Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Kurs Serca - co to takiego?

Kurs Serca to innowacyjny kurs rozwoju osobistego dla każdego, kto chce ruszyć do przodu, odzyskać przestrzeń swojego życia i realizować w pełni swój potencjał .

Kurs Serca jest dedykowany Tobie i Twojemu Sercu. Wyjątkowość Kursu SERCA polega na tym, iż  zawiera w sobie 5 aspektów malowania intuicyjnego.

  1. Aspekt Małego Artysty,
  2. Aspekt Plastyczny,
  3. Aspekt Olejny,
  4. Aspekt Mistrzowski,
  5. Aspekt Niebiański. 

Aspekty te służą Twojej przemianie,  poprzez malowania intuicyjne, aby każdy mógł sam doświadczyć swojej wewnętrznej osobistej transformacji. To Ty jesteś tutaj w energii Kursu Serca a poprzez malowanie intuicyjne  w swojej wewnętrznej przestrzeni Serca.

Płótno, farby i  otwarte  serce pozwolą Tobie doświadczać  bliskości swojego wewnętrznego piękna, poczuć i zobaczyć to wszystko na obrazie, który namalujesz.  

Malowanie intuicyjne jest doskonałe do pracy nad sobą. Podczas malowania energetycznych transformujących obrazów czujesz wolność, przepływ energii i masz świadomość siebie - swojej Istoty. Otwarcie  serca i sam proces tworzenia, pomaga na nowo poczuć siebie i to dokąd zmierzasz. Dzięki malowaniu każdego dnia coraz świadomiej kreujesz siebie i wiesz, że dzisiaj wszystko jest możliwe.

 Istnieje możliwość ukończenia każdego z aspektów malowania intuicyjnego osobno. Uczestnik Kursu Serca  ma możliwość zdecydowania w jakim czasie i na jakim aspekcie pragnie ukończyć Kurs SERCA, gdyż im bardziej zaawansowany aspekt tym "więcej" pracy nas czeka .  Przy każdym aspekcie namalujesz 2-3 obrazy oraz  otrzymasz dedykowaną tylko dla siebie, płynąca wprost do Serca medytację  oraz słowa/ zdania "klucze" pomocne w zmianie , transformacji . Podczas malowania obrazów, gdy jesteś w swojej przestrzeni ducha i ciała otwierają się talenty i  to co jest najbardziej potrzebne w danym momencie życia. Kursy Serca odbywa się  w małych grupach,  dzięki temu będziesz pod wyjątkową opieką.

 

Cennik Kurs Serca z podziałem na Aspekty:

1 dniowy: Aspekt Małego Artysty: tutaj namalujesz 2 obrazy,   cena 150 zł brutto

1 dniowy: Aspekt Plastyczny : tutaj namalujesz 2 obrazy,  cena 150 zł brutto

1 dniowy: Aspekt Olejny: tutaj namalujesz 2obrazy,  cena 150brutto

2 dniowy: Aspekt Mistrzowski tutaj namalujesz 3 obrazy,  cena 300 zł brutto

2 dniowy: Aspekt Niebiański tutaj namalujesz 3 obrazy,  cena 350brutto