Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

W jaki sposób działa Kurs Serca Online

Tutaj możesz dowiedzieć się o strukturze kursu i każdym aspekcie. Przeczytaj o szczegółach i przekonaj się, że działa wspaniale.


 

 

Sesja odbywa się przez aplikację ZOOM. Oficjalna strona tutaj

Strona do pobrania ZOOM Komunikator tutaj

Po dokonaniu płatności za kurs, otrzymasz ode mnie na maila adres z linkiem, pokojem do wejścia. Klikasz na ten link i otwiera się strona. Następnie klikasz na download & run zoom

Po kliknięciu na linka przesłanego do Ciebie pojawi się pokój Kursu Serca, gdzie będziemy widzieć i słyszeć się nawzajem.

Możesz również skorzystać z aplikacji ZOOM Cloud Meetings na telefon, wtedy możesz skorzystać z kursu z każdego miejsca w którym jesteś.

Sesja odbywa się za pośrednictwem wideokonferencji gdzie widzimy i słyszymy się nawzajem. Podczas Naszego spotkania przechodzimy przez jeden konkretny aspekt.

Jakie są terminy warsztatów?

Termin warsztatów ustalam z Tobą indywidualnie.

Na każde spotkanie ustalamy czas i termin dogodny dla Ciebie, każdy maluje w swojej własnej przestrzeni. Gdy przepracujesz ze mną jeden aspekt, możesz wtedy spotkać się ponownie ze mną i przejść do kolejnego aspektu malowania, bardziej zaawansowanego aby głębiej poznać, zrozumieć i poczuć siebie. To Ty decydujesz w którym momencie chcesz ukończyć kurs serca online. Czy przejść wszystkie aspekty malowania, których jest pięć. 

Kurs Serca online to innowacyjny kurs rozwoju osobistego dla każdego, kto chce ruszyć do przodu, odzyskać przestrzeń swojego życia i realizować w pełni swój potencjał. Dedykowany jest Tobie i Twojemu Sercu. Tutaj malujesz prosto z serca  w czystości swojego serca. Poprowadzę Cię przez ten proces a Ty otworzysz się na obfitość tego świata i swoją własną, dostrzeżesz swoje dary i talenty, które posiadasz. Malowanie intuicyjne jest doskonałe do pracy nad sobą. Podczas malowania energetycznych transformujących obrazów czujesz wolność, przepływ energii i masz świadomość siebie. Otwarcie  serca i sam proces tworzenia, pomaga na nowo poczuć i zobaczyć siebie. 

Na czym polega wyjątkowość warsztatów Kursu Serca?

Wyjątkowość Kursu SERCA polega na tym, iż  zawiera w sobie 5 aspektów malowania intuicyjnego.

  1. Aspekt Małego Artysty,

  2. Aspekt Plastyczny,

  3. Aspekt Olejny,

  4. Aspekt Mistrzowski,

  5. Aspekt Niebiański.

Aspekty te służą Twojej przemianie,  poprzez malowania intuicyjne, aby każdy mógł sam doświadczyć swojej wewnętrznej osobistej transformacji. To Ty jesteś tutaj w energii Kursu Serca a poprzez malowanie intuicyjne  w swojej wewnętrznej przestrzeni Serca.

Czas trwania:?

2 h, gdzie widzimy się i słyszymy się nawzajem. Podczas naszego spotkania przechodzimy przez jeden konkretny aspekt. Przy każdym naszym spotkaniu ustalamy czas i termin dogodny dla Ciebie, kiedy malujemy.

Gdzie malujemy?

Podczas spotkania online każdy uczestnik kursu maluje w swojej własnej przestrzeni. Gdy przepracujemy jeden aspekt, możemy spotkać się ponownie i przejść do kolejnego aspektu malowania, bardziej zaawansowanego by głębiej poznać siebie i zrozumieć, poczuć siebie. To ty decydujesz w którym momencie chcesz ukończyć kurs. Czy przejść wszystkie aspekty malowania, których jest pięć. Wyjątkowość Kursu SERCA online polega na tym, iż każdy z uczestników Kursu Serca zaczyna malowanie  sam w swojej własnej domowej przestrzeni od pierwszego Aspektu: Małego Artysty. Jak sama nazwa wskazuje, jesteś na początku drogi do poznania siebie. Tutaj nastąpi przypomnienie, że każdy z nas jest artystą i potrafi malować.  

Co daje ukończenie wszystkich aspektów Kursu Serca?

Gdy przejdziesz wszystkie aspekty :

  • otworzy się Twoja obfitość, postrzeganie świata i przede wszystkie siebie. 
  • uwolnisz się od mentalności, które ograniczały Twój rozwój,
  • polepszy się jakość Twoich związków, relacji partnerskich również w  pracy,
  • zobaczysz, że masz w sobie dotąd nieznane Tobie talenty dary i możliwość, które do tej pory były "uśpione".
  • Podczas Kursu Serca malujesz prosto z serca bez żadnych narzuconych zasad w czystości swojego serca więc Twoje percepcja , postrzeganie obfitość tego wszystkiego się zmienia na plus. 

Po zakończeniu Kursu Serca:

Po zakończeniu Kursu Serca i jego aspektów zawsze zachęcam swoich kursantów do malowania, ponieważ w ten sposób jeszcze bardziej poprawi się zrozumienie każdego aspektu i przez to samego siebie. 

Narzędzia potrzebne do malowania:

Płótno, farby i  otwarte  serce pozwolą Tobie doświadczać  bliskości swojego wewnętrznego piękna, poczuć i zobaczyć to wszystko na obrazie, który namalujesz.  

 

Ważne informacje dla Ciebie

Istnieje możliwość ukończenia każdego z aspektów malowania intuicyjnego osobno. Uczestnik Kursu Serca  ma możliwość zdecydowania w jakim czasie i na jakim aspekcie pragnie ukończyć Kurs SERCA, gdyż im bardziej zaawansowany aspekt tym "więcej" pracy nas czeka .  Przy każdym aspekcie namalujesz 2-3 obrazy. Podczas malowania obrazów, gdy jesteś w swojej przestrzeni serca otwierają się talenty i  to co jest najbardziej potrzebne w danym momencie życia. Kursy Serca onlin odbywa się  w małych grupach,  dzięki temu będziesz pod wyjątkową opieką.

W razie pytań?

Proszę prześlij maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z swoim zapytanie.