Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Aspekt Niebiański-online

Warsztat piąty Aspekt Niebiański-online

Nad czym będziesz tutaj pracować:

Aspekt Niebiański to ostatni aspekt malowania z Kursem Serca. Tutaj malujesz swoje stwórcze dzieło bez ograniczeń. Dojście do tego zaawansowanego aspektu wymaga cierpliwości i pracy nad sobą. Obraz żyje , emanuje piękną energią, ciepłym światłem , pojawiają się Istoty Anielskie na obrazie. 

Jak odbywa się warsztat:

 
Sesja odbywa się za pośrednictwem wideokonferencji Zoom, gdzie widzimy i słyszymy się nawzajem. Podczas naszego spotkania przechodzimy przez jeden konkretny aspekt. Na każde Nasze spotkanie ustalamy czas i termin dogodny dla Ciebie, kiedy malujemy razem, każdy w swojej własnej przestrzeni.

Czas trwania:

2 Spotkanie online, każde po 2 godz.

 

Podczas warsztatu malowania Aspektu Niebiańskiego:

namalujesz trzy swoje obrazy

 

Jak przygotować się to kursu  Serca online?

Wystarczy, że przed każdym naszym spotkaniem online przygotujesz papier, blok , kartki, kredki, podobrazia lub farby. To ty decydujesz na czym chcesz rysować bądź malować, forma jest dowolna. Każde Nasze spotkanie to osobny aspekt do malowania i przejścia. To ty decydujesz na jakim aspekcie pragniesz ukończyć kurs. Radość tworzenia i ciekawość to Twoje przygotowanie do kursu. 

 

Twoja inwestycja w warsztat to jedynie  150  zł brutto
Napisz do mnie, że jesteś zainteresowany jednodniowym warsztatem pierwszego aspektu malowania: Małego Artysty, wybierzemy wspólnie dogodny dla Ciebie czas i termin. Zaczniesz malować pod moim czujnym okiem to kim  jesteś. To pierwszy ważny krok do poznanie siebie i swojej wewnętrznej obfitości.