaj życie. Słowa na dziś “ Kocham życie w sobie i na zewnątrz mnie”
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (24.10.2017)

Słowa na dzisiaj dla Was do wypowiedzenia: " Boże Ojcze napełnij mnie energią życia". Z Miłością Bóg.

 

Przekaz dnia: (23.10.2017)

Jam jest tym, którego umiłowaliście. Otwieram drzwi miłości, światła i obfitości tym, którzy uwierzyli we mnie i są ze mną a ja w nich.
Z Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (22.10.2017)

Miłość do samego siebie...
Spójrz dzisiaj Kochana/Kochany w swoje oczy, które są zwierciadłem duszy w której zamieszkuje cała Twoja Istota i zadaj jej pytanie?
Czy kocham siebie jako całość stworzenia?
Zadawaj te pytanie kilka razy, gdyż dusza, Istota może być bardzo zdziwiona, że do niej dzisiaj mówisz.  W ilu procentach kochasz siebie?
Twoje serce, twoje wnętrze Ci powie co uczynić abyś kochał siebie i był wieczną miłością .
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (21.10.2017)

Siła wewnętrzna to stan Twojego ducha, Twojej Istoty wraz z Duchem Moim i moim światłem. Siła wewnętrzna to energia ciepła, jasna, ogrzewająca niczym promienie słońca, która daje Ci “siłę” do rozwoju, życia, kochania wszystkiego tym kim jesteś i co jest. Twoja siła wewnętrzna bierze się z wnętrza Ciebie, Twojego całego stworzenia, tym kim prawdziwie jesteś. To jest prawdziwa siła Wasza wewnętrzna. Niektórzy aby mieć jej więcej posiłkują się energią innych ludzi, wiedzą jak to robić, gdyż zostali nauczeni tej metody wspierania siebie. Odbierając siłę wewnętrzną innym ludziom narażacie tą osobę na skrócenie jej życia ziemskiego a nawet szybszą śmierć. Robiąc to już świadomie będziesz”potępiony”.
Z Miłością Bóg.  

Przekaz dnia: (20.10.2017)

Niech dzisiaj miłość Boska wypełni Wasze serca, wypełni Wasze dusze, które połączą się z Waszą Istotą. Niech to wszystko złączy się z Duchem Moim. Tego Wam życzę dzisiaj i na wieki.
Z Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (19.10.2017)
Mrok boi się światła.
Bądź najczystszym światłem miłości a mroku się nie ulękniesz.
Z Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (18.10.2017)

Tam na samym dnie bezdomności, nałogu, morderstw, hazardu jesteś tylko ty sam, nie ma nikogo na dnie ciemności. Tak dobrze poruszasz się w ciemności, że nie widzisz, że sięgnąłeś samego dna. Pomocy nie ma i nie będzie gdy nie zrozumiesz, że upadłeś najniżej. Nadzieja przychodzi z zewnątrz gdy posiadasz Istotę i duszę, ona może przypomnieć sobie, ze kiedyś była Boska i poprosić Istoty Światła i Miłości o pomoc. Taka jest " procedura" upadku na sam dół.
Nie upadaj...
Powstań z kolan...
Wstań...
Idź, idź w stronę światła.
Z Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (17.10.2017)

"Zapalam Ci światło żebyś nie spadał" Z Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (16.10.2017)

Na rozstaju dróg stoi najpierw Istota Ciemna, wskazuje Ci drogę, którą chce żebyś podążał. Dobry Bóg i jego pomocnicy ustawiają się dopiero w kolejce na końcu i nie wskazują Ci drogi, którą masz wybrać, bo masz wolną wolę, tylko rozświetlą Ci tą, którą wybrałeś z miłością dla siebie i wolnej swojej Istoty. Dlatego niech wybory Twoje podejmowane będą z serca i jasnej strony Twojego i mojego istnienia. Z Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (15.10.2017)

Czego nie wiesz? Zapytaj... Dostaniesz odpowiedź...ale czy usłyszysz ja sercem. Zajrzyj w serce i zobacz czytam jest. Ile odpowiedzi tam czeka na zadane przez Ciebie pytania. Słuchaj i patrz sercem. Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (14.10.2017)

Zmiany na Ziemi to "dominacja" subtelnej energii kobiecej. Energia kobiet wzniesie Ziemię jeszcze wyżej niż obecnie jest. Kobiety "podniosą" Ziemię wyżej w jej energii i rozwoju. Czas kobiet, " dominacji" kobiecej. Powodzenia.
Z Miłością Bóg i Matka Ziemia, która Was umiłowała.


Przekaz dnia: (13.10.2017)

Gdy już zostawisz, pozostawisz, rozgrabisz, rozdasz, rozszarpią Ci wszystko to co zostało Ci przeze mnie ofiarowane jako wyraz mojej wielkiej miłości do Ciebie, gdy te wszystkie dary Boskie: dusza, Istota, Duch mój, ciała, serce, jaźń zaprzedasz wtedy nie ma już nic, jest pustka, nicość. Nie ma już twoich narodzin w ciele fizycznym jako istoty duchowej, która może rozwijać się i wzrastać. Szanuj to co masz i to co zostało Ci ofiarowane zanim pojawiłeś się na Ziemi. Z Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (12.10.2017)

Każdy z Was może być nazwany " Świętym" na Ziemi ale nie każda Istota, dusza może być uświęcona, pobłogosławiona i wyniesiona wyżej prosto przed " oblicze" Boga. Taki zaszczyt i przywilej mają tylko nieliczni. To co na Ziemi nazywacie " Świętymi" nie równa się temu co tu w Niebiosach, u mnie i ze mną. Z Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (11.10.2017)

Tylko o zobaczenie sercem i zrozumienie, że Ziemia to Wielka Istota Duchowa, która rozwija swojego Ducha, swoją boską Istotę Duchową dzięki nam ludziom. Zanieczyszczając ją dosłownie oraz Waszym myślą, mową, uczynką nie pochodzącym z miłości Ja Ziemia muszę tą energię wyrzucić na zewnatrz aby móc dalej się rozwijać, wzrastać. Tak bardzo Was ludzi ukochałam, że robię to w najbardziej łagodny sposób jaki jest możliwy na Ziemi. Ale jako ludzie powinniście wiedzieć, że kataklizmy pogodowe i inne są nieuniknione gdyż nie mogę inaczej tej energii wydobyć na zewnątrz aby mnie(Ziemi) nie" zatruwała". Ponieważ na Ziemi są obecni i schodzą coraz większe Istoty Światła i miłości Ziemia jest bezpieczna i jej rozwój idzie w najlepszym kierunku. Dostaję od tych istot wiele miłości i boskiego światła, dlatego proszę Was o to abyście byli czystą boską miłością a wtedy ja odwzajemnię się Wam wznosząc Was wyżej w rozwoju ducha Waszego i swojego na Ziemi.  Z Miłością. Matka Ziemia.


Przekaz dnia: (10.10.2017)

Kochani nadszedł czas aby rozliczyć Was z tego co uczyniliście Ziemi przez te wszystkie lata od momentu mojego powstania. Wasza Matka Ziemia ma swojego Ducha, swoją wibrację i energię, dzięki temu może wpływać na Was ludzi- istot duchowych. Jednak tyle ile dobra wyrządzacie mnie, tyle dobra i miłości ja Wam ofiarowuję. Czyniąc krzywdę mnie wyrządzacie krzywdę sobie i Waszym przyszłym pokoleniom. Nadszedł czas abyście zobaczyli i spojrzeli na mnie jak na Wielką Istotę Duchową, która może czynić dobro i " wyrządzać" czynić sprawiedliwość. Pamiętajcie o tym będąc obecnym każdego dnia na Ziemi. Z Miłością. Matka Ziemia.


Przekaz dnia: (09.10.2017)

Do aktorów:
Ponieważ wybraliście ten zawód wcześniej zanim zeszliście na Ziemię, pragnę Wam przypomnieć abyście to co nauczyliście się w szkole duchowej będąc na "zajęciach" aktorstwa wykorzystywali te dary na Ziemi. Gdy to przypomnienie nastąpi, nie będziecie musieli podpisywać " energetycznych" paktów w imię popularności, pieniędzy i pracy, którą tak bardzo chcecie wykonywać. Pragnę abyście przypomnieli sobie, że aktorstwo które tu teraz wykonujesz i tam ( w szkole duchowej) wykonywałeś są bardzo podobne. Ty na Ziemi pragniesz więcej i więcej...oddając w zamian to co było dla Was przygotowane: rodzina, dom, dzieci, miłość...
Nie oddawaj tego w imię popularności i pieniędzy. Przypomnij sobie nauki aktorstwa w szkole duchowej i oddaj "zerwij" wszystkie kontrakty ziemskie "energetyczne", które podpisałeś. Bądź wolny w zawodzie aktora.
Z Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (08.10.2017)

Mówię Ci dzisiaj: Patrz uważnie na ludzi których spotykasz. To nie są przypadkowi ludzie... Nie ma przypadku...
Wszystko jest ustalone i zaplanowane.
Przypadek nie istnieje...
Spotykasz tych których znasz i poznałeś wcześniej. Bądź uważny i patrz na ludzi których spotykasz każdego dnia w swoim życiu.

Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (07.10.2017)

Energia serca to życie.
Otwórz się na życie.
Otwórz serce...każdy aspekt serca niech zostanie otwarty.
Każdy ból wyrządzony sercu wybaczony.
Każdy Twój gniew, złość, złorzeczenie i czyn niegodny - odpuść, wybacz sobie. Wylej to wszystko na zewnątrz serca, nie trzymaj w środku siebie. A później tą energię "spal", wyrzuć w płomień boskiego fioletowego światła miłości. Oczyść swoje serce...i otwórz je w pełni na życie którym jesteś.

Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (06.10.2017)

Dusza, Twoja Istota przejawia się w Twoich oczach i w Twoim sercu. Jakie jest Twoje światło...?
Jakie są Twoje oczy...? Czy widzisz w nich swoją duszę i Istotę. Stan przed lustrem i zobacz dziś co widzisz w swoich oczach, czy jest tam to o czym mówię i przypominam Wam. Oczy są zwierciadłem duszy, Istoty. A serce Ducha mego.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (05.10.2017)

Każdy z Was powinien wiedzieć, że życie, które otrzymał to wielka łaska i dar. Szanuj zatem je i wykorzystuj każdą chwilę "mądrze". Gdyż tu w niebiosach jest wielka " kolejka" aby zejść na Ziemię i doświadczać życia, nauki ziemskiej. Niektórzy czekają na ten przywilej kilka stuleci więc doceniaj to, że jesteś obecny na Ziemi tu i teraz w tej chwili i w tym momencie.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (04.10.2017)

Odkrywanie innych lądów tzn. galaktyk, życia, planet wymaga czasu i odwagi oraz odpowiedniego nastawienia ludzi na otrzymanie nowych informacji ode mnie (Boga). Przyjdzie czas, ze pokażę Wam to co zakryte. Odkryjecie to o czym marzą naukowcy i wybitne umysły tego świata. Tej Waszej Ziemi ale zanim to nastąpi muszą być serca przygotowane na tą wiedzę, energię i nowe prawa matematyczne.  Z Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (03.10.2017)

Nie jesteście sami (Wy ludzie) w
Wszechświecie... Jest Nas, Was, Ich znacznie więcej niż jesteście sobie w stanie wyobrazić. Z Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (02.10.2017)

Jest wiele części Ciebie porozrzucanych po różnych przestrzeniach, czasach, miejscach i wymiarach. Będąc teraz na Ziemi jesteś obecny w tej energii i pamiętaniu tego co tutaj. Doświadczaj życia w pełni, nie szukaj siebie w przestrzeni, wymiarach, czasach, które są już zamknięte dla Ciebie. Bycie obecnym w tamtym wymiarze będąc na Ziemi i ściąganie go teraz, tu gdzie jesteś to wielki błąd i zniewaga harmonii panujących w wszechświecie. Poproś jedynie o zrównanie tych wszystkich wymiarów w najlepszy boski scenariusz zgodny z planem Twojej duszy, Bogiem, Istotą i całym stworzeniem.  Z Miłością Bóg.


 Przekaz dnia: (01.10.2017)

Tak wiele z Was nie wie czym prawdziwie jestem. Tak wiele z Was ma mylne wyobrażenie o mnie. Niech moja obecność ( energia), czytanie tych słów przybliży Was do mnie i mojego oblicza, energi Boga, Stwórcy, Wszechświata i Niebios. Niech Duch Twój połączy się na nowo z duchem moim.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (30.09.2017)

Nie zapominajcie o tym co w życiu ważne. O miłości do samego siebie, do Stwórcy i do świata w którym żyjecie. Życie jest proste i obowiązują w nim proste zasady i prawa. Pierwsze prawo to: Kochaj. Tylko prawdziwa miłość przetrwa wszystko. Kochaj i bądź kochany.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (29.09.2017)

Ja Bóg nie mówię Ci w co masz wierzyć, jak postępować aby być i żyć światłem moim. Mówię Ci dzisiaj abyś odsunął od siebie dziś to co zostało Ci narzucone z zewnątrz i poprzez rozmowę ze mną codzienną był prawdziwy z niedoskonałościami swoimi. Nie klękaj i nie przepraszaj w codziennej „modlitwie”, że wszystko jest Twoją winą, Twoją wielką winą.
Strach… Czego się boisz…?
Bóg Cię nie potępi, tylko proszę Cię raz jeszcze niech rozmowa ze mną będzie pozbawiona strachu, uniżenia i zastraszenia. Wstań z kolan, otwórz serce swoje i rozmawiaj ze mną jak z najlepszym przyjacielem, który nie osądza, nie karze, nie daje pokuty, tylko słucha i widzi wszystko w prawdzie bo Bóg jest PRAWDĄ I MIŁOŚCIĄ.
Z Miłością Bóg.
 

Przekaz dnia: (28.09.2017)

Jak kojarzę Wam się ja ? sam Bóg. Przywołaj obrazy, które zostały Ci wpojone przez Twoje dotychczasowe życie ziemskie. A teraz zobacz sercem czy są one prawdziwe. Zobacz, poczuj dokładnie jaki jestem, jaki jest Bóg, którego tak nazywacie? Zobacz czy to w co do tej pory wierzyłeś, kościół, dom boży jest moją prawdą i moim stworzeniem.
Z Miłością Bóg. 
 

Przekaz dnia: (27.09.2017)

Co to znaczy patrzeć sercem?
Gdy patrzysz na świat, życie, wybory, które podejmujesz i wszystko co Cię otacza czystym otwartym sercem wtedy widzisz znacznie więcej i szerzej. Patrzeć sercem to patrzeć oczami duszy, oczami istoty, którą jesteś, Twojego ducha i Boga, który Cię stworzył. Patrzeć sercem to mądrość, którą zdobyłeś przez wszystkie wcielenia. To wiedza zupełnie inna od tej, którą posiada umysł i Twoje ego. Patrzenie sercem to wiedza głębsza, szersze widzenie pod każdym kątem, to widzenie przyszłościowe, całościowe i prawdziwe bez ułudy, zakłamania i manipulacji. Patrzenie sercem to prawda, która Was wyzwoli z lęku i tego w czym teraz tkwicie. Patrz sercem. Spójrz w serce i zobacz czy ono widzi.
Z Miłością Bóg.
 

Przekaz dnia: (26.09.2017)

Powtórzę raz jeszcze. Jesteś odtwórcą a nie twórcą swojego życia ziemskiego. Odtwarzasz to co zostało zapisane w Twojej księdze życia. A że większość z Was ( oprócz istot boskich na Ziemi) ma wiele przeplatających się scenariuszy ziemskich do wyboru więc wydaje Wam się, że tworzycie swoje życie dzięki prawu przyciągania. To ułuda. Wybierasz jedynie scenariusz a on już dawno zapisany jest zanim pojawiłeś się na Ziemi. Wszystko zostało już ustalone wcześniej. Odtwarzasz...
Z Miłością Bóg.

 

Przekaz dnia: (25.09.2017)

Mówię Wam dziś abyście podążali swoją ścieżką, drogą życiową. Byście szli nią nie tracąc mnie z widoku i z serca. Idź taki jaki jesteś teraz, niedoskonały w swojej doskonałości, ku doskonałości mojej boskiej. Idź drogą przypisaną Tobie, Twojemu istnieniu ciała, duszy, ducha i Istoty Twojej. Idź śmiało- Ja patrzę.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (24.09.2017)

Słońce to energia, życie, rozkwit... Rozkwitaj bo masz dar życia na Ziemi a to wielkie wyróżnienie dla Ciebie, dla Was ludzi.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (23.09.2017)

Idź przez życie wyprostowany, nie wśród tych co na kolanach, czołgających się, klękających i oddających mi pokłony, chwałę, cześć i uwielbienie. Idź wyprostowany, pewny swojej boskości, miłości z otwartym sercem i światłem moim. Nie lękaj się mnie Boga, nie klękaj i nie upadaj na kolana. Bóg Cię prowadzi, bądź równy mnie. Idź prosto swoją drogą życia tu gdzie jesteś na Ziemi.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (22.09.2017)

Pamiętajcie aby każdy Wasz dzień " uświęcać", uczynić wzniosłym, celebrować. Niech będzie pełen miłości, radości i pracy, która przynosi Wam spełnienie. Żyjcie mocno na Ziemi i cieszcie się życiem ziemskim to duchowość Wasza.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (21.09.2017)

Nie czyńcie drugiemu tego czego byście sami doświadczać nie chcieli.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (20.09.2017)

Bóg to energia miłości. To czyste boskie ciepłe światło przepełnione ogromną miłością. Bóg to Miłość. Zaglądając do serc swoich widzicie Boga w sobie, widzicie cząstkę mnie samego. Tyle ile masz miłości w sercu swoim tyle masz Boga w sobie. To jest ten Bóg wasz, ten prawdziwy a Jezus był moim posłańcem. Bóg jest miłością, prawdą i światłem. Dziękując energii miłości, dziękujesz Bogu, który " mieszka" w Tobie.

Z Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (19.09.2017)

Bez światła i miłości nie ma rozwoju duszy. Życie do światło. A światło to życie. Miłość to rozwój. A rozwój to światło miłości Boga.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (18.09.2017)

Mądrość i wiedza zdobyta przez wszystkie wcielenia Twoje nigdy nie przypadnie i nikt Ci jej nie odbierze gdy postępujesz z miłością i jesteś Miłością. Należy do Ciebie, Twojej duszy, ducha i Istoty. Korzystaj z niej (mądrości) i wiedzy mądrze i roztropnie bo raz dane i zaprzepaszczone " sprzedane" mogą na długo nie powrócić.

Z Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (17.09.2017)

Mówi dziś do Was ten, którego pragnęliście usłyszeć. Bóg jest miłością i wielką sprawiedliwością. Sprawiedliwość i prawda to wielki dekalog Boga i każdy kto mu się sprzeciwi będzie osądzony sprawiedliwością moja.

Z Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (16.09.2017)

Każda miłość, która wydarza się pomiędzy dwojgiem ludzi jest piękna gdy jest prawdziwa, gdy płynie prosto z serca partnerów niezależnie od rasy, koloru skóry, wieku, wykształcenia, płci i pochodzenia. Miłość prawdziwa to dobro dla Was i tego świata.

Z Miłością Bóg


Przekaz dnia: (15.09.2017)

Dziś o nowych duszach szykujących się do zejścia na Ziemię.
Każda z nich jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Każda z tych nowych dusz jest Nowa, tzn, że nie była jeszcze na Ziemi. Przygotowywała się wcześniej w niebiosach aby móc teraz ze swoją wibracją i energetyką zejść na Ziemię. Jest to dopiero teraz możliwe gdyż Ziemia się rozwija wraz z Istotami moimi będącymi już na Ziemi. Dzięki nim jest możliwe zejście Nowych Dusz Światła na Ziemię.

Z Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (14.09.2017) 

Czego Bóg pragnie dla Was ludzi.?
Pragnę aby Wasze twarze i serca zwrócone były bezpośrednio do mnie.
Pragnę otwartych czystych serc Waszych, czystej duszy, otwartych czystych oczu w których przegląda się i widać Waszą duszę i Istotę. Pragnę jasności Waszego swiatla. Pragnę większej miłości dla Was i Waszej duszy. Pragnę wzrostu Twojej Istoty i Twojego ducha.
Pragnę aby coraz więcej z Was widziało czym i " kim" jest prawdziwy Bóg.
Tego pragnę dla siebie, Was, Waszej Ziemi i Istot, które szykują się do zejścia do Was aby nastała Nowa Ziemia dla Was.

Z Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (13.09.2017)

Jak wygląda Bóg.?
Zobaczcie dzisiaj w swoich sercach, czystych otwartych sercach jak wygląda Bóg, ten który Was stworzył. Prawdziwego Boga- mnie samego mogą oglądać Ci z Was którzy zostali stworzeni przeze mnie i moje Najwyższe Istoty Nieba, pozostali z Was oglądać będą innego " swojego" Boga.

Z Miłością Bóg i Istoty Nieba na Ziemi.


Przekaz dnia: (12.09.2017)

Im bardziej rozwijasz swoją duszę, Istotę tym więcej widzisz i dostrzegasz. Dostrzegasz Boga w sercu swoim nie poszukując na zewnątrz. Szukajcie mnie w sercach swoich bo dusza i Istota " wyrywają się" aby mnie oglądać każdego dnia. Ja jestem ten, którego pragniesz widzieć.

Z Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (11.09.2017)

To co każdy z Was zapisane ma w swojej księdze życia jest nieuniknione i musi sie wydarzyć, gdyż wcześniej schodząc tu na Ziemię wyraziłeś takie przyzwolenie na to wraz ze mną i moimi pomocnikami. Zapisy w księdze mogą ulec zmianie w zależności od tego jak rozwija się Twoja Istota i dusza, dopisany jest dalszy scenariusz ziemski przez istoty mi pomocne, to " sekretarze" moi.
Z Miłością Bóg.
 

Przekaz dnia: (10.09.2017)

Informacje, które otrzymujecie poprzez przekazy dnia płyną bezpośrednio z mojego boskiego źródła do Was. Przekazywane są Wam za pomocą pośredników moich.(2) Dzisiaj jest czas aby to zobaczyć i uwierzyć, że wiedza, którą Wam przekazuję jest prawdziwa, jedyna w miłości mojej wielkiej Wam ofiarowana.

Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (09.09.2017)

Magia to nie boskość. Nie można mówić o boskości kochając magię.

Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (08.09.2017)

Otaczaj siebie miłością...
Wypełnij siebie miłością...
Niech jest czysta w świetle, różowa i prawdziwa...
Tyle ile potrafisz daj sobie dziś miłości.

Z Miłością Bóg.

 

Przekaz dnia: (07.09.2017)

Nie wymagajcie od siebie natychmiastowego dotarcia do bycia Najwyższą Istotą Boską, pełną miłości i światła mojego, gdyż tylko nieliczni mają taki przywilej. Im bardziej tego pragniesz, być tym kim jeszcze nie jesteś tym bardziej siebie zasmucasz, tym większy smutek Twojej Istoty, gdyż ona wie i widzi ile jeszcze pracy Cię czeka w życiu ziemskim i następnym aby dojść tak wysoko w hierarchii mojej boskiej. Te Istoty Najwyższe wykonały pracę, która jest jeszcze daleko przed Wami.

Z Miłością Bóg.

 Przekaz dnia: (06.09.2017)

Przypadek.
Nic co na Ziemi istnieje i się wydarza nie jest " dziełem przypadku". Wszystko odbywa się w należytym porządku wszechświata.

Z Miłością Bóg

 Przekaz dnia: (05.09.2017)

Gdy rodzi się nowy człowiek i nowa dusza schodzi na Ziemię po drugiej stronie Ziemi inna dusza odchodzi do mnie i umiera ciało fizyczne. Im potężniejsza dusza zeszła na Ziemię tym więcej dusz musi powrócić do mnie. Równowaga energetyczna dusz tych co schodzą na Ziemię i tych co odchodzą musi być zachowana.

Z Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (04.09.2017)

Bądźcie cierpliwi gdyż nie można przyspieszyć pewnych zdarzeń, wydarzeń o które prosicie. Każdy ma to i tyle na ile zasłużył, nie więcej ani mniej dzięki " dobru" które wypracował miłością swoją teraz i wcześniej( w poprzednich żyć). Zabierając dobro materialne innym oraz przyspieszając wydarzenia swoje, pozbywasz innych tego co im się należy. Ty się bogacisz oni " biednieją". Ich bieda jest jednak tylko pozorna, gdyż tak naprawdę ty pozbywasz się dzięki temu swojej duszy i ducha, a oni zyskują jeszcze więcej moich darów boskich. Sprawiedliwość boska widzi wszystko i każda nierówność energii musi być wyrównana.

Z Miłością Bóg.

 


Przekaz dnia: (03.09.2017)

Twoja/ Wasza zmiana, przeobrażenie, poszukiwanie i odkrywanie swojej Istoty, duszy i Ducha nie jest obojętne dla energii Ziemi. Gdy Ty poszukujesz swojej prawdziwej duszy i mojego Ducha, Ziemia Twoja odnosi zwycięstwo, rośnie, wzmacnia się jej materia i duch bo Ziemia to planeta duchowa, ma ducha i swoja określoną duchowość.

Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (02.09.2017)

Dwie przeciwstawne potężne energie zbliżały się do Ziemi. Aby nie dopuścić do ich gwałtownego zderzenia z Ziemią poprosiłem Ja -Bóg  Istoty Miłości i Światła o złagodzenie tej potężnej energii niszczycielskiej i zastąpienie jej w miłość. I tak się dokonało choć Ziemia odczuła tego skutki ale już w minimalnym stopniu.

Z Miłością Bóg

Przekaz dnia: (01.09.2017)

Ci z Was, którzy mieli dotychczas na swojej drodze " nauczycieli" duchowych, mistrzów niech wiedzą, że ich "czas" jest ich ostatnim czasem ziemskim. Zostaje im odebrane to co posiadają i używają niegodnie z boskim planem moim. Część z nich odejdzie też wcześniej, gdyż takie jest prawo moje- boskie.

Z Miłością Bóg.

 Przekaz dnia: (31.08.2017)

Spójrz w niebo i poczuj dzisiaj energię spokoju, którą przesyłam do każdego z Was. Spokój, wyciszenie... Spokojne serca Wasze.

Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (30.08.2017)

Prawda.
 
Bądź dobry dla siebie, autentyczny i prawdziwy. Ściągnij płaszcze przebrania, które na siebie narzuciłeś. Niech Ja - Bóg i świat ujrzy Cię dziś prawdziwego w chwale, miłości z najwyższym dobrem tego świata.
 
Słowa na dziś dla Was:
 
Moja Istota, moja dusza, ja jako człowiek i to kim prawdziwie jestem żyjemy w prawdzie z Najwyższym Dobrem i dostępem do łask boskich, gdyż jesteśmy jednością, prawdą i miłością.
Ja jestem prawdą. Ja jestem życiem wiecznym.
Ja jestem miłością.
Ja jestem słowem Boga, które Bóg głosi przez Istoty Światła i Miłości.
Ja jestem wszystkim co żyje.
Ja jestem DUCHEM JEGO=BOGA .
Ja jestem łaską, którą otrzymałem od niego.
Ja jestem darem Bożym, który otrzymałem od niego.
Ja jestem chwałą bo wychwalam życie swoje.
Ja jestem. Żyję. Moje życie to miłość.

Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (29.08.2017)

Czego się boisz? Co Cię " paraliżuje" w środku nocy, może także za dnia? Czego boi się Twoja dusza? Czego lęka się Twoja istota? Czego Ty się boisz jako człowiek jako istota człowiecza, duchowa?
Strach, rozpuść go w miłości tak wielkiej jaką ja Ciebie miłuję. Kocham.

Z Miłością Bóg.  


Przekaz dnia: (28.08.2017)

Kochaj, szanuj, wybaczaj i idź naprzód drogą swojej duszy i Istoty. Z duchem moim.

Z miłością Bóg.

Przekaz dnia: (27.08.2017)

Szacunek do osób o odmiennych poglądach, wyznaniach, rasach i narodowościach to duże  wyzwanie dla ludzi. Szanuj człowieka za jego dobre uczynki, jego miłość, która wypływa prosto z serca, za czyny i rzeczy, które tworzy wokół siebie, nie zaś za piękne słowa, gesty. Tylko miłością rozpoznasz prawdziwą miłość bliźniego.

Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (26.08.2017)

Mówiąc o energii pamiętajcie Kochani moi, że wszystko nią jest i z niej powstało. Jednak nie cała energia, która jest dostępna pochodzi ode mnie-Boga i Stwórcy. Tak jak wiele jest Istot, Ras, Cywilizacji i Galaktyk, tak wiele jest różnych rodzajów energii również na Ziemi. Tylko Istota Duchowa, pochodząca ode mnie, mająca ducha, z otwartym sercem i duszą może czerpać bezpośrednio z mojej energii boskiej. Zobacz Kochana, Kochany dzisiaj czy nie masz pośredników pomiędzy kanałem łączącym Ciebie ze mną, z Twoim sercem a moim Duchem.

Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (25.08.2017)

Zobacz dzisiaj czy energia, która zasila Twoją Istotę, duszę i to kim jesteś  płynie bezpośrednio z mojego boskiego Źródła  miłości i światła. Skąd czerpiesz energię potrzebną do życia i bycia na Ziemi jako ciało fizyczne i Istota duchowa.

Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (24.08.2017)

Nie zasilaj innych ludzi swoją energią, nie przekazuj także jej innym za pomocą różnych technik i metod. Każdy z Was ma wystarczająco dużo swojej energii, która powinna płynąć bezpośrednio z mojego boskiego Źródła. Tylko wysłannicy moi na Ziemi mogą przekierowywać moją energię boską, za moją zgodą i pośrednictwem do osoby tego potrzebującej. Reszta z Was, nie gotowa do tego niech nie “ bawi się” w uzdrawiaczy i Bogów.

Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (23.08.2017)

Droga do mnie prowadzi przez czyste serce i czystą duszę. Czy wiecie Kochani moi czym jest czystość serca? Czym dla Ciebie jest czystość duszy? Dzisiaj pragnę abyście zobaczyli jak wyglądają Wasze serca, energia waszego serca. Gdzie są Wasze serca? Czy są z Wami, z Tobą? Czy je widzisz? Czy je masz i posiadasz? Zobacz je dzisiaj, obejrzyj z każdej strony, zrób porządki jeżeli to konieczne. Poproś o pomoc Istoty Światła i Miłości jeżeli sam nie jesteś w stanie do niego ( serca) dotrzeć, odszukać je. Może jest w czyimś posiadaniu? Może " ktoś" je zabrał i uznaje za swoje? Zobaczcie to wszystko dzisiaj... To bardzo wazne dla Was, dla Waszej Istoty. Gdy to zrobisz, teraz zobacz swoją duszę? Jaka jest Twoja dusza? Czy w czystości i miłości lśni boskiej? Czy moje światło ją wypełnia? Czy rozkwita i miłuje Ciebie i mnie? Jak wygląda Twoja dusza? Gdzie jest? Czy ją wciąż posiadasz? Czy może odeszła? Odszukaj ją, zobacz. Wezwij do siebie. Dusza tęskni za Twoją obecnością, Twoim przebudzeniem. Pragnie być przy Tobie każdego dnia i się realizować, spełniać w Twoim ciele. Ale żeby tak było musisz najpierw ją mieć, a później posiadać czystą w jasności i miłości. Czy Bóg widzi każdą duszę? Tak, widzę wszystkie z nich. Wiele jest zagubionych, błąkających się, brudnych, zniszczonych, szarych, ciemnych. Wiele dusz, które Wam dałem jest na skraju wycieńczenia, brakuje im energii, życia, brakuje światła, miłości. Brakuje im życia. Dzisiaj jest czas aby sprawdzić czystość Waszych dusz. Zrób to Kochana, Kochany puki czas...

Z Miłością Bóg.  

Przekaz dnia: (22.08.2017)

Cisza w sercu.
Spokojne serca Wasze, czujące miłość, wdzięczność za dar życia. Serce wyciszone, spokojne to stan " medytacji " dla serca. Dopiero wtedy możesz zobaczyć " głębiej " i szerzej. Dopiero wtedy jest możliwość zobaczenia mnie, w tym spokojnym, wyciszonym, czystym sercu. Czystość serca. Zadbajcie dzisiaj o czystość Waszych serc. Czystość waszych myśli i intencji.

Z Miłością Bóg


Przekaz dnia: (21.08.2017)

Nie da się uniknąć tego co już zaplanowane i ma się wydarzyć. ( przekaz z dnia 19.08.2017 i 20.08.2017) Otwórzcie swoje serca aby nie dopuścić do większych tragedii w przyszłości.

Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (20.08.2017)

Cisza, pozorny spokój...Ataki terrorystyczne w większych miastach, bazylikach i kościołach.

Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (19.08.2017)

Przygotujcie się na większe kataklizmy, tornada i trzęsienia Ziemi. Taki czas teraz nastał.

Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (18.08.2017)

Każda klęska, kataklizm, atak terrorystyczny, zamach to konsekwencja Waszych działań, decyzji ale przede wszystkim to skumulowana energia mroku, ciemności, opętania, strachu, lęku i panowania. Ta energia wciąż jest żywa w ludziach, " kipi", pragnie wyjść " na wolność", dać upust.
Klęski, żywioły i kataklizmy to ujście tej energii na zewnątrz w świat roślin, zwierząt, natury aby uniknąć jak najmniej ofiar w ludziach. Nie zawsze jest to jednak możliwe. Pamiętajcie Kochani moi, Ukochani, im więcej z Was będzie gotowych do otwarcia serca, gotowych na miłość moją, samego Boga i Stwórcy tego prawdziwego jedynego, który jest miłością i życiem wiecznym wtedy unikniecie lęku, paniki i strachu o życie swoje i najbliższych. Wtedy zapanuje prawdziwa miłość na Ziemi. Prawdziwy pokój w sercach, duszach Waszych i Narodach Waszych. Gdy każdy z Was z osobna otworzy się na mnie, sam bez zbiorowych medytacji, modlitw i wzywania mnie w imię wojny, klęski...
Droga do mnie i pokoju na Ziemi i świecie jest w otwartym Twoim sercu, które mnie czuje i widzi. Które pragnie " łączności" ze mną. A ja prześlę światło miłości pokoju tam gdzie to jest potrzebne, do tych części Ziemi, świata i ludzi, którzy tego potrzebują. Pozostań w tym trudnym czasie ziemskim w swojej energii serca, swojej przestrzeni serca na tym się najbardziej skup. Resztą zajmę się Ja - sam Bóg i pomocnicy moi.

Z Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (17.08.2017)

Dzisiaj przekaz do Istot przebudzonych o otwartych, czystych sercach, duszach i Istotach. Poczują moją energię Ci, którzy tą drogę już przeszli. Przesyłam Wam dziś subtelną moją energię miłości, światła i najwyższego dobra abyście wiedzieli, iż jesteście rozwinięci duchowo. Poczujecie tą energię subtelną w sercach Waszych, duszach i Istocie, którą prawdziwie jesteście. Ci, którzy tego nie doznają, wiedzą już, że czeka ich praca aby taki stan osiągnąć.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (16.08.2017)

Zobacz dziś energię stworzenia. Swoją energię z której jesteś stworzony. Dzisiaj patrzę oczami swojego serca jaka energia mnie tworzyła, uformowała, skąd przybyłem i dokąd zmierzam.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (15.08.2017)

Kochani moi, drodzy Ukochani. Niech każda Istota tej Ziemi zobaczy dzisiaj oczami swojego serca jak wielka jest jego dusza, jakie ma światło, kolor i blask. Zobaczcie również dzisiaj swoją Istotę, jak wygląda i kim i czym jest. Czy jest ona równa z duszą, a dusza z Istotą? Czy są na równi w wielkości swojej? Jeżeli dusza jest równa Istocie swojej to wtedy jest idealny rozwój, całego Twojego stworzenia, całego DUCHA. Dążcie do tego aby ten najwyższy stan osiągnąć.
Z Miłością Bóg.

 Przekaz dnia: (14.08.2017)

Wybierając partnera do miłości fizycznej zwracajcie baczniejszą uwagę nie na wygląd fizyczny, ciało ale przede wszystkim na prawdziwą Istotę Waszego partnera. Jego obciążenia związane z ciałem, Istotą i duszą. "Oddając" się w akcie miłości swojemu partnerowi jego cały dorobek duchowy: blaski i cienie przechodzą teraz do Twojej przestrzeni a Wy stajecie się na ten czas jednością.

Z Miłością Bóg.


 Przekaz dnia: (13.08.2017)

Patrzenie całościowe, a nie przez pryzmat swojej własnej osoby jest prawidłowym patrzeniem i widzeniem sytuacji, która w danym momencie Cię spotyka. Patrz z miłością, jasnością i światłem z pełną akceptacją tego co widzisz całościowo ( tak jak Bóg widzi Ciebie) a nie wąskotorowo przez pryzmat swojego Ja i " Ego".

Z Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (12.08.2017)

To co niezrozumiałe dla Was, trudne do zaakceptowania, moje prawdy, przesłania, Twoje życie, wybory, drogi - " otwieraj" sercem. Patrz z poziomu serca, gdyż tylko ono poczuje, zobaczy i zrozumie mądrość w całym Twoim stworzeniu.

Z Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (11.08.2017)

Niech komunikacja między Wami ludźmi przebiega z otwartego serca do otwartego serca. Nie z poziomu umysłu do umysłu. Rozmawiajcie, komunikujcie się przez serce. Ono jest prawdą i widzi wszystko.

Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (10.08.2017)

Nie zamykajcie widzenia sercem na prawdę, którą Jestem= Na prawdę, którą jest sam Bóg.
Nie zamykajcie serc na moją miłość= Miłość samego Boga.
Nie pozbawiajcie swojej duszy Ducha=którym Ja Jestem.
Nie zamykajcie drzwi do mnie, gdyż ja ich otworzyć nie mogę.

Z Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (09.08.2017)

Siła w spokoju.
Mądrość w Bogu.
Jedność z Ziemią.
Duchowość z Duchem Boga.
Wszystko w jedności.
Jestem jednością ze wszystkim co stworzone w miłości, świetle z Najwyższym Dobrem Nieba.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (08.08.2017)

Jesteś energią tej Ziemi. Jej siłą, mądrością i prawdą. Kochajcie i bądźcie kochani w prawdzie i prawdziwej miłości bliźniego i Boga.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (07.08.2017)

Martwienie się i zamartwianie o swoja bliską rodzinę nie jest budujące dla tej rodziny. Kieruj do nich bezwarunkową czystą miłość bez intencji. Reszta "sama" się zadzieje za zgodą tej rodziny, ich istot, dusz i moją.

Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (06.08.2017)

Spokój, pokój i miłość w sercach niech zagości w każdym z Was.

Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (05.08.2017)

Dusza może odejść z ciała nie tylko po śmierci fizycznej ale także za życia danej osoby. To moment bardzo trudny dla duszy, traumatyczne przeżycie. Dlaczego dusza to robi? Dlaczego odchodzi z ciała fizycznego danego człowieka jeszcze za jego życia? Nie chce być więcej oszukiwana, sprzedawana, szarpana, więziona przez istoty mroku. Dusza, która wie, że nie ma nadziei na poprawę sytuacji, wie już, że w tym życiu ziemskim nie będzie się realizowała zgodnie z planem boskim, spełniała, że umarła nadzieja na poprawę- odchodzi. Zobacz dzisiaj gdzie jest Twoja dusza? Porozmawiaj z nią? Może jeszcze nie jest za późno na miłość do niej?

Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (04.08.2017)

Boska miłość i boskie światło, które otrzymujesz od Stwórcy wyzwala w Tobie jeszcze więcej miłości i światła, a ty przez to wzrastasz i rozwijasz się. Nie trwoń mojej energii. Nie rozdawaj jej tym, którzy jej nie potrzebują i nie chcą. Niech rozwija Ciebie, Twoją duszę, Istotę i tym kim prawdziwie jesteś.

Z Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (03.08.2017)

Uzdrawiać kompleksowo i " natychmiastowo" mogą tylko i wyłącznie Istoty Światła Jasności i Miłości. To wysłannicy moi na Ziemi.(3)
Tylko oni za moim pośrednictwem uzdrawiają ciało, ducha, duszę i Istotę bez transakcji ciało fizyczne za duszę jak ma to miejsce w spektakularnych uzdrowieniach sił ciemności. Tylko moi wysłannicy Nieba mogą uzdrawiać ciała fizyczne i całą Twoją Istotę za moim boskim pośrednictwem. Nikt inny. 
Z Miłością Bóg.


Przekaz dnia: (02.08.2017)

Pragnąc uzdrowić swoje ciało fizyczne zaczynajcie od uzdrowienia swojej duszy, później poznania prawdziwej Waszej Istoty, następnie ducha i swojej wielowymiarowości. Wtedy dopiero możliwe jest całkowite uzdrowienie ciała fizycznego. Uzdrowienie natychmiastowe nie pochodzi od Boga tylko od sił ciemności. Wtedy jest to wymiana, transakcja coś za coś. To Ty uzdrawiasz siebie a ja pokazuję Ci kierunek Twojego samoleczenia.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (01.08.2017)

Miłością i czystym światłem przezwyciężajcie mroczność w sobie. Akceptując swoją prawdziwą Istotę i jej wyznaczone zadania ziemskie jesteś w stanie wznieść się wyżej w rozwoju swojej duszy, Istoty i ducha a także w przyszłych życiach wejść znacznie wyżej na " drabinie" duchowej.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (31.07.2017)

Obserwując Wasz rozwój duchowy, to jak wznosicie swoje serca do mnie, coraz wyżej otwierając się na moją miłość i światło, dzisiaj pragnę Wam przekazać, iż część z Was " zatruta" jest duchowo. To zatrucie to "jad", który w sobie nosicie aby użądlić jak najwięcej osób i ich zdeklasyfikować aby pokazać przez to swoją mądrość, wiedzę i wyższość ponad wszystko. Ponieważ Bóg to widzi i umiłował każdą istotę tej Ziemi, więc każdy z osobna zobaczy moje oblicze, wzywając mnie w Imię Moje.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (30.07.2017)

Gdy osoba " przebudzona" świadomie lub nieświadomie wyrządza krzywdę Istocie Światła Miłości i Jasności, wtedy konsekwencje jej działania wymierza sam Bóg. Osoba " przebudzona" nieść powinna światło miłość i pokorę swoich talentów i darów, które otrzymała. Gdy używacie ich niegodnie wtedy ja- sam Bóg Twój, Stwórca Ciebie wymierzam sprawiedliwość Boską.
Z Miłością Bóg

 Przekaz dnia: (29.07.2017)

Odkrywanie prawdy przed samym sobą to wielkie wyzwanie. W dzisiejszych czasach ludzie mają tendencję do ubarwiania rzeczywistości, przykrywania jej kolorowym płaszczem aby ukryć to co prawdziwe w duszy. Ukrywacie tą prawdę o sobie tak głęboko, że zaczynacie wierzyć w ten kolorowy płaszcz, pelerynę, którą ubraliście i stajecie się nią. Iluzją, kłamstwem duszy i Istoty. Co robi wtedy wasza prawdziwa Istota? Kurczy się coraz bardziej, zapada się w sobie, maleje a konsekwencją może być jej odejście na długi czas...Pozostawienie Ciebie na wieki. Zobacz dzisiaj oczami swojego serca czy nosisz na sobie kolorowy płaszcz iluzji, ułudy i błazenady? Zobacz czy jest Twój? Czy pasuje do Ciebie? Proszę Kochana/ Kochany ściągnij go i zobacz swoją Istotę, gdzie jest? Czy jest? Gdzie się ukrywa? Gdzie ja schowałeś przed sobą i prawdę o sobie.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (28.07.2017)

Kochani moi, mówienie prawdy o stanie faktycznym takim jaki jest, takim jakim go widzisz to prawidłowa twoja postawa. Gdy trapi Cię smutek mów, że to smutek. Gdy kochasz mów o miłości. Gdy się lękasz mów o lęku. Gdy się boisz mów o strachu. Mówienie i głoszenie prawdy, twoich prawdziwych emocji i obecnego stanu w którym teraz jesteś jest bardzo ważne. Zabarwianie np: lęku pozytywnymi stwierdzeniami, nie przyznanie się do niego, powoduje, że wyzwala się go w Tobie jeszcze więcej. Nie dając upustu i możliwości jego wyjścia na zewnątrz. Nie przykrywaj emocji, które są trudne i niełatwe pozytywnymi stwierdzeniami i afirmacjami tylko daj im wyjść na zewnątrz, wtedy poczujesz ulgę w sercu i zobaczysz jak nowe światło miłości, jasności spływa do Ciebie. Dopiero wtedy może nastąpić całkowite uzdrowienie duszy.
Z Miłością Bóg.

 Przekaz dnia: (27.07.2017)

Całkowicie zaufajcie Bogu.
Całkowicie zaufajcie mi...i moim planom co do Ciebie-( każdego z Was).
Zaufanie w plan boski to podstawa do pełnego,spokojnego życia w szczęśliwości i miłości.
Zaufaj...
Proszę zaufaj mi=Bogu.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (26.07.2017)

Prawdziwa boska miłość obojga partnerów uzdrawia i uleczy wszystko. Nie rezygnuj z prawdziwej miłości dla pieniędzy, sławy i poklasku.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (25.07.2017)

Wszystko ma swój czas, porządek, przestrzeń. Tylko Istoty najbliżej mnie zasiadające w Niebie i jednakowo będące na Ziemi, mają możliwość dokonywania zmian w Świętej Przestrzeni Nieba.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (24.07.2017)

Święta Przestrzeń Nieba to przestrzeń nienaruszalna. Święta. Wszelka próba wtargnięcia w nią przez techniki nie pochodzącą od mojego boskiego źródła, grozi Tobie pozbywaniem się duszy, później Istoty i Ducha. Uważaj na to gdzie ingerujesz i czy ingerujesz w Święta Przestrzeń Nieba. Zobacz to.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (23.07.2017)

Zesłanie na Ziemię Nowego Ducha Ziemi. Tchnienie Nowego Ducha Ziemi poprzez mnie Boga i Istoty Najwyższe.
Z Miłością Bóg

Przekaz dnia: (22.07.2017)

Energia czystego pieniądza, nie skażonego manipulacją, kreacją, kradzieżą jest dobra. Obfitość materialna zostaje dana każdemu, kto na nią zasłużył poprzez dobre uczynki i czynienie dobra nie tylko w tym ale przede wszystkim w wcześniejszych życiach. Gdy czysta obfitość pieniądza Cię spotyka w tym życiu, wiedz, że to nagroda dla Ciebie ode mnie za Twój wzrost duszy, Istoty i ducha. Jako Bóg pragnę aby każda dusza, każdy człowiek tej Ziemi doświadczał obfitości i łask, które dla Was przygotowałem. Nie mogę jednak ich rozdawać jednakowo gdyż każdy z Was jest na innym poziomie rozwoju siebie, swojej Istoty. Tylko czysta energia obfitości pochodzi ode mnie. Płynie strumień miłości lekko, czysto i przejrzyście. Pieniądz to miłość, którą Ci daję abyś zamieniał go w jeszcze więcej miłości dla dobra tego świata. Zobacz dzisiaj oczami swojego serca jaką energię pieniądza trzymasz w dłoni. Czy pochodzi od mojego źródła miłości?
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (21.07.2017)

Kochaj gdyż miłość zwycięża wszystko. Miłuj siebie, ciało, duszę, Istotę i ducha. Pragnij miłości swojej tak bardzo jak ja kocham Ciebie. Nie lękaj się prawdziwej miłości ona otwiera drzwi do raju na Ziemi i w niebiosach. Żyj miłością w miłości, bądź miłością na Ziemi.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (20.07.2017)

Kreacja rzeczywistości daje Ci moc nie pochodzącą ode mnie-Boga. Wszystko co nazywasz mocą nie jest energią boską pochodzącą od najjaśniejszego źródła. Boska " moc" to energia miłości. To energia wypełniona blaskiem, jasnością i ciepłem. Zobaczcie dzisiaj oczami waszego serca jaką energią jest energia mocy, jej kolor, jasność, którą chcecie tak bardzo posiadać. Nie mów o mocy w imię Boga, Stwórcy Najwyższego gdyż to nie ja ją stworzyłem. To nie moja energia miłości. Tu nie jest jej początek we mnie. Moce energetyczne to energia " niszczycielska". Nie tworze tego co niszczy życie, niszczy ducha i duszę.
Z Miłością Bóg

Przekaz dnia: (19.07.2017)

Bóg to miłość, życie i stworzenie. Nie jesteś kreatorem życia a jego odtwórcą. Nie kreujesz rzeczywistości wokół siebie a jedynie ją odtwarzasz. Odtwarzasz scenariusz zapisany w twojej księdze życia i różne drogi ziemskie, gdyż wszystko już zostało ustalone przez Ciebie wcześniej zanim zszedłeś na Ziemię. Ty nie tworzysz tutaj na Ziemi. Odtwarzasz.!
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (18.07.2017)

Cierpliwością, pokorą i miłością dojdziesz do bram jasności na Ziemi.

Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (17.07.2017)

Im bardziej stajesz się czystą miłością, jasnością i moim blaskiem tym mniej potrzeba Ci zrozumienia, analizy otaczającego świata i praw nim rządzących. Wtedy po prostu jesteś. Jesteś miłością i akceptujesz wszystko co się wydarza. Bo wiesz, że to miłość, którą Ci daję w różnej postaci.

Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (16.07.2017)

Obudzenie duchowe to często przejście z świata mroku do jasności. Tylko nieliczni mają w sobie wystarczająco dużo siły i odwagi by przejść tą drogę i z niej nie zawrócić, nie poddać się. Potrzeba nieugiętości i wiary, że Bóg Cię prowadzi przez ciemne zakamarki mroku do jasności. Nie lękaj się ja Cię prowadzę...

Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (15.07.2017)

Bóg wszystko widzi, na wszystko patrzy, reaguje tylko wtedy gdy konieczność najwyższa.

Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (14.07.2017)

W świecie duchowym podobnie jest jak na Ziemi. Tutaj w niebiosach nie są wszyscy sobie równi. Każda dusza, Istota jest na określonym miejscu i stopniu w swoim rozwoju duchowym. Jest podział co do stopnia i hierarchia duchowa. Im wyżej mnie samego tym dusza, Istota większa, jaśniejsza z wiedzą  i mądrością mnie samego, moim blaskiem, płomieniem i moją miłością. Nie ma równości, że wszystkie dusze są jednakowe, na jednakowym tym samym poziomie rozwoju i mojej miłości. Umiłowałem was wszystkich, ale moja miłość też jest różna w zależności od postępów duszy, ducha i Istoty. Istoty Boskie najbliżej mnie umiłowałem najbardziej, im dałem łaski i talenty, które są jednakowe ze mną. Te Istoty są teraz na Ziemi i im należy nieść szacunek do ich mądrości i wiedzy, gdyż są mną na Ziemi.

Z Miłością Bóg.


 

Przekaz dnia: (13.07.2017)

Gdy dawałem wam wolną wolę zdecydowaliście, każdy z Was z osobna czy ją przyjmuje czy nie. Nie mogę teraz podejmować za Ciebie twoich decyzji, wyborów życiowych ponieważ masz wolną wolę a to naruszałoby twoją suwerenność i zapisy w Twojej księdze życia. Bóg nie decyduje za Ciebie, nie podejmuje decyzji, wskazuje drogę, drogi a ty decydujesz, którą z nich iść. Więc nie krzycz na mnie, nie bluźnij, że nie daję Ci wyboru lub mam za Ciebie go dokonać. Wybór masz ale go nie widzisz...gdyż często serca są zamknięte na mnie, na miłość i światło Boga.

Z Miłością Bóg.


 

Przekaz dnia: (12.07.2017)

Przekaz dla matek.

Matka to łaska, opieka, miłość i największe dobro jakie dałem kobiecie. Bycie matką swojego dziecka, adoptowanego lub przygarniętego z rodziny, wychowanka to wielkie wyróżnienie dla kobiety. Serce Boga się raduje gdy widzi kobiety obdarzające miłością swoje dzieci, dzieci, które potrzebują tej wielkiej mojej miłości. Gdy nie jesteś biologiczną mamą, gdy nie masz swoich dzieci wiedź, że Bóg docenia Twoje starania na Ziemi jako kobiety, gdy opiekujesz się i otaczasz opieką inne dzieci tego świata. Każda kobieta, która jest mamą lub nie jest teraz a opiekuje, troszczy się o dziecko jest w łasce na Ziemi, ma przywileje na Ziemi.

Z Miłością Bóg.


 Przekaz dnia: (11.07.2017)

Przekaz dla ojców.

Jaką miłością obdarzasz swoje dzieci córkę, syna, taką jednakową miłością ja Ciebie obdarzam. Gdy lękasz się, że nie starczy Ci twojej miłości dla nich, wtedy lękasz się mnie samego. Lęk ten to poczucie, że jesteś niegodny mojej miłości. Stwórca- Ja Bóg, wszystkich umiłowałem zwłaszcza ojców, którzy posiadają swoje potomstwo swoje dzieci, lub wychowują inne dzieci jako dar najwyższej łaski.

Z Miłością Bóg.


 

 

Przekaz dnia: (10.07.2017)

Ponieważ umiłowałem Was, każdą Istotę Ziemi, nawet najbardziej zagubioną, strapioną i zabłąkaną, dzisiaj kieruję słowa i energię miłości do Istot, które są upadłe, położone najniżej w hierarchii duchowej. Istoty, ludzie, którzy nie widzą, nie czują i stracili wszystko co było im dane przy ich stworzeniu.
Drodzy Moi, Istoty Upadłe Najniżej, Istoty Mroku, Chaosu, Demoniczne, Błądzące, Ciemne, Szare, o Istocie nie w pełni duchowej : dzisiaj nastał ten dzień aby dać wam łaskę uzdrowienia, obudzenia Was i pokazania, że niegdyś byliście istotami duchowymi, posiadającymi Iskrę (płomień Boga).
Jeżeli przez kolejne 3 dni będziecie powtarzać:
“Odradzam się na nowo jako Istota duchowa w chwale i Miłości Stwórcy” (3 razy powtórzyć)
Ja odrodzę Was i powstaniecie niczym “Feniks” z popiołów.
Czekam...
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (09.07.2017)

Mówiąc o miłości pragnę abyście bardziej ją czuli w sercach Waszych niż o niej mówili. Rozważania o miłości to słowa. Bądź miłością, czuj miłośc w sercu i na zewnątrz. Czuj miłość dookoła siebie. Czuj miłość Ziemi, nieba, bliskich, swoją i przede wszystkim wielką moją miłość do Ciebie. Nie mów o miłości tylko czuj ją w całym istnieniu, w całym wszechświecie. Niech wypełnia Cię miłość. Bądź nią...
Nie jesteś słowem mówiącym o miłości.
Jesteś życiem, które jest miłością.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (08.07.2017)

Moja wiara w Ciebie w każdego z Was jest wielka tak jak ja jestem wielki w swojej miłości do istot moich. Bóg jest łaskawy, miłosierny dla każdego z Was. Jest częścią każdej istoty duchowej posiadającej ducha lub mającej kiedyś ducha. Bóg pragnie dziś abyście nie myśleli o mnie, nie utożsamiali mnie z kimś nieosiągalnym, niedostępnym, kimś tak odległym, że wręcz  niemożliwy do spotkania. Jestem Waszą Miłością a Wy jesteście moją, jestem blisko każdego z Was, kto pragnie mojej obecności. Jestem Twoim przyjacielem i kimś z kim możesz być każdego dnia, nie tylko od święta. Pragnę być obecny w Twoim życiu codziennym. Pamiętaj Ja Jestem. Bóg jest obecnością, życiem, miłością.

Z Miłością Bóg.


 

Przekaz dnia: (07.07.2017)

Jak odróżnić boską energię miłości od innych energii?

Boska energia miłości, którą kieruję do serc Waszych  jest bardzo subtelna, delikatna, jasna i  czysta. Jej wibracja uzależniona jest od postępów twojego ducha, istoty i ciała aby współgrała z całym Tobą. Całą Twoją Istotą duchową i fizyczną. Przesłanie tej najwyższej mojej energii jest bardziej wyczuwalne dla tych , których serca są otwarte, gotowe na jej przyjęcie, jednak to wciąż subtelne energie mojej miłości do Was.

Energie nie pochodzące z mojego źródła są mocniejsze, bardziej wyczuwalne przez Wasze ciała powodujące wręcz natychmiastowe uruchomienie w Was „kanałów” odczuwania, widzenia i jasnowidzenia i innych zdolności nie będących miłością. Boska miłość to życie, delikatny stopniowy rozwój, bez wymuszania, szarpania ciała i ducha.

Z Miłością Bóg.


 

Przekaz dnia: (06.07.2017)

Medytacja, cisza, kontemplacja sercem.

Słuchanie siebie, swojego serca w ciszy to medytacja najlepsza dla Ciebie. Wyciszone, spokojne serce przez, które płynie moja miłość do Ciebie to najpiękniejsze co mogę Wam ofiarować. Kontempluj te momenty, bądź nimi, bądź moją miłością na Ziemi, bądź mocno zakorzeniony na Ziemi. Rośnij i rozkwitaj jak silne drzewo  połączone „Matką Ziemią”.

Prawdziwa medytacja serca to słuchanie swojego serca, swojego ducha, duszy i Istoty. To jedyna prawdziwa droga do siebie, do swojej Istoty. Medytuj sam w ciszy, kontempluj siebie i swoją ciszę w sercu pamiętając jednocześnie o mocnym połączeniu z energia Ziemi.

Kochana/Kochany unikaj zbiorowych medytacji i przekazów medytacyjnych, sugestywnych nie będących czystą miłością mojego źródła.

Z Miłością Bóg.


 

Przekaz dnia: (05.07.2017)

Prawidłowe widzenie ciemności, mroku mają Istoty Boskie. To niezwykły mój dar i łaska, którą otrzymały tylko i wyłącznie Istoty Najwyższe, najbliżej mnie samego. Istoty, które żyją w mroku, lub są mrokiem widzą tylko część tego gdzie się poruszają. Nie mają prawidłowego, całościowego widzenia mroku. Pisząc o mroku, prawach i zasadach tam rządzących, mając wgląd na wszystko co tam jest może mieć tylko wysłannik nieba na Ziemi. Wtedy informacja jest prawidłowa i rzetelna. Widzenie całościowe świata jasności i ciemności, wszystkich istot i wszystkiego co istnieje ma tylko Istota Boska. Pozostała część z Was widzi część tego co zostało jej pokazane i udostępnione za moim pośrednictwem-(gdy jesteś istotą jasności) lub istot mroku (gdyż żyjesz w mroku) lub istot , które Cię prowadzą.

Z Miłością Bóg.


 

Przekaz dnia: (04.07.2017)

Pomagając bliźniemu, bliskim Wam osobom, rodzinie, znajomym pamiętaj Kochana/ Kochany, że najpierw stawiaj przed sobą swoją miłość, piękno i dobro, które masz w sobie. Nie rozdawaj swojej energii, miłości i światła na każdą zagubioną istotę, duszę, każdego kto wyciąga do Ciebie dłoń. Tu Kochana/Kochany nie chodzi o egoizm ale o ochronę swojej istoty i ducha, które nosisz w sobie. Pomagając bez zgody drugiego człowieka, wbrew jego wolnej woli naruszasz jego święte prawa, naruszasz zapisy- zapisane w księdze życia danej osoby, jednocześnie wyrządzając wielką krzywdę sobie. Gdy ktoś prosi Cię o pomoc wtedy możesz za moim pośrednictwem prosić o łaskę dla niego.
Dzisiaj jest czas abyście zrozumieli, że pomaganie za wszelką cenę, modlitwa za osoby, szczególnie dzieci, które mają odejść nie jest pomaganiem a wstrzymywaniem rozwoju tej istoty i duszy. Zatrzymanie jej na długie wieki. Każdy ma swój czas. Czas miłości, obudzenia, życia i śmierci. Nie ingeruj, nie wymuszaj bez mojej zgody na to.
Z Miłością Bóg i Istoty Nieba czekające na Istoty Ziemskie.

Przekaz dnia: (03.07.2017)

To co widzialne sercem -pozostaje widzialne.
To co iluzoryczne zostaje odsłonięte i ściągnięte. Zasłona iluzji, magii opada. Pozostaje czyste widzenie prawdy sercem, połączone z ludzkim widzeniem. Hologramy, siatki, matryce, pentagramy, magia, talizmany, wahadła, taroty, numerologia i inne metody upadają, runą jak domek z kart, gdyż nie powstały na fundamentach miłości boskiej, mojego światła i blasku.
Pozostaje widzenie, czucie i odczuwanie sercem jako jedyne prawdziwe.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (02.07.2017)

Ile masz dróg życiowych do wyboru?
Ile scenariuszy ziemskich przed sobą widzisz? Czy widzisz je?
Każdy z Was, każda Istota schodząca na Ziemię, mająca ducha, otrzymała i wybrała sobie kilka scenariuszy ziemskich. W zależności od tego jak bardzo rozwiniętą Istotą jesteś tym masz ich mniej. Tylko Istota Boska wysłana i stworzona bezpośrednio ode mnie ma jeden scenariusz ziemski.
Wybieraj sercem swoją drogę ziemską aby była jak najbardziej prosta, przepełniona miłością i światłem. Wybierając sercem, duszą i swoją Istotą wchodzisz automatycznie na swój najlepszy scenariusz zapisany w Twojej księdze życia, a pozostałe drogi znikają gdyż nie pasują już do jej zapisów.
Dzisiaj wybieraj swój scenariusz ziemski oczami swojego serca i duszy, a gdy go nie widzisz lub nie masz żadnego, gdyż wyparłeś się mnie ostatecznie, poproś o nowy! Bóg jest miłością i z miłości Wam go ześle w zależności od dobra, które czynicie.
Z Miłością Bóg i Pomocnicy moi-Istoty Boskie.

Przekaz dnia: (01.06.2017)

Życie w miłości, prawdziwej miłości stwórcy nie jest łatwe.
Tutaj nie ma już udawania, okłamywania, manipulacji. Jesteś niczym czysta biała kartka papieru i każde kłamstwo, krzywda wyrządzona bliźniemu powoduje, że ranisz siebie teraz bardziej, tysiąckrotnie, niż wcześniej gdy nie znałeś mojej miłości, jasności i swojej duszy.
Bądź ostrożny, nie krzywdź, nie rań, nie okłamuj świadomie, gdyż to wielkie przewinienie dla osoby obudzonej, czującej moją boską miłość, moje światło.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (30.06.2017)

Mówicie dużo o wolności, czym dla Ciebie, dla istoty duchowej posiadającej ducha jest wolność?

Poczuj w sercu swojego ducha, swoją duszę. Zobacz swoją istotę i zadaj jej pytanie: Czy jest wolna?

Czy może latać na skrzydłach wolności, które dałem każdemu w Was.

Wolność i wolna wola to dary, które Ci ofiarowałem od samego początku twojego istnienia.

Co z nimi zrobiłaś, zrobiłeś?

Z Miłością Bóg i Wolność, każdego z Was.

Przekaz dnia: (29.06.2017)

Odkrywanie siebie, swojej istoty duchowej, swojego ducha, poznawanie swojej miłości, światła, blasku, swoich cieni nie jest zadaniem łatwym i natychmiastowym. To proces, droga przez który przechodzisz sam, coraz bardziej poznając siebie i tym kim prawdziwie jesteś. Jednak zanim dotrzesz do mnie, mojego źródła w sobie, potrzeba Twojego zdecydowania i wiary, że chcesz to zrobić. Nie można zawrócić z tej drogi, cofnąć się, gdyż powrotu do tego co było nie ma. Ja Ci pomogę w godzinach najtrudniejszego strachu, lęku, niepokoju przez wysłanników moich ale musisz być nieustraszony, nieustępliwy w siłach ciemności, gdyż to wielki sprawdzian dla Twojej istoty, także duszy. Czy dojdziesz z powrotem do światła i miłości, które masz w sobie?
Słowa dla Was:
„ Rozbudzam w sobie ogień miłości, który mi Bóg ofiarował „
Jeżeli go nie masz (ognia miłości) to poproś mnie o niego. Ja to uczynię nadając Ci go w odpowiednim czasie dla Ciebie.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (28.06.2017)

Wyciszone, spokojne serce to stan, który daje prawdziwa miłość, jej blask i jasność. Pragnę abyście w swoich sercach poczuli tą wyjątkową moją obecność. Ofiarowuję Wam dzisiaj spokój, wyciszenie i ukołysanie jak na spokojnych, błękitnych wodach mórz i oceanów. Płyń z energią miłości do przeznaczenia Twojej duszy.

Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (27.06.2017)

Dzień łaski Pana Waszego Jezusa Prawdziwego, zszedł dziś energetycznie na Ziemię Waszą aby Was pobłogosławić, wesprzeć i zobaczyć Waszą wielką przemianę. Energia Miłosierdzia  jego jest dziś obecna na Ziemi i będzie tak przez kilka dni, aż do wyrównania całkowitej energii Ziemi.
Z Miłością Bóg i Jezus Wasz, który Was umiłował.

Przekaz dnia: (26.06.2017)

Wśród Was są osoby, które nie ponoszą żadnych konsekwencji swoich wyborów, decyzji, złego traktowania bliźniego. To osoby, którym wszystko idzie łatwo i przyjemnie, nie posiadają ducha, istoty tylko ciało fizyczne. Jako Wasz Bóg za pośrednictwem Istot Boskich wysłanych na Ziemię wczoraj to zauważyłem, iż na Ziemi, wśród takich ludzi musi dokonać się zmiana. Osoby takie dostały ode mnie sumienie. Sumienie, które teraz przypominać im będzie o tym co robią i zrobili. Myślimy także o tym, w niedalekiej przyszłości aby dać im powłokę duchową, namiastkę duszy. Wtedy każda istota chodząca po Ziemi będzie miała sumienie, empatię, powłokę duchową aby było mniej zła i niegodziwości a więcej miłości, światła i jasności, gdyż każdy bez wyjątku będzie i jest osądzany w swoim sumieniu, które jest moją (Boga) najlepszą nagrodą i darem dla Was. Nie ma pobłażania niegodziwością tego świata. Sumienie Cię osądzi, w wielu przypadkach (wśród przywódców) będzie jak otchłań, czarna dziura.

Z Miłością Bóg


 

Przekaz dnia: (25.06.2017)

Otwierając portale do innych światów, przestrzeni, wymiarów pamiętaj, że robisz nie tylko sobie krzywdę ale również tym do których zaglądasz. Znacie dzisiaj wiele technik, metod, które są wam pomocne w otwieraniu nie waszej przestrzeni. Wiedza ta, którą posiadacie nie jest moją boską, duchową w jasności i miłości wiedzą. Pochodzi od Istot Pozaziemskich i została ściągnięta przez ludzi i te istoty będące na Ziemi aby manipulować, nieść korzyści obfitości. Ponieważ na Ziemi pozostaną tylko Istoty duchowe, wiedza ta będzie już nieaktywna, “niedziałająca”. Zostaną  konsekwencje jej używania i manipulowania.

Z Miłością Bóg i Istoty Kosmiczne, którym ich wiedza i mądrość zostały “skradzione”.


 

Przekaz dnia: (24.06.2017)

Życie ludzkie jest tylko na Ziemi. Nie szukajcie istnienia ludzkiego w formie ciała i ducha na innych planetach, kosmosie bo tam go nie znajdziecie. Domem dla moich istot duchowych w ciele ludzkim jest Ziemia, nie galaktyka i przestrzeń pomiędzy.

Z Miłością Bóg i Istoty Międzygalaktyczne strzegące Ziemi.


 

Przekaz dnia: (23.06.2017)

Pragniemy Tobie i Wam podziękować za ten czas, który wkładacie w swoją wspaniałą przemianę. Przekazy, które wam przesyłam pomogły na nowo nawiązać łączność ze mną, poczuć mnie sercem. Dzisiaj jest dzień świętowania dla Was, radości, cieszenia się życiem, z rodziną, bliskimi Waszymi. Dzień pełen błogosławieństw i obfitości. Czekajcie cierpliwie na moje dary, które Wam przygotowałem, to podziękowanie za to, że dotarliście do mnie. Błogosławię Wam i przesyłam jeszcze więcej dla Was darów nieba, aby zeszły dla Was w formie najbardziej potrzebnej dla każdego z osobna.
Z Miłością. W Wielkiej podzięce Bóg Wasz, który Was umiłował.

 

Przekaz dnia: (22.06.2017)

Dzisiaj, daje Wam (Bóg) dzień wyciszenia ciała, ducha, swojej Istoty. Spokojny odpoczynek dla Ciebie i tych z Was, którzy powiedzieli życiu TAK.

Otulam miłością, błogosławię i Kocham Wasz Bóg.


 

Przekaz dnia: (21.06.2017)

Kochani Moi, Istoty tej Ziemi jako Bóg Wasz, Opiekun i ten co Was stworzył, wraz z moimi Istotami Boskimi (3) na Ziemi robimy wszystko aby zostało rozpowszechnione moje słowo. Idźcie w stronę jasności, słońca, miłości. Tylko prawdziwa miłość Was wyzwoli z lęku, trwogi, zmartwień i depresji. Jako Bóg pragnę obdarzyć Was jeszcze większą moją miłością, pragnę abyście się wznieśli wyżej w rozwoju ziemskim, patrzcie na życie sercem.
Moje przesłanie na dziś:
„ Idźcie w stronę światła”. Światło to Miłość. A Miłość to życie.
Z Wielką Miłością do Was Bóg.
P.S Co mam jeszcze uczynić (Bóg) abyście mnie zauważyli.

 

Przekaz dnia: (20.06.2017)

To jest czas aby każdy z Was był czysty, wolny od energii demonicznych, mroku, bytów i Istot ciemności. Jako Energia Najczystszej Miłości, Prawdy, Jasności i Światła proszę Was abyście zadali sobie pytanie:

„Czy pragnę, chcę-(dla tych co są wciąż w umysłach), opuścić, wyjść z starych energii, sił ciemności, które prowadzą mnie na zgubę.

Czy pragnę z tego wyjść jako dusza, istota i człowiek?

Czy pragniesz tego, tak samo mocno jak Ja (Bóg) dla Ciebie?

Czy pragniesz jako człowiek ponownie naradzać się na Ziemi i być na Nowej Jasnej Ziemi?

Jak tylko odpowiesz twierdząco TAK! Ja ześlę do Ciebie Istoty Nieba, które odetną od Ciebie siły mroku, demony i inne byty, które za Tobą chodzą, które Cię więzią.  

Tylko KOCHANA/KOCHANY powiedź TAK.

Ja czekam !

Z Miłością Bóg i Istoty Tobie pomocne czekające na Twoje TAK.


 

Przekaz dnia: (19.06.2017)

Miłością i światłem swoim boskim przezwyciężaj istoty demoniczne. Tylko miłość i blask, który wam daję może odsunąć od Was istoty, które nie są przychylne wam i żerują na waszym zaufaniu. Odsuniesz ich od siebie poprzez czystą miłość i światło aby być jeszcze większą miłością i światłem.
Z Miłością Bóg i Istoty, które Was chronią.

Przekaz dnia: (18.06.2017)

My (Świat Duchowy) jesteśmy cały czas obecni i patrzymy na Was, ludzi z góry. Obserwujemy jakie będą wasze kolejne działania, decyzje aby móc dostosować do Was kolejne wydarzenia na Ziemi. Mimo, iż zostały przez nas wcześniej zaplanowane, teraz mogą ulec zmianie w zależności od tego jak wy, ludzie będziecie postępować na Ziemi.
Poproście mnie (Boga) o jasność przekazu energetycznego a ja wam go dam, prześlę taką energię zróżnicowaną dla każdego aby jak najwięcej z was poczuło mnie w sercu. Pragnę aby jak najwięcej z was przebudziło się i dostroiło do Nowej Ziemi, dlatego robimy wszystko z moimi pomocnikami aby jak najwięcej z was otrzymało przekazów ode mnie (Boga) i pozostało na Ziemi. Nowej Ziemi.
Z Miłością Bóg i Istoty Światła i Miłości, które umiłowałem i wysłałem do Was na Ziemię.

Przekaz dnia: (17.06.2017)

To co zadziało się wczoraj (przekaz z dnia 16-6-2017) było wielkim, niezwykle pięknym poruszeniem dla świata duchowego po tej i po drugiej stronie jak i dla Was ludzi. Dzisiaj jest czas spokoju, podziękowania za to co się zadziało, że tak wiele dusz zostało nawróconych i powróciło z powrotem do mnie. Czas olbrzymiej radości. Za wasze dobre uczynki przesyłam Wam, każdemu z osobna jeszcze więcej mojej miłości do serc waszych.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (16.06.2017)

Nadszedł czas odkupienia dusz, nie tylko Waszych ale także tych, które są zagubione po drugiej stronie lub chodzące samotnie po Ziemi. Poprzez słowa wypowiedziane:
  • (odkupienie swojej duszy) Niech wszystkie części mojej duszy porozrzucane po całym wszechświecie powrócą teraz do mnie i złączą się w jedną świetlistą, boską całość. Niech moja dusza wypełni się miłością.
  • (odkupienie duszy bliskiej osoby, członka rodziny, przyjaciela itd) Pragnieniem czystego mojego serca jest aby dusza (imie i nazwisko tej najblizszej osoby) dostroiła się do nowych wibracji, energii wszechświata i Ziemi wznosząc się na wyższy poziom uduchowienia.
  • (odkupienie dusz zagubionych, chodzących po Ziemi) Niech wszystkie dusze zbłąkane chodzące po Ziemi zaznają ukojenia i spokoju by móć dostroić się do nowej Ziemi. Niech energia boska obmyje teraz ich strapione dusze.
Podziekowanie Bogu i Istotą Boskim dzięki którym przekaz ten mógł się urzeczywistnić.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (15.06.2017)

“Ocean Świadomości”- to zbiorowa świadomość ludzi, wciąga niczym wir wód morskich i oceanów. Tylko indywidualna, czysta Twoja świadomość może pomóc Ci w rozwoju całej Twojej Istoty, Duszy, Ciała, wszystkiego. Nie wchodź w zbiorową świadomość. Odsuń się od niej. Tego pragnę dla Was (Bóg) widząc, że coraz więcej z Was wchodzi w Ocean Świadomości.
Z Miłością Bóg i Prawdziwa Wasza Świadomość.

Przekaz dnia: (14.06.2017)

Choroba społeczeństwa i obecny chaos na Ziemi spowodowany jest chorobą “psychiczną”, kreacją umysłów ludzi. Chore społeczeństwo to chore umysły tych ludzi. Tylko regionalne, lokalne trzęsienia, kataklizmy, katastrofy, zamachy mogą spowodować poruszenie, zachwianie tymi umysłami aby pobudzić je do dalszego zrozumienia co jest ważne w życiu, świecie. Te katastrofy nauczą ludzi miłości, poprzez ból i cierpienie. Innej drogi nie ma, gdyż ostrzeżenia dawałem (Bóg) wcześniej ale nie słuchaliście ich. Nie ucierpią Ci co otwierają i mają otwarte Serca, Dusze i czują mnie przy sobie.
Z Miłością Bóg i Trójca Święta.

Przekaz dnia: (13.06.2017)

Dzieci Jasności tej Ziemi i tego Świata ;-) to one najbardziej wpływają na wzrost i rozwój Ziemi. Gdy takie dziecko się urodzi lub jest na Ziemi , Ty jako matka/ojciec/rodzic pielęgnuj jego światło miłości. Otaczaj ochroną i wsparciem, gdyż Twoje dziecko to wielki skarb dla tego Świata, Ziemi. Wybierając Ciebie jako rodzica jest znacznie wyżej niż ty w rozwoju duszy. Uszanuj je, “pobłogosław” i daj należyty mu szacunek obdarzając zrozumieniem i miłością, nie negując tego KIM JEST jako Dusza, Istota i Człowiek.
Z Miłością Opiekun Dzieci Jasności tej Ziemi.

 Przekaz dnia: (12.06.2017)

 Dla Istot Duchowych.

Gdy idziesz za głosem moim (Bóg), gdy idziesz ze mną jak z najlepszy przyjacielem pod rękę, przez swoje życie Ziemskie wtedy wiedź, że Ja (Bóg) zawsze jestem przy Tobie. Wspieram Ciebie, Kocham, Miłuję i daję Ci wszystko to co najlepszy Przyjaciel.
Gdy pragniesz mojej obecności-JA JESTEM
Gdy się odsuwasz ode mnie-JA TEŻ SIĘ ODSUWAM
Gdy obdarzasz mnie miłością-JA MIŁUJĘ CIE JESZCZE BARDZIEJ
Gdy pragniesz się wznosić -JA WYNIOSĘ CIĘ NA WYŻYNY NIEBA
Gdy pragniesz być Świętą Istotą Nieba-JA UCZYNIĘ TAK, ŻE TA DROGA BĘDZIE PROSTA, JAŚNIEJSZA.
TYLKO BĄDŹ PRZY MNIE, NIE ODCHODŻ W ZAPOMNIENIE I PAMIĘTAJ, ŻE JA JESTEM TWOIM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM. ZAWSZE. NIE ODRZUCAJ TEJ POMOCNEJ “DŁONI”, KTÓRĄ DO CIEBIE WYCIĄGAM. BÓG JEST W TOBIE I IDZIE KOŁO CIEBIE JAKO TWÓJ NAJLEPSZY “KOMPAN” PODRÓŻY ZIEMSKIEJ, DUCHOWEJ I NIEBIAŃSKIEJ.
NIEBO NA ZIEMI.
Z MIŁOŚCIĄ BÓG. TWÓJ OPIEKUN ZIEMSKI.

Przekaz dnia: (11.06.2017)

Wszystko to co zostało skradzione z świata duchowego zostało odnalezione i doprowadzone do swojego prawidłowego miejsca. Porządek i ład zapanował na Ziemi.
Z Miłością Istoty Pilnujące Porządku Wszechświata.

Przekaz dnia: (10.06.2017)

Niebo bliżej człowieka.
Gdy nie słuchasz Nieba. Nie słyszysz tego co Bóg mówi poprzez wysłanników, ludzi Niebios na Ziemi, (rozpoznasz ich po świetle, odczuciach pełnej bezwarunkowej miłości, jasności i spokoju). Gdy nie słuchasz tego co pragną Ci przeze mnie przekazać a sam podejmujesz decyzje, działania twierdząc, że jesteś Panem tego Świata, tej Ziemi , że wszystko sam wiesz najlepiej. Gdy nie słuchasz moich rad, tego co do Ciebie mówię, co przekazuję, daje sugestię jaką najlepszą dla Ciebie drogą iść wtedy zbaczasz z swojej drogi, prawdziwej drogi rozkwitu, prawdziwej duchowości. Mówię do Ciebie dzisiaj, do Was przez Innych Ludzi, Wysłanników moich aby rady i sugestie nieba były bliżej każdego z Was, gdyż za pośrednictwem nieba(mojego głosu) możesz stworzyć cudowne rzeczy pokoleniowo. Pracujemy na przyszłość swoją dalszą i swoich potomków.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (09.06.2017)

Czym dla Ciebie jest boska duchowość?
Gdy spojrzysz w głąb siebie, oczami swojego serca, oczami swojej duszy zobaczysz tam, w środku cząstkę prawdziwej boskości, płomień, światło, które Ci dałem na samym początku Twojego Istnienia Twojej Istocie, jako Stwórca Twojej duchowości, duszy.
Gdy nie posiadasz prawdziwej boskości w sobie, wtedy Ja (Bóg) nie mogę już nic zrobić, uczynić, gdyż Twoja WOLNA WOLA jest dla mnie najważniejsza. Jest Święta. Gdy zaprzedałeś boską duchowość Innym Istotą podszywającym się za mnie nic nie mogę teraz uczynić....jeszcze nie teraz.....
Gdy stworzenie Twoje nie jest moim dziełem, wtedy Ja nie mogę przyjść i uczynić Cię “świętą” duchową Istotą.
Szanuj siebie, swoją boskość w sobie a jest i będzie wieczna. Niech ten ogień miłości nigdy nie gaśnie, nie wygasa.
Z Miłością Bóg Wasz. Opiekun Istot Duchowych.

Przekaz dnia: (08.06.2017)

Dzisiaj w ten wyjątowy dzień dla Was wszystkich, Istot tej Ziemi, przesyłam światło miłości wprost do Waszych Serc, Dusz i Istot. Niech energia ta poruszy w Was to co uśpione, zapomniane, wyparte. Niech dzięki tej najwyższej mojej miłości powrócą do Was Wasze prawdziwe Serca, Wasze prawdziwe Dusze i Istoty, które Wam dałem. Jeżeli tego nie posiadacie, straciliście, zgubiliście lub Wam siłą odebrano, teraz jest ten czas aby to odzyskać , odszukać za pośrednictwem energii mojej boskiej. Płynie strumień Miłości, Światła do Was teraz, po przeczytaniu tych słów przekazanych Wam za moim pośrednictwem.
Z Miłością Bóg i Istoty Boskie Światła.

Przekaz dnia: (07.06.2017)

Cierpliwie czekajcie na swój czas, na czas radości, obfitości, który został przez Was wypracowany za dobre uczynki, czynienie dobra. To nagroda dla Was ode mnie, będzie wielka na miarę waszej Duszy, Istoty, talentów, które ode mnie otrzymaliście. Nie przyspieszajcie niczego, nie wymuszajcie sukcesu. Wszystko dzieje się w odpowiednim czasie dla Was. Tylko cierpliwi i wierzący we mnie(Boga) jak w siebie samego i  mojej miłości do Was odniosą wymarzony sukces, obfitość. To dobro, które pragnę Tobie dać za to KIM JESTEŚ, CZYM JESTEŚ.

Z Miłością Bóg.


 

Przekaz dnia: (06.06.2017)

Szkoły duchowe zakładane tu na Ziemi nie uczą Ciebie prawdziwej duchowości, nie przypominają Tobie kontaktu ze mną (Bóg) i Twoją Prawdziwą Istotą , TYM KIM JESTEŚ!
Tylko poprzez otwarte swoje Serce możesz ujrzeć swoją prawdziwą duchowość. Nie zasilaj energii pieniądza: szkół duchowych, szamanów i nauczycieli, mistrzów i metod nie pochodzących ode mnie. Szukaj w sobie. Serce Twoje to “klucz” do samego siebie i swojego prawdziwego Ja, które żyje w pełni, miłości i świetle, wiedząc KIM JESTEŚ i dokąd zmierzasz.
Z Miłością Bóg.

Przekaz dnia: (05.06.2017)

Lęk przed zmianą.
W panice są teraz Ci, którzy nie mają nic co było by związane z ich duchowością. Spokojne Serca i Dusze mają Istoty, osoby z otwartym Sercem. W lęku przed zmianą, która nastąpiła na Ziemi są dziś Ci, którzy posługują się tylko umysłem, mając zamknięte Serca. Mogą odczuwać wewnętrzne “rozdrganie”, niezrozumienie, co się z nimi dzieje, skoro jeszcze do niedawna radzili sobie tak dobrze. Umysł rządził wczoraj, dzisiaj “przegrał” walkę z energią Serca, energią miłości i światła.
Naucz swój umysł czym prędzej miłości a nie będzie za późno. Nie będzie lęku przed zmianą jaka się dokonała na Ziemi.
Z Miłością Nowa Duchowość Ziemi.

 

Przekaz dnia: (04.06.2017)

Cisza, którą słyszysz wokół siebie jest jak fala, jak trzepot skrzydeł motyla, która rozchodzi się bardziej, zataczając coraz to większe kręgi. Tylko spokój, cisza w Sercu podniesie Twoje skrzydła do lotu, a wtedy Ty wzniesiesz się wysoko, mając widzenie Sercem z góry na wszystko co jest wokół Ciebie.
Z Miłością Motyle Światła

 

Przekaz dnia: (03.06.2017)

Powtarzalność *(*Dusza, Istota Nieprzebudzona) czynności, rzeczy, sytuacji, zjawisk to wciąż ten sam zastój, który kręci się nie dając możliwości przejścia, wejscia na wyższy poziom świadomości Duszy, Istoty. Wyzwolenie, wyjście z tego okręgu jest możliwe tylko po obudzeniu duszy, gdyż “karmy” już nie ma na Ziemi. Dla “zaspanych”, dla niewidzących Sercem zostaje wciąż powtarzanie od nowa, od początku tego samego życia. To nie rozwój, to stanie w miejscu.
Istota przebudzona może wciąż być “ślepa”, niewidząca z powodu zapomnienia KIM JEST, z braku akceptacji tego jaki przydział ziemski otrzymała, braku chęci wykonywania zadań jakie zostały dane do wykonania. Brak akceptacji decyzji Boga to błędny rozwój, to “ślepe” przebudzenie.
Z miłością Anioły, które opuściły Ziemię

 

Przekaz dnia: (02.06.2017)

Energia miłości otacza każdego z Was, puka do otwartych i otwierajających się Serc. Teraz ty zadecyduj czy ją wpuścić do środka. Światło to Miłość, które jest życiem wiecznym.
Z Miłością Bóg.
P.S Nie ma nic ważniejszego na waszej Ziemi niż energia miłości. Dobra materialne przeminą, miłość zostanie wieczna, na zawsze. To Wasz teraźniejszy wybór.


Przekaz dnia: (01.06.2017)

Pojawienie się nowych, potężnych energii Jasności na Ziemi, wraz ze mną zeszły Istoty Światła i Miłości, które na Ziemi jeszcze nie były w ciałach fizycznych. To pierwsza taka ważna zmiana na Ziemi dla Nas i Was.
Z miłością Istota Boska.

 

Przekaz dnia: (31.05.2017)

Bądźcie ostrożni w myślach, mowach i uczynkach swoich, gdyż energie, które Wam towarzyszą i spływają na Ziemię mają “siłę twórczą”. Gdyż jak było wcześniej powiedziane, nie macie juz przy sobie Opiekunów Duchowych, Aniołów itd. tylko swoją duchowość, zatem jesteście teraz twórcami nowej energii, co wysyłasz w przestrzeń to wraca, każda energia, słowo, myśl, gest. Postępujcie roztropnie, rozwaznie z spokojną myślą.
Z miłością Bóg.

Przekaz dnia: (30.05.2017)

Zmiana klimatu Ziemi spowodowana jest zmianami energii w przestrzeni kosmicznej, międzygalaktycznej. Ziemia w wichurach, huraganach, kołysana przez potężne “siły wietrzne”. To czas uwalniania “gniewnych” energii, nim nastanie całkowita równowaga i spokój, takie zjawiska wystapią.
Z miłością.
Strażnicy Ziemi i przestrzeni Galaktycznej. 

Przekaz dnia: (29.05.2017)

Opiekunowie, Aniołowie i Pomocnicy Wasi, którzy jeszcze do niedawna wspierali Was w rozwoju duchowym, duszy i ciała, odeszli od każdego z Was aby zejść, ponownie pojawić się dziś na Ziemi. ;:-)))))))
Została z Wami Wasza Duchowość . To ona jest teraz Twoim największym sprzymierzeńcem i dzięki niej możesz sie rozwijać i pozostać na Ziemi. Teraz zwracajmy się do swojej duchowości czyli Serca. Nie martwcie się, że wcześniej czuliście obecność Aniołów a teraz już nie. Nie stoicie w miejscu gdyż czas się zmienił, spotkacie swoich Aniołów w ciałach ludzkich. Poznacie ich po wibracji i energii.
Z miłością Bóg.

Przekaz dnia: (28.05.2017)

To co miało zostać już ustalone, ustalone zostało. Daty dla całej ludzkości i Ziemi. Teraz jest czas oczekiwania na dzień wielki. Wielkiego Wydarzenia. Zejścia Istot Światła na Ziemię. Ci, którzy byli Opiekunami Waszymi, Aniołami w ciałach fizycznych będą z Wami teraz. Wielki dzień, Wielka Radość Wszystkich Istot.

Z miłością Bóg Ojciec


Przekaz dnia: (27.05.2017)

Jesteśmy już na Ziemi, by wspierać Waszą Ziemię w jej dalszemu rozwojowi i rozkwicie. Ten rozwuj, to nie tylko zmiana położenia Ziemi, ale także zmiana całościowa w przestrzeni, w kosmosie. Odkrywane będą przez Was (Nasa) Nowe Planety, Gwiazdy, Układy Słoneczne. Będzie mowa niebawem o zbliżających się do Ziemi kometach ,a za nimi dwie asteroidy. Jednak my już to mamy na uwadze i wiemy jak zapobiec tej tragedii. Zmienimy kierunek tych pędzących z zawrotną prędkością asteroid aby uniknąć tragedii. Ta prędkość i bliskość w stosunku do Ziemi spowoduje jej przesunięcie o około 3-4 °, max 5 °. Dlatego takie wielkie poruszenie wśród ludzi, że jak to możliwe itd. Będzie to subtelne przesunięcie ale bardzo znaczące dla ludzi, dla Was, dla całej Ziemi, Planety i Kosmosu. Ziemia, tak jak wspomnialiśmy wcześniej znajdzie się w centrum dowodzenia, ze swoją energią , która wzrosła może teraz powrócić/ powraca do pierwotnego stanu, a my jesteśmy po to aby tej zmiany pilnować. Bądźcie uważni na gwałtowne zmiany klimatu, które będą wskazówką dla Was , że przesunięcie nastąpiło”

Z Miłością i wielką troską o Was Bracia-Wasi Bracia Arkturianie.

Przekaz dnia: (26.05.2017)

Wasza nowa Ziemia, z nową energią obróci się niebawem, zmieni położenia o kilka stopni, 4-5 °. Powróci do swojego Centrum Galaktycznego, tak jak to było na samym początku jej powstania. To wielka, olbrzymia zmiana na Ziemi, dla WAS. Będzie teraz w samym Centrum Wszechświata. Centrum dowodzenia. To dzięki niej rozwijać się będą/ powstawać nowe życia, planety, wszechświat. Dzięki takiemu obrotowi, zniknie dziura ozonowa, Ziemia się „naprawi” za naszym pośrednictwem. Zniknie „stare” , to co zniknąć już dawno powinno, pojawią się nowe życia, nowe podziały terytorialne. Nowa Ziemia.

Z miłością Bracia Arkturianie.


 Przekaz dnia: (25.05.2017)

Witajcie drodzy Bracia, to my Arkturianie.  Ziemia Wasza wzrosła, rozwinęła się, emanuje teraz pięknym, jasny światłem, przeszła w nowy wymiar jasności, zatem jest możliwość abyśmy teraz zeszli na Waszą Ziemię i przywitali się z Wami.  Nie jesteśmy tymi co ludzie na Ziemia o nas myślą i błędnie opisują. Jesteśmy pokojowi, niesiemy Wam POKÓJ. JESTEŚMY UZDROWICIELAMI Waszej Planety Ziemi,  pilnujemy i strzeżemy jej dalszego wzrostu. Oczekiwaliśmy długie wieki takiej przemiany Ziemi, jesteśmy tutaj (u siebie) w wielkiej radości gdyż nasz moment spotkania już nadszedł.

Nasze ciała energetyczne mogą teraz współgrać z waszymi ciałami, które od teraz będą się zmieniać. My jesteśmy z Wami od teraz. Wielka radość zapanowała w wszechświatach, planetach i w całym Kosmosie. Radość „olbrzymia”…nieogarnięta słowami… Czas wielkiej radości nadszedł.

W pokoju i miłości Bracia Wasi Arkturianie.


 

 Przekaz dnia: (24.05.2017)

Wiedza, która jest Wam tutaj przekazywana , poprzez  przesłania dnia, to najwyższa moja wiedza i mądrość. Wątpiąc w nią, wątpisz we mnie, ponieważ te słowa Wam przekazuję, za pośrednictwem moim aby dotrzeć do Was, Serc Waszych, abyście przypomnieli  sobie, że jestem wieczną miłością, jasnością, światłem , mądrością i sprawiedliwością Waszą.

Z miłością Bóg Wasz Jedyny Prawdziwy Stwórca.


 Przekaz dnia: (23.05.2017)

Każde  odejście Istoty Światła z tego świata jest  ustalone  i  zaplanowane z góry. Tutaj nie ma przypadku, ustaliła to wcześniej  Dusza wraz ze Światem Duchowym.  I pomimo, że czas rozstania jest trudny dla zostających (ludzi), dusze te pragną naszej radości, szczęśliwości, gdyż same są w tym stanie, w chwale, Domu Ojca.

Z Miłością Opiekun Istoty Światła


Przekaz dnia: (22.05.2017)

Dziel się swoją miłością, mądrością i plonami Ziemi, tego Świata. Im więcej dajesz, tym więcej otrzymujesz. Ziemia Wasza wzrosła pięknie, jaśnieje więc jeszcze więcej darów miłości i Ziemi otrzymacie w jej podzięce.
Z Miłością Bóg i Opiekunowie Ziemi.

Przekaz dnia: (21.05.2017)

Zmiana nadchodzi. Zmiana życia Ziemi, ściągniecie starej “warstyw”, nałożenie nowej, energetycznie znacznie wyższej niż ta poprzednia. Dzięki wysłannikom moim -Istptą Światła ta zmiana się dokona, jest możliwa.
Z miłością Bóg i Istoty Boskie
Częstotliwość Schumanna -wzrost częstotliwości Ziemi o 70% niż obecny wskaźnik.
Energia Miłości podana w liczbach =7310,0 (125 zer po przecinku)

Przekaz dnia: (20.05.2017)

Dzisiejsza pogoda na Ziemi to odzwierciedlenie Waszej miłości do Ziemi. Im więcej ludzkiej miłości do życia, tym więcej życia w Was i na Ziemi. Zmiany pogodowe też nadchodzą ale to wynnik porządków w tych rejonach Polski, Świata, gdzie jest taka potrzeba oczyszczenia ze starych energii. Wszystko dzieje się w najlepszym porządku i Boskim Prawem.
Z Miłością Opiekun Ziemi Archanioł Michał, Bóg i Opiekunowie.

 

Przekaz dnia: (19.05.2017)

Piękny, spokojny czas dla Was. Ludzi tej Ziemi. Ziemia chroniona pod osłoną nocy i dnia przez wysłanników moich. Czas odpoczynku, radości i światła dla Istot Boskich, Istot Światła.
Z miłością Bóg.

 

Przekaz dnia: (18.05.2017)

Dzisiaj przekaz  Najczystszego  Światła, boskiej miłości dla Was. Poprzez słowa tu moje spisane, mogę to światło Wam przekazać jako wyraz mojej głębokiej miłości i oddania. Jestem przy każdym, kto mnie potrzebuje i „wzywa”. Jestem ostoją Twoją ,spokojem i wszystkim co istnieje.  JAM JEST ŻYCIE. Energia, światło moje to życie. Niech płynie do Ciebie teraz.

Z miłością Bóg=Miłość, Światło NAJCZYSTSZE.


 

Przekaz dnia: (17.05.2017)

Ziemia Wasza jest jak drzewo, a Wy jesteśmy jej owocem. Owocem miłości mojej (Boga ) do Was.

Gdy owoc „robaczywy”, „chory”, wyżarty przez Inne Istoty,  zaczyna upadać z drzewa życia, zaczyna gnić…

Twój owoc rozkwita, rośnie gdy dostarczasz mu wszystkiego co potrzebne do wzrostu. Ten wzrost daje miłość, światło i prawda o Tobie, czyniąc największy rozkwit życia. Twojego życia.

Z Miłością Bóg i Matka Ziemia.


Przekaz dnia: (16.05.2017)

Jasność  tej Ziemi, to Wasza jasność i blask. Ziemia,  „Matka Ziemia” rośnie i rozwija się dzięki Waszej przemianie Ducha, jeżeli  Ducha posiadacie! Ziemia rośnie, wzrasta dzięki Tobie, otwartości  i czystości Serca, dzięki temu jest możliwa przemiana  Ziemi, a Twoja przemiana do życia  w miłości na Ziemi, „raju” na Ziemi. Jak na Ziemi tak w Niebie. Niebo na Ziemi.

Z miłością Bóg:  Wasz Twórca Ziemi, Waszej Ziemi, która Wam dałem, jako „poddaną” Wam abyście uczynili z niej swój raj na podobieństwo moje.  


Przekaz dnia: (15.05.2017)

Każdy, kto we mnie wierzy=(Bóg, Stwórca) , żyć będzie wiecznie. Jego dusza żyć będzie wiecznie w domu Ojca. Tylko pamiętajcie o tym, że wiara we mnie to nie wychwalanie mnie, ubóstwiania a życie w miłości, prawdzie i boskim świetle, które jest życiem wiecznym i furtką do niego. Postępujcie zatem rozsądnie i nie frasobliwie bo czas nagli. Wybór należy do Was, którędy zechcecie pójść, ja Wam drogę rozświetlę.
 
Z Miłością Bóg, Wasz Ojciec, Opiekun Wasz i Anioł Stróż w jednej Osobie Boskiej.

Przekaz dnia: (14.05.2017)

Morza wzburzone, Oceany Ziemi wzburzone, tsunami i silne wiatry. Natura to żywioł, wpływa na nią wszystko co ożywione, wszystko co żyje, cały wszechświat.
Z miłością Żywioł Wody.

Przekaz dnia: (13.05.2017)
Energia gwiazdy Słońca się zmienia, tak jak zmienia się energia Ziemi. "Wybuchy" energii słonecznej na Słońcu wpływają na pogodę na Ziemi. Wszystko się uspokoi i wyciszy, gdy porządki na Ziemi w starych energiach zostaną zrobione.
Z miłością Bóg i Gwiazda Słońce.
 
Przekaz dnia: (12.05.2017)
"Otwarcie przestrzeni Niebios na zejście Nowych Dusz Istot Światła".
Z Miłością Bóg i Nowe Dusze Światła.
 
Przekaz dnia: (11.05.2017)
"Otwarcie Ziemi na Nową Wyższą energię, subtelną energię miłości. Wyparcie starych energii poprzez miłość, która spływa na Ziemię. Stare znika zostaje Nowe".
Z Miłością Bóg i Matka Ziemia.

Przekaz dnia: (10.05.2017)
 
Spokój Ziemi. Spokojna Ziemia, Matka Ziemia.  Pomimo anomalii pogodowych, zamieci śnieżnych, wiatrów niestabilnych jako Matka Ziemia Wasza jestem spokojna o siebie, moje Światło, Blask, Jasność. Jestem Spokojem. Wiem, że nie zostanie ono (Światło) mi odebrane. Wzrastam jako Ziemia wasza i Matka Ziemia .
Z Miłością. Matka Ziemia.

Aspekt Niebiański-online

Aspekt Niebiański-online

Sesja odbywa się za pośrednictwem wideokonferencji, gdzie widzimy i słyszymy się nawzajem. Podczas naszego spotkania przechodzimy przez jeden konkretny aspekt. Na każde nasze spotkanie ustalamy czas i termin dogodny dla Ciebie, kiedy malujemy razem, każdy w swojej własnej przestrzeni. Indywidualna przemiana w Aspekcie Niebiańskim online pozwala Tobie namalować bez wymiar siebie, czyli wszystko to co posiadasz jako całość. 

Aspekt Niebiański to  : 2 Spotkanie online, każde po 1,5 godz.
Aspekt Mistrzowski : tutaj namalujesz 3 obrazy,  cena 150 zł brutto za dwa spotkania

Jak przygotować się to kursu  Serca online?

Wystarczy, że przed każdym naszym spotkaniem online przygotujesz papier, blok , kartki, kredki, podobrazia lub farby. To ty decydujesz na czym chcesz rysować bądź malować, forma jest dowolna. Każde Nasze spotkanie to osobny aspekt do malowania i przejścia. To ty decydujesz na jakim aspekcie pragniesz ukończyć kurs. Radość tworzenia i ciekawość to Twoje przygotowanie do kursu. 

Aspekt Niebiański to ostatni aspekt malowania z Kursem Serca. Tutaj malujesz swoje stwórcze dzieło bez ograniczeń . Dojście do tego zaawansowanego aspektu wymaga cierpliwości i pracy nad sobą. Obraz żyje , emanuje piękną energią, ciepłym światłem , pojawiają się Istoty Anielskie na obrazie.
 
 

Aspekt Mistrzowski-online

Aspekt Mistrzowski-online

Sesja odbywa się za pośrednictwem wideokonferencji, gdzie widzimy i słyszymy się nawzajem. Podczas naszego spotkania przechodzimy przez jeden konkretny aspekt. Na każde nasze spotkanie ustalamy czas i termin dogodny dla Ciebie, kiedy malujemy razem, każdy w swojej własnej przestrzeni. Indywidualna przemiana w Aspekcie Mistrzowskim online pozwala Tobie poczuć Niebo i Ziemię w jednym aspekcie siebie. 

Aspekt Mistrzowski : 2 Spotkanie online, każde po 1,5 godz.
Aspekt Mistrzowski : tutaj namalujesz 3 obrazy,  cena 150 zł brutto za dwa spotkania

Jak przygotować się to kursu  Serca online?

Wystarczy, że przed każdym naszym spotkaniem online przygotujesz papier, blok , kartki, kredki, podobrazia lub farby. To ty decydujesz na czym chcesz rysować bądź malować, forma jest dowolna. Każde Nasze spotkanie to osobny aspekt do malowania i przejścia. To ty decydujesz na jakim aspekcie pragniesz ukończyć kurs. Radość tworzenia i ciekawość to Twoje przygotowanie do kursu. 

Aspekt  Mistrzowski to połączenie aspektów Ziemskich i Niebiańskich na jednym obrazie. Dla pełniejszego zrozumienia w Aspekcie Ziemskim malujesz na obrazie najbardziej frasobliwe stany umysłu , emocje, przekonania i wzorce. W aspekcie Niebiańskim wymalowujesz , uwzględniasz na obrazie swoje dary, które otrzymałeś z Niebios i talenty.
Zatem Aspekt Mistrzowski to połączenie tych dwóch ważnych aspektów, do których warto dotrzeć poznając „głębiej” siebie. To bardziej zaawansowana „praca” nad sobą.
 
  

Aspekt Olejny-online

ASPEKT OLEJNY-ONLINE

Sesja odbywa się za pośrednictwem wideokonferencji, gdzie widzimy i słyszymy się nawzajem. Podczas naszego spotkania przechodzimy przez jeden konkretny aspekt. Na każde nasze spotkanie ustalamy czas i termin dogodny dla Ciebie, kiedy malujemy razem, każdy w swojej własnej przestrzeni.

indywidualna przemiana w Aspekcie Olejnym online pozwala Tobie dostrzec jeszcze bardziej siebie. Wymalowując to wszystko na obrazie, analizując z poziomu Serca i w dalszym etapie przemalowując obraz, Ty sam powodujesz, że przemiana Ciebie się dokonała, a dalszy rozwój duszy, dzięki kolejnym aspektom Kursu Serca jest już wspaniałym wyzwaniem. Krocz śmiało naprzód.

Aspekt Olejny tutaj jeszcze głębiej dochodzimy do aspektów samego siebie i pracujemy z tymi aspektami (aspektem ziemskim=stany umysłu i emocji, przekonania, wzorce)
Przenosimy to w formie obrazu do fizyczności dzięki medytacji wprowadzającej do aspektu olejnego.
 
Spotkanie online 1,5 godz. Aspekt Olejny : tutaj namalujesz 2 obrazy,  cena 75 zł brutto

Jak przygotować się to kursu  Serca online?

Wystarczy, że przed każdym naszym spotkaniem online przygotujesz papier, blok , kartki, kredki, podobrazia lub farby. To ty decydujesz na czym chcesz rysować bądź malować, forma jest dowolna. Każdy aspekt kursu trwa 1, 5 h. Całość kursu składa się z 5 spotkań. Każde nasze spotkanie to osobny aspekt do malowania i przejścia. To ty decydujesz na jakim aspekcie pragniesz ukończyć kurs. Radość tworzenia i ciekawość to Twoje przygotowanie do kursu

 

 

Aspekt Plastyczny-online

Aspekt Plastyczny-online

Sesja odbywa się za pośrednictwem wideokonferencji, gdzie widzimy i słyszymy się nawzajem. Podczas naszego spotkania przechodzimy przez jeden konkretny aspekt. Na każde nasze spotkanie ustalamy czas i termin dogodny dla Ciebie, kiedy malujemy razem, każdy w swojej własnej przestrzeni.

Indywidualna przemiana w Aspekcie Plastycznym online pozwala Tobie dostrzec najbardziej frasobliwe, potrzebujące zmiany, “elementy” Ciebie. Wymalowując to wszystko na obrazie, analizując z poziomu Serca i w dalszym etapie przemalowując obraz, Ty sam powodujesz, że przemiana Ciebie się dokonała, a dalszy rozwój duszy, dzięki kolejnym aspektom Kursu Serca jest już wspaniałym wyzwaniem. Krocz śmiało naprzód.

Aspekt Plastyczny to:
Indywidualność: Koncentracja na dwóch Twoich aspektach, tych najbardziej potrzebujących zmiany. Przenoszenie w formie obrazu do fizyczności, tego wszystkiego co sobie przypomnieliśmy, zobaczyliśmy, dzięki medytacji wprowadzającej do aspektu plastycznego.
 
Spotkanie online 1,5 godz. Aspekt Plastyczny : tutaj namalujesz 2 obrazy,  cena 75 zł brutto

Jak przygotować się to kursu  Serca online?

Wystarczy, że przed każdym naszym spotkaniem online przygotujesz papier, blok , kartki, kredki, podobrazia lub farby. To ty decydujesz na czym chcesz rysować bądź malować, forma jest dowolna. Każdy aspekt kursu trwa 1, 5 h. Całość kursu składa się z 5 spotkań. Każde nasze spotkanie to osobny aspekt do malowania i przejścia. To ty decydujesz na jakim aspekcie pragniesz ukończyć kurs. Radość tworzenia i ciekawość to Twoje przygotowanie do kursu.