Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Aspekt Olejny-online

Trzeci warsztat malowania ASPEKT OLEJNY-ONLINE

Nad czym będziesz tutaj pracować:
Aspekt Olejny tutaj jeszcze głębiej dochodzimy do aspektów samego siebie i pracujemy z tymi aspektami (aspektem ziemskim=stany umysłu i emocji, przekonania, wzorce)
Przenosimy to w formie obrazu do fizyczności dzięki medytacji wprowadzającej do aspektu olejnego.
Indywidualna przemiana w Aspekcie Olejnym online pozwala Tobie dostrzec jeszcze bardziej siebie. Wymalowując to wszystko na obrazie, analizując z poziomu Serca i w dalszym etapie przemalowując obraz, Ty sam powodujesz, że przemiana Ciebie się dokonała, a dalszy rozwój duszy, dzięki kolejnym aspektom Kursu Serca jest już wspaniałym wyzwaniem. Krocz śmiało naprzód.
 

Jak odbywa się warsztat:

 
Sesja odbywa się za pośrednictwem wideokonferencji Zoom, gdzie widzimy i słyszymy się nawzajem. Podczas naszego spotkania przechodzimy przez jeden konkretny aspekt. Na każde Nasze spotkanie ustalamy czas i termin dogodny dla Ciebie, kiedy malujemy razem, każdy w swojej własnej przestrzeni.

Czas trwania:

Spotkanie online 2 godziny .

Podczas warsztatu malowania Aspektu Olejnego:

namalujesz dwa swoje obrazy

Jak przygotować się to kursu  Serca online?

Wystarczy, że przed każdym naszym spotkaniem online przygotujesz papier, blok , kartki, kredki, podobrazia lub farby. To ty decydujesz na czym chcesz rysować bądź malować, forma jest dowolna. Każdy aspekt kursu trwa 2godziny Całość kursu składa się z 5 spotkań. Każde nasze spotkanie to osobny aspekt do malowania i przejścia. To ty decydujesz na jakim aspekcie pragniesz ukończyć kurs. Radość tworzenia i ciekawość to Twoje przygotowanie do kursu. 

Twoja inwestycja w warsztat to jedynie  75 zł brutto
Napisz do mnie, że jesteś zainteresowany jednodniowym warsztatem pierwszego aspektu malowania: Małego Artysty, wybierzemy wspólnie dogodny dla Ciebie czas i termin. Zaczniesz malować pod moim czujnym okiem to kim  jesteś. To pierwszy ważny krok do poznanie siebie i swojej wewnętrznej obfitości.