Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Aspekt Mistrzowski-online

Czwarty warsztat malowania :Aspekt Mistrzowski-online

Nad czym będziesz tutaj pracować:

Aspekt  Mistrzowski to połączenie aspektów Ziemskich i Niebiańskich na jednym obrazie. Dla pełniejszego zrozumienia w Aspekcie Ziemskim malujesz na obrazie najbardziej frasobliwe stany umysłu , emocje, przekonania i wzorce. W aspekcie Niebiańskim wymalowujesz, uwzględniasz na obrazie swoje dary, które otrzymałeś z Niebios i talenty.
Zatem Aspekt Mistrzowski to połączenie tych dwóch ważnych aspektów, do których warto dotrzeć poznając „głębiej” siebie. To bardziej zaawansowana „praca” nad sobą.Sesja odbywa się za pośrednictwem wideokonferencji, gdzie widzimy i słyszymy się nawzajem. Podczas naszego spotkania przechodzimy przez jeden konkretny aspekt. Na każde nasze spotkanie ustalamy czas i termin dogodny dla Ciebie, kiedy malujemy razem, każdy w swojej własnej przestrzeni. Indywidualna przemiana w Aspekcie Mistrzowskim online pozwala Tobie poczuć Niebo i Ziemię w jednym aspekcie siebie. 

Jak odbywa się warsztat:

 
Sesja odbywa się za pośrednictwem wideokonferencji Zoom, gdzie widzimy i słyszymy się nawzajem. Podczas naszego spotkania przechodzimy przez jeden konkretny aspekt. Na każde Nasze spotkanie ustalamy czas i termin dogodny dla Ciebie, kiedy malujemy razem, każdy w swojej własnej przestrzeni.

Czas trwania:

2 Spotkanie online, każde po 2 godz.

Podczas warsztatu malowania Aspektu Mistrzowskiego:

namalujesz trzy swoje obrazy

 

Jak przygotować się to kursu  Serca online?

Wystarczy, że przed każdym naszym spotkaniem online przygotujesz papier, blok , kartki, kredki, podobrazia lub farby. To ty decydujesz na czym chcesz rysować bądź malować, forma jest dowolna. Każde Nasze spotkanie to osobny aspekt do malowania i przejścia. To ty decydujesz na jakim aspekcie pragniesz ukończyć kurs. Radość tworzenia i ciekawość to Twoje przygotowanie do kursu. 

 
Twoja inwestycja w warsztat to jedynie  150 zł brutto
Napisz do mnie, że jesteś zainteresowany jednodniowym warsztatem pierwszego aspektu malowania: Małego Artysty, wybierzemy wspólnie dogodny dla Ciebie czas i termin. Zaczniesz malować pod moim czujnym okiem to kim  jesteś. To pierwszy ważny krok do poznanie siebie i swojej wewnętrznej obfitości.