Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Warsztat Kobiecość w Kobiecie-pakiet Max dla Ciebie już w cenie 500 zł

Warsztat online "Kobiecość w Kobiecie"

Pakiet Max

Jak potęgą serca osiągnąć więcej kobiecości?

Dla Nas kobiet ważna jest nasza kobiecość to ona podnosi Twoje skrzydła do lotu, daje miłość, obfitość, partnerstwo, związek i wiele więcej.

Zapraszam Ciebie serdecznie na pakiety przygotowane specjalnie dla Ciebie abyś pobudziła  w sobie swoją kobiecość, by Twoja wewnętrzna kobieca energia została wydobyta, pokazana i uwidoczniona na światło dzienne. Im bardziej dotrzesz, zobaczysz i wyobrazisz sobie swoją wewnętrzną kobiecość podczas malowania i przygotowanych dla Ciebie, dedykowanych bezpośrednio do Twojej kobiecości medytacji i ćwiczeń wzmocnisz siebie co powoduje pełen Twój rozkwit i rozwój.

"Kobiecość w kobiecie" online to połączenie odkrywania swojej kobiecości  z malowaniem intuicyjnym z serca.

Warsztat kobiecości to nie udowadnianie sobie, że jest się kobietą. To coś więcej. To pokazanie sobie swoich kobiecych wartości, tych prawdziwych, nie udawanych, sztucznych, które są często skrywane, schowane. Gdy odkryjesz swoją siłę kobiety i ją wzmocnisz , da Ci to wszystko to co energia kobieca posiada, począwszy od fizyczności, zgrabną figurę, poprzez dobrego partnera, łatwość w biznesie i podejmowaniu decyzji po ciągły rozwój.

Czas trwania: 30 dni 

Przygotowany dla Ciebie pakiet Max to koszt 500 zł brutto. Cennik warsztatów z pakietami dla Ciebie tutaj

 

Co otrzymujesz w tej cenie:

Pakiet Warsztatu:

Tutaj w ciągu 30 dni pracujesz intensywnie nad swoją kobiecością.

Otrzymasz ode mnie codzienną porcję autorskich przygotowanych przeze mnie specjalnie przygotowanych dla Ciebie pomocnych słów, ćwiczeń i medytacji płynące wprost do Twojego serca, które pobudzą Twoją kobiecość w Tobie, w wewnątrz Ciebie. Przesyłam je mailem codziennie rano do Ciebie a Ty w ciągu całego dnia "pracujesz" z tym materiałem, który otrzymałaś.

30 medytacji na każdy dzień wzmacniających twoją Kobiecość w Kobiecie

Zwieńczeniem będzie namalowanie 4 swoich obrazów dotyczących Twojej kobiecości poprzez wideokonferencję Zoom. Umówię się z Tobą na konkretne 4 spotkania: dokładny dzień i godzinę, podczas, których wymalujesz swoją kobiecość w Twojej wewnętrznej kobiecie. Malujesz pod moim czujnym okiem to nad czym pracowałaś przez te wszystkie dni czyli bycie prawdziwą swoją kobietą w kobiecie.

Dodatkowo otrzymasz konsultację online po zakończeniu kursu.

Zapraszam Ciebie serdecznie.

Ewelina Malinowska