Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

W jaki sposób działa Kurs Serca Online

Tutaj możesz dowiedzieć się o strukturze kursu i każdym aspekcie. Przeczytaj o szczegółach i przekonaj się, że działa wspaniale.

Kurs Serca online to innowacyjny kurs rozwoju osobistego dla każdego, kto chce ruszyć do przodu, odzyskać przestrzeń swojego życia i realizować w pełni swój potencjał .

Kurs Serca jest dedykowany Tobie i Twojemu Sercu. Tutaj malujesz prosto z serca bez żadnych zasad, w czystości swojego serca. Poprowadzę Cię przez ten proces a Ty otworzysz się na obfitość tego świata i swoją własną, dostrzeżesz swoje dary i talenty, które posiadasz.

Wyjątkowość Kursu SERCA polega na tym, iż  zawiera w sobie 5 aspektów malowania intuicyjnego.

  1. Aspekt Małego Artysty,

  2. Aspekt Plastyczny,

  3. Aspekt Olejny,

  4. Aspekt Mistrzowski,

  5. Aspekt Niebiański. 

Każda Sesja online  odbywa się za pośrednictwem wideokonferencji i trwa od 1,5 do 2 h, gdzie widzimy się i słyszymy się nawzajem. Podczas naszego spotkania przechodzimy przez jeden konkretny aspekt. Przy każdym naszym spotkaniu ustalamy czas i termin dogodny dla Ciebie, kiedy malujemy.

Podczas spotkania online każdy uczestnik kursu maluje w swojej własnej przestrzeni. Gdy przepracujemy jeden aspekt, możemy spotkać się ponownie i przejść do kolejnego aspektu malowania, bardziej zaawansowanego by głębiej poznać siebie i zrozumieć, poczuć siebie. To ty decydujesz w którym momencie chcesz ukończyć kurs. Czy przejść wszystkie aspekty malowania, których jest pięć. 

Co daje ukończenie wszystkich aspektów Kursu Serca?

Gdy przejdziesz wszystkie aspekty :

  • otworzy się Twoja obfitość, postrzeganie świata i przede wszystkie siebie. 
  • uwolnisz się od mentalności, które ograniczały Twój rozwój,
  • polepszy się jakość Twoich związków, relacji partnerskich również w  pracy,
  • zobaczysz, że masz w sobie dotąd nieznane Tobie talenty dary i możliwość, które do tej pory były "uśpione".
  • Podczas Kursu Serca malujesz prosto z serca bez żadnych narzuconych zasad w czystości swojego serca więc Twoje percepcja , postrzeganie obfitość tego wszystkiego się zmienia na plus. 

Po zakończeniu kursu serca i jego aspektów zawsze zachęcam swoich kursantów do malowania, ponieważ w ten sposób jeszcze bardziej poprawi się zrozumienie każdego aspektu i przez to samego siebie. 

Wyjątkowość Kursu SERCA online polega na tym, iż każdy z uczestników Kursu Serca zaczyna malowanie  sam w swojej własnej domowej przestrzeni od pierwszego Aspektu:Małego Artysty. Jak sama nazwa wskazuje, jesteś na początku drogi do poznania siebie. Tutaj nastąpi przypomnienie, że każdy z nas jest artystą i potrafi malować.  

Aspekty te służą Twojej przemianie,  poprzez malowania intuicyjne, aby każdy mógł sam doświadczyć swojej wewnętrznej osobistej transformacji. To Ty jesteś tutaj w energii Kursu Serca a poprzez malowanie intuicyjne  w swojej wewnętrznej przestrzeni Serca.

Płótno, farby i  otwarte  serce pozwolą Tobie doświadczać  bliskości swojego wewnętrznego piękna, poczuć i zobaczyć to wszystko na obrazie, który namalujesz.  

Malowanie intuicyjne jest doskonałe do pracy nad sobą. Podczas malowania energetycznych transformujących obrazów czujesz wolność, przepływ energii i masz świadomość siebie. Otwarcie  serca i sam proces tworzenia, pomaga na nowo poczuć i zobaczyć siebie. 

Informacje dla Ciebie:

Istnieje możliwość ukończenia każdego z aspektów malowania intuicyjnego osobno. Uczestnik Kursu Serca  ma możliwość zdecydowania w jakim czasie i na jakim aspekcie pragnie ukończyć Kurs SERCA, gdyż im bardziej zaawansowany aspekt tym "więcej" pracy nas czeka .  Przy każdym aspekcie namalujesz 2-3 obrazy. Podczas malowania obrazów, gdy jesteś w swojej przestrzeni serca otwierają się talenty i  to co jest najbardziej potrzebne w danym momencie życia. Kursy Serca onlin odbywa się  w małych grupach,  dzięki temu będziesz pod wyjątkową opieką.

 

Cennik Kurs Serca online  z podziałem na Aspekty:

1 spotkanie online: Aspekt Małego Artysty: tutaj namalujesz 2 obrazy,   cena 75 zł brutto

1 spotkanie online Aspekt Plastyczny : tutaj namalujesz 2 obrazy,  cena 75 zł brutto

1 spotkanie online Aspekt Olejny: tutaj namalujesz 2obrazy,  cena 75 zł brutto

2 spotkanie online Aspekt Mistrzowski tutaj namalujesz 3 obrazy,  cena 150 zł brutto

1 spotkanie online Aspekt Niebiański tutaj namalujesz 3 obrazy,  cena 150 zł brutto